Як додати музику на Android

Фото - Як додати музику на Android

C моменту впровадження в телефони на базі Android операційної системи Ice Cream Sandwich, перенесення музики з комп`ютера на телефон зазнав деяких змін. Дотримуйтесь цій статті для покрокової інструкції щодо того, як закинути музику на телефон. В кінці статті також буде описана інструкція для користувачів Mac і старих операційних систем Android. Наприкінці також знаходиться стаття про те, як зберігати музику на хмарному сервісі, щоб мати до неї доступ з будь-якої точки світу з виходом в мережу.
Метод 1 з 5: Перенесення музики за допомогою MTP Sync в Windows

 1. 1

  Скачайте останню версію Windows Media Player. MTP (Media Transfer Protocol) є послугою Windows, яка використовує медіа програвач Windows Media Player, який йде разом з кожною копією операційної системи Windows. Програвач Windows Media Player повинен бути оновлений, принаймні, до десятої версії, а ваша операційна система повинна бути Windows XP SP 2 і новіше (Vista, Windows 7 або Windows 8).

 2. 2

  Налаштуйте бібліотеку. Відкрийте Windows Media Player. Натисніть на стрілку під «Бібліотекою» і з випадаючого меню виберіть «Додати до бібліотеки ...». Виберіть «Мої особисті папки», щоб програвач автоматично шукав найбільш ймовірні місця зберігання вашої музики.
  • Якщо ви хочете встановити певне місце пошуку, натисніть «Додаткові параметри» і вручну, виберіть папку для музики.
  • Windows Media Player складе бібліотеку вашої музики.

 3. 3

  Підключіть телефон до комп`ютера через USB-кабель. Система автоматично почне установку драйверів пристрою, щоб ви могли отримати доступ до файлів телефону. Цей процес може зайняти кілька хвилин.

 4. 4

  Коли ваш телефон буде виявлений в Windows Media Player, вам нададуть можливість назвати телефон. Ім`я буде відображено в програвачі кожен раз при підключенні телефону.
  • Вам буде надана можливість автоматичної синхронізації. Якщо ви оберете автоматику, програвач перенесе будь-яку музику в телефон, якої в ньому немає.
  • Після початкового налаштування, ваш телефон буде автоматично синхронізуватися при кожному підключенні. Пісні, які були додані на комп`ютер після останньої синхронізації, будуть передані на телефон, а все, що було додано на телефон, буде передано на комп`ютер.

 5. 5

  Налаштуйте синхронізацію. Щоб змінити параметри синхронізації або настройки автоматичної синхронізації, натисніть правою кнопкою миші по своєму пристрою в лівій рамці та натисніть «Налаштування синхронізації ...». Таким чином, ви відкриєте вікно «Налаштування пристрою». Коли буде встановлений прапорець поруч з опцією «Автоматично синхронізувати пристрій», ви зможете вказати які плейлисти ви хочете автоматично синхронізувати.
  • За умовчанням вибраний кожен плейлист на комп`ютері, включаючи плейлист «Вся музика».

Метод 2 з 5: Перенесення музики за допомогою MTP і Windows Explorer

 1. 1

  Переконайтеся, що Windows Media Player оновлено до останньої версії. Хоча цей метод не передбачає синхронізацію, для обробки MTP вам все одно необхідний Windows Media Player, щоб телефон міг підключитися.

 2. 2

  Підключіть телефон до комп`ютера через USB-кабель. Система автоматично розпізнає його як пристрій MTP. Якщо з`явиться вікно автозапуску, виберіть «Відкрити пристрій для перегляду файлів через Windows Explorer». Іконка буде виглядати як папка.
  • Екран вашого телефону не може бути заблокований під час процесу підключення. Якщо він все ж заблокувався, ви нічого не побачите, коли відкриєте його. Щоб продовжити, просто розблокуйте екран.
  • Якщо вікно автозапуску не з`явилося, натисніть на кнопку «Пуск» і виберіть «Комп`ютер» або «Мій комп`ютер». З`явиться вікно з вашими підключеними пристроями. Натисніть два рази по своєму телефону, щоб його відкрити.
  • Натисніть правою кнопкою миші по своєму телефону і виберіть «Властивості», щоб побачити кількість вільного місця. Від цього залежить, скільки музики ви зможете скопіювати.

 3. 3

  Перейдіть в папку «Музика». Система відкриє ваш телефон в браузері, показуючи вам всі його папки. Відсортуйте їх в алфавітному порядку і відкрийте папку під назвою «Music» (Музика). Саме сюди ви будете копіювати музику.
  • Будьте обережні при переміщенні файлів на свій телефон. Більшість папок, які ви бачите, містять важливу інформацію для працездатності вашого телефону.

