Як додати водяний знак до фотографії

Коли фотографії розміщені в Інтернеті, вони не захищені, тобто вони можуть бути використані усіма, хто має до них доступ. Фотографії можуть бути захищені за допомогою авторських прав, але є спосіб, яким часто користуються фотографи - водяний знак на фотографії. Традиційні водяні знаки - це зміна товщини паперу, яке можна побачити тільки в певних умовах освітлення. Цифрові водяні знаки - це текст або логотип, які поміщаються на верхній частині зображення, щоб встановити власника фотографії. Часто водяні знаки непрозорі і виглядають рельєфно. Відмінний спосіб гарантувати, що ніхто не використовує фотографії без вашого дозволу, додати водяний знак у Google Picasa або в Adobe Photoshop. З цієї статті ви дізнаєтеся, як додати водяний знак до фотографії.
Метод 1 з 3: За допомогою екшенів Photoshop

 1. Як додати водяний знак до фотографії

  1

  Відкрийте ваше фото в Photoshop. Виберіть фото, до якого ви хочете додати водяний знак.

 2. Як додати водяний знак до фотографії

  2

  Відкрийте файл із зображенням вашого логотипу. Відкрийте ваш логотип, який ви хотіли б використовувати в якості водяного знака і збережіть в папку, де ви можете легко отримати доступ до нього, якщо ви ще цього не зробили.
  • Якщо вам потрібно вирізати свій логотип із зображення більшого розміру, скористайтеся інструментом "Lasso" (Лассо). Переконайтеся, що значення feather (перо) встановлено на 0. Натисніть один раз і обведіть зображення або текст, які ви хочете використовувати в якості водяного знака. Коли ви виділили його, відпустіть кнопку і збережіть зображення або логотип.

 3. Як додати водяний знак до фотографії

  3

  Запишіть ваш екшн. Якщо ви плануєте додавати багато водяних знаків до багатьох схожим фотографій однакового розміру, ви можете створити екшен. Це дозволить вам додавати водяні знаки до подальших зображень без особливих зусиль. Перейдіть в меню "Window" (Вікно) на панелі інструментів. Виберіть "actions" (дія). Назвіть екшен "Водяний знак". Будь-які дії, які ви будете виконувати з цього моменту і до того, поки ви не зупинити екшен, будуть записані.

 4. [b]Як додати водяний знак до фотографії

  4

  [b]Увійдіть в меню "File" (Файл) та натисніть "Place" (Місце). Виберіть свій логотип. Змініть розмір логотипу до потрібного вам розміру. Змініть непрозорість, якщо ви хочете, щоб логотип був більш прозорим. Вирівняйте логотип кнопками вправо, вліво, вниз, вгору, щоб вирівняти по центру, використовуйте кнопки на верхній панелі інструментів.

  • Помістіть логотип або текст, який ви тільки що додали до вашої фотографії, в тій області, де він не буде затуляти зображення, але запобіжить скачування вашої фотографії і її використання. Переконайтеся, що це не те місце, яке може бути легко обрізане.
  • Обов`язково використовуйте кнопки, щоб вирівняти свою фотографію, бо Photoshop зможе записувати ці дії краще, ніж ті, які зроблені за допомогою миші.

 5. Як додати водяний знак до фотографії

  5

  Зробіть водяний знак у вигляді тексту. Щоб зробити текстовий водяний знак у Photoshop, створіть текстове поле у верхній частині вашого фото, зафарбуйте його і змініть його непрозорість, поки не буде ледь видно на фотографії. Зробіть це після того, як ви почали запис екшену.

 6. Як додати водяний знак до фотографії

  6

  Збережіть фотографію з водяним знаком, використовуючи функцію "Save as" (Зберегти як). Так як ви записуєте, це вкаже, куди зберігати будь-які фотографії з водяними знаками.

