Як виконати реєстрацію в Facebook

Facebook є одним з найбільш впізнаваних додатків в світі. Мільйони людей в усьому світі використовують Facebook, щоб зв`язатися зі старими друзями, родиною і навіть продавати товари. Ймовірно, більшість з ваших друзів мають обліковий запис на Facebook. Щоб зв`язатися з ними, все що вам потрібно зробити, це зареєструватися. Реєстрація на Facebook є простою справою. Все, що вам потрібно, це дійсний, функціональний адресу електронної пошти і ви, щоб рухатися далі!
Метод 1 з 2: Реєстрація

 1. Як виконати реєстрацію в Facebook

  1

  Створіть адресу електронної пошти. Використовуйте ваш улюблений веб-браузер і перейдіть поштового сервера (Gmail, Yahoo і т.д.) і створіть обліковий запис електронної пошти там.
  • Зверніть увагу на нову адресу електронної пошти, так як вам він буде потрібно для реєстрації в Facebook.
  • Якщо у вас вже є адреса електронної пошти, який ви хочете використовувати, перейдіть до кроку 2.

 2. Як виконати реєстрацію в Facebook

  2

  Перейдіть на головну сторінку Facebook. В URL рядку або адресному рядку веб-браузера введіть Facebook.com і натисніть Enter. Це перекине вас на головну сторінку Facebook.

 3. Як виконати реєстрацію в Facebook

  3

  Зареєструйтеся на Facebook. На головній сторінці ви побачите кілька полів нижче позначки "Create an account." Введіть ваше ім`я, прізвище, адресу електронної пошти, потрібний пароль, свій день народження, а потім виберіть: чоловік чи жінка. Натисніть кнопку "Create an account", коли закінчите.
  • Іноді Facebook може показати вам іншу сторінку, ніж та, що було описано. Ви можете побачити тільки S кнопку ign Up поряд з ім`ям Facebook. Натисніть на неї. Введіть необхідні деталі для реєстрації, в тому числі вашу нову електронну пошту.
  • Запам`ятайте вказану адресу електронної почти- це адреса електронної пошти, куди Facebook буде надсилати повідомлення електронною поштою, які ваш новий профіль отримує, тому переконайтеся, що ви ніколи не забудете пароль для електронної пошти.

 4. Як виконати реєстрацію в Facebook

  4

  Підтвердіть реєстрацію. Facebook має відправити вам підтвердження електронною поштою після реєстрації. Зайдіть в електронну пошту, вказану при реєстрації, і натисніть підтвердження електронною поштою. Натисніть на посилання, яку вони надали для підтвердження.


  • Натиснувши на посилання, ви повинні потрапити в свій новий профіль Facebook.

Метод 2 з 2: Пошук друзів і створення свого профілю

 1. Як виконати реєстрацію в Facebook

  1

  Знайдіть друзів. Після створення облікового запису, введіть адресу електронної пошти, вказану при реєстрації, і натисніть кнопку Пошук друзів. Facebook буде використовувати ваші поштові контакти, і він автоматично відправить запит про дружбу від вашого імені.

 2. Як виконати реєстрацію в Facebook

  2

  Створіть свій профіль. Введіть назву своєї середньої школи, коледжу / університету, якщо це доречно, роботодавця, область і рідне місто.
  • Натисніть кнопку "Save and continue", коли закінчите.

 3. Як виконати реєстрацію в Facebook

  3

  Завантажте фото. Виберіть, чи хочете ви завантажити фотографію або зробити знімок за допомогою веб-камери.
  • Натисніть кнопку "Save and continue", коли закінчите.
  • Вітаємо! Тепер ви на Facebook і готові зв`язатися з членами сім`ї, друзями і колегами!