 4. 4

  Відкрийте ще одне вікно Windows Explorer і перейдіть в свою колекцію музики. Найпоширенішим місцем зберігання музики на комп`ютері є папка «Музика», яка розташована або в папці «Мої документи», або в папці «Користувач»

 5. 5

  Виберіть музику, яку хочете перемістити на свій телефон. Натисніть правою кнопкою миші по вибраній музиці і виберіть «Властивості». Зверніть увагу на розмір копируемой музики. Якщо ви спробуєте скопіювати занадто багато, система скопіює все, що зможе, поки не закінчиться місце. Натисніть та перетягніть музику в папку «Music» на своєму телефоні.
  • Затисніть клавішу «Ctrl» поки будете переміщати музику, щоб бути впевненим у тому, що ви її саме копіюєте, а не переміщує.


  • Ви можете копіювати окремі пісні, а також цілі папки.

Метод 3 з 5: Перенесення музики на Android 4.0+ для користувачів Mac

 1. 1

  Встановіть програму Android File Transfer. Скачайте її з сайту Android.com. Ця програма встановить на ваш Mac протокол MTP, який дозволить вам переносити файли.

 2. 2

  Підключіть телефон до Mac через USB-кабель.

 3. 3

  Запустіть Android File Transfer. Після запуску в перший раз, він буде запускатися автоматично кожного разу, коли ви будете підключати телефон до Mac. Кількість вільного місця на телефоні відображено внизу вікна.

 4. 4

  Перегляньте папки телефону. Музика повинна копіюватися в папку «Music» на вашому телефоні. Копіюйте файли, просто перетягуючи їх з початкової папки в папку «Music» на телефон.
  • Ви можете копіювати файли розміром до 4 Гб, за умови, що на вашому телефоні буде вистачати місця.
  • У будь-який момент ви можете вимкнути телефон. Якщо в цей час ви виконували копіювання, воно буде скасовано.
  • Android File Transfer не обмежений музикою. За допомогою цієї програми ви можете перенести будь-який тип файлу з телефону і на нього.

Метод 4 з 5: Перенесення музики на старі версії Android

 1. 1

  Підключіть телефон до комп`ютера через USB-кабель. Комп`ютер автоматично встановить драйвери для вашого телефону.

 2. 2

  Відкрийте панель повідомлень. Проведіть по верхній панелі на своєму телефоні. Якщо телефон підключений правильно, ви побачите панель повідомлення з фразою «Підключено через USB». Натисніть сповіщення.

 3. 3

  Натисніть «Включити USB-сховище». З`явиться вікно для підтвердження. Це дасть комп`ютера доступ до сховища телефону.

 4. 4

  Відкрийте сховище телефону. Зайдіть в нього, відкривши або «Комп`ютер», або «Мій комп`ютер». Тут ви побачите список пристроїв. Натисніть подвійним клацанням миші по телефону. Коли відкриєте телефон, знайдіть в ньому папку «Music». Саме сюди ви будете копіювати свою музику. Натисніть та перетягніть музику, яку хочете скопіювати, на свій телефон.

Метод 5 з 5: Додавання музики через Google Play

 1. 1

  Встановіть на телефон музичний додаток від Google. Увійдіть у свій аккаунт Google. Ця програма дозволить вам прослуховувати будь-яку музику, яку ви купите через Google Play Store, а також будь-яку музику, яку ви додасте в свою бібліотеку за допомогою програми Music Manager на своєму комп`ютері.

 2. 2

  Скачайте Music Manager. Почніть з того, що зареєструйтеся на акаунт Play через Google. Якщо у вас вже є аккаунт Google, можете скористатися ним. Встановіть та запустіть Music Manager.
  • Програма запитає у вас розташування музики. Якщо у вас є музика iTunes, яку ви хочете додати на свій телефон, виберіть першу опцію, коли з`явиться відповідне вікно. Якщо ви зберігаєте свою музику в інших папках, перейдіть в ці папки, коли вас попросить про це програма.
  • Music Manager почне завантажувати музику в ваш аккаунт Google. Безкоштовно вам дозволено завантажувати до 20 тисяч пісень. Коли вони будуть завантажені, ви можете скористатися додатком Google Music на своєму телефоні, щоб слухати їх або програвати за допомогою програми Music Manager на своєму комп`ютері.
  • Ви можете встановити, щоб музика була доступна для офлайнового прослуховування, вибравши відповідну опцію в Google Music або знову скачавши пісню через Music Manager на свій комп`ютер.

Поради

 • Скористайтеся другим методом, щоб перенести будь-який тип файлів, начебто документів або архівів. Просто створіть папку для зберігання на телефоні і скопіюйте файли, як зазначено в кроках.
 • Використовуючи вищезазначені методи, ви також можете переносити зображення і відео.