 7. Як додати водяний знак до фотографії

  7

  Пакет "додати водяні знаки". Щоб додати водяні знаки більш ніж до одного фото, зайдіть в меню "File" (Файл), виберіть "Automate" (Автоматизувати), а потім виберіть "Batch" (Пакет). Коли відкриється вікно, виберіть дію "водяний знак" в випадаючому меню. Виберіть папку із зображеннями, до яких ви хочете додати водяні знаки. Для цього вам потрібно буде помістити їх в окрему папку. Виберіть папку, куди ви збережете фотографії після додавання водяних знаків, використовуючи функцію перегляду, запропоновану кнопкою "Destination" (Призначення). Відзначте галочкою вікно "Override". Натисніть "OK" і всі фотографії в папці будуть помічені водяними знаками і збережуться в зазначеній папці.

Метод 2 з 3: За допомогою шарів Photoshop

 1. Як додати водяний знак до фотографії

  1

  Відкрийте ваше фото. Збережіть ваше фото як окремий файл для того, щоб не втратити оригінал.

 2. Як додати водяний знак до фотографії

  2

  Відкрийте ваш файл з водяним знаком. Він повинен містити логотип або зображення, яке ви хочете додати.

 3. Як додати водяний знак до фотографії

  3

  Скопіюйте водяний знак на новий шар. Скопіюйте зображення в файл, до якого ви хочете додати водяний знак, і вставте його на новий шар поверх основного.

 4. Як додати водяний знак до фотографії

  4

  Встановіть непрозорість. На шарі, який містить ваш водяний знак, зменшіть непрозорість, поки він не буде ледь помітний.

 5. Як додати водяний знак до фотографії

  5

  Злийте шари. Об`єднайте шари, використовуючи команду "Merge Layers" (Злиття шарів), щоб приєднати водяний знак до зображення (попередньо збережені не позначену водяним знаком версію). 6. Як додати водяний знак до фотографії

  6

  Збережіть файл не в форматі Photoshop. Збережіть файл в jpg-форматі або в іншому подібному форматі, який не підтримує функцію шарів, щоб було важче прибрати водяний знак.

Метод 3 з 3: Додавання водяного знака в Google Picasa

 1. Як додати водяний знак до фотографії

  1

  Завантажте ваші фотографії в альбом Picasa.
  • Picasa є додатком Google для обробки і зберігання фотографій в Інтернеті. Ви можете додати водяний знак у вигляді білого тексту в Picasa. Ви не можете використовувати логотип в якості водяного знака.

 2. Як додати водяний знак до фотографії

  2

  Перейдіть в альбом і виберіть фотографії, які ви хочете помітити водяними знаками. Для цього вам потрібно буде експортувати їх.
  • В операційних системах Windows (ОС), утримуйте кнопку "Shift" і клікайте на фотографії, щоб вибрати більше однієї фотографії. У Mac OS утримуйте кнопку "Command" і клікайте на фотографіях, щоб вибрати більше ніж одну фотографію.

 3. Як додати водяний знак до фотографії

  3

  Натисніть кнопку "Export". Вам потрібно створити папку, в яку ви можете експортувати фотографії.

 4. Як додати водяний знак до фотографії

  4

  Натисніть кнопку "Add a Watermark" в меню.

 5. Як додати водяний знак до фотографії

  5

  Введіть текст, який ви хочете використовувати в якості водяного знака.

 6. Як додати водяний знак до фотографії

  6

  Виберіть "OK" і ваші фотографії будуть мати водяний знак, коли вони збережуться в папці.

 7. Як додати водяний знак до фотографії

  7

  В якості альтернативи додати при завантаженні. Ви також можете додати водяний знак, коли ви завантажуєте фотографії. Перед тим, як завантажувати фотографії, натисніть "Tool" (Інструменти), потім "Options" в ОС Windows і натисніть кнопку "Picasa", потім "Preferences" в Mac OS. Перейдіть на вкладку з написом "Picasa Web Albums". Виберіть "Add a Watermark". Введіть текст. Натисніть "OK" і ваші фотографії завантажаться з водяними знаками.

Поради

 • * Ви також можете додати водяні знаки до своїх фотографій на інтернет-сайтах, що пропонують таку послугу. За це можуть взяти невелику плату. Ви можете завантажити їх програмне забезпечення для того, щоб додавати водяні знаки на фотографії. Скористайтеся пошуком, щоб вибрати авторитетні сайти.

Попередження

 • Завжди зберігайте НЕ позначену водяним знаком копію, в іншому місці.

Що вам знадобиться

 • Google Picasa аккаунт
 • Photoshop