Як отримати всі значки Kanto

Kanto - це перша земля в історії Pokemon! Незалежно від того, чи граєте ви в класичну гру або перероблену, іноді можуть виникнути труднощі. У цій статті ви можете дізнатися про декілька простих кроки, які допоможуть знайти дорогу в світ Kanto Pokemon і отримати всі 8 значків!

Кроки

 1. Як отримати всі значки Kanto

  1

  Після отримання вашого першого Pokemon, сходіть в Pewter City, щоб отримати перший значок. Коли ви будете виходити з Pallet Town в Viridian City, ви побачите зал. Це місце, де ви отримаєте останній значок. Рухайтеся на північ від Viridian City в Viridian Forest.

 2. Як отримати всі значки Kanto

  2

  Після того, як ви підете через Viridian Forest, рухайтеся на північ до Pewter City! Лідером залу в Pewter City є Brock, тренер кам`яних типів покемонів.

 3. Як отримати всі значки Kanto

  3

  Коли вийдіть з Pewter City Gym, рухайтеся направо від міста, де знаходиться хлопець, який вас не пропустить.

 4. Як отримати всі значки Kanto

  4

  Дотримуйтесь по дорозі і бийтеся з усіма тренерами. Рухайтеся по дорозі на північ до Pokemon Center. Праворуч від вас знаходиться вхід до печери, яка веде до Mount Moon. Зайдіть всередину і пройдіть через печеру.

 5. Як отримати всі значки Kanto

  5

  Коли вийдіть з печери, продовжуйте рухатися в праву сторону до Cerulean City. Cerulean City - це будинок Misty, лідер залу водних типів покемонів.

 6. Як отримати всі значки Kanto

  6

  Після перемоги над Misty, рухайтеся на північ від Cerulean City і бийтеся з суперниками і тренерами на Nugget Bridge.

 7. Як отримати всі значки Kanto

  7

  Рухайтеся на схід і бийтеся з тренерами. (Для тих, хто бажає зловити Mew пізніше, не забудьте з якими тренерами вам не варто битися).

 8. Як отримати всі значки Kanto

  8

  Рухаючись на захід, ви побачите будинок, зайдіть всередину і поговоріть з Bill. Ви отримаєте квиток на пароплав St. Anne.

 9. Як отримати всі значки Kanto

  9

  Потім, поверніться в Cerulean City і знайдіть будинок, поруч з яким стоїть поліцейський. Зайдіть всередину і вийдіть з заднього боку, де зустрінетеся з членом Team Rocket.

 10. Як отримати всі значки Kanto

  10

  Після перемоги над ним, йдіть на південь (будьте обережні, не впадіть, так як вам доведеться повернутися) і продовжуйте рухатися вниз до тих пір, поки не побачите маленьку будівлю праворуч. Це Underground Tunnel, який веде до Vermillion City.

 11. Як отримати всі значки Kanto

  11

  Зайдіть всередину і рухайтеся вниз по сходах. Потім підніміться сходами на іншому кінці і вийдіть з будівлі. Рухайтеся на південь будівлі та бийтеся з тренерами Vermillion City!

 12. Як отримати всі значки Kanto

  12

  Ви не зможете битися з тренерами на даний момент, на жаль. Якщо ви вже відвідали зал, то на шляху до нього стоятиме дерево. До битви з лідером залу в Vermillion City, вам необхідно сходити в круїз на St. Anne, щоб отримати HM01-Cut.
 13. Як отримати всі значки Kanto

  13

  Полікуєте вашого Pokemon і рухайтеся на південь міста, потім на схід до тих пір, поки не побачите невеликий прохід у воді, який виглядає як док. Рухайтеся по проходу до тих пір, поки не побачите моряка, який перевіряє квитки і пропускає на корабель. На борту, ви зможете битися з великою кількістю тренерів і підняти рівень вашого Pokemon, зробіть це! Не турбуйтеся про те, що корабель може відплисти, а вашому Pokemon необхідне лікування, корабель не відпливе до тих пір, поки ви не отримаєте HM Cut і не покинете судно.

 14. Як отримати всі значки Kanto

  14

  Ви зустрінетеся з вашими суперниками на другому поверсі корабля, так що приготуйтеся. Ви побачите хворого капітана поруч зі сміттєвим бачком і зможете погладити його по спині, щоб підбадьорити. (Встаньте поруч з ним і натисніть на кнопку B) Він подякує вас і віддасть HM Cut! Якщо ви не збираєтеся битися з іншими тренерами, ви можете залишити судно і кинути виклик лідеру залу в Vermillion City!

 15. Як отримати всі значки Kanto

  15

  Зал Vermillion City Gym - це будинок Lt. Surge, лідер залу електричних Pokemon!

 16. Як отримати всі значки Kanto

  16

  Після перемоги над Lt. Surge, вам необхідно отримати значок Rainbow. Для початку, вам знадобиться HM Flash. Рухайтеся на схід поруч з доками в Vermilion City там же, куди ви прямували за HM Cut, і продовжуйте йти на схід до печери.

 17. Як отримати всі значки Kanto

  17

  Це печера Diglett, вам доведеться через неї пройти, щоб отримати HM Flash. Коли вийдіть з печери, рухайтеся на південь у бік великої будівлі, і зайдіть усередину. Всередині, ви побачите асистента професора Oak, поговоріть з ним, і він віддасть HM Flash.

 18. Як отримати всі значки Kanto

  18

  Коли ви отримаєте Flash, поверніться в Diglett`s Cave в Vermillion, а від сюди поверніться в Cerulean City, рухаючись по Underground Tunnel.

 19. Як отримати всі значки Kanto

  19

  Коли вийдіть з Underground Tunnel, рухайтеся на сервер, ви побачите дорогу на схід, заблоковану деревом. Використовуйте CUT, щоб його розрізати і пройти по дорозі.

 20. Як отримати всі значки Kanto

  20

  Через деякий час ви побачите велику галявину з травою, йдіть на південь до Pokemon Center, потім на заході, ви помітите печеру. Це Rock Tunnel, зайдіть усередину і використовуйте Flash. Пройдіть через печеру і вийдіть з іншого боку.

 21. Як отримати всі значки Kanto

  21

  Після виходу з Rock Tunnel, рухайтеся на південь до тих пір, поки не побачите невелике місто під назвою Lavender Town. У цьому місті немає лідерів залу, але він зіграє важливу роль, після отримання значка Rainbow.

 22. Як отримати всі значки Kanto

  22

  Рухайтеся на захід від Lavender Town і пройдіть через усіх тренерів. В кінці, ви помітите два будівлі-ви не зможете пройти через будівлю зліва, але будівля на півночі - це інший Underground Tunnel, який використовується для переходу в Celadon City, в якому ви зможете отримати значок Rainbow.

 23. Як отримати всі значки Kanto

  23

  Коли пройдете через тунель, ви помітите таке ж будівля праворуч, через яке ви не зможете пройти. Щоб отримати доступ для руху через ці будівлі в Green / Blue / Red / Yellow, вам доведеться піти до Super Mart в Celadon, купіть випивку і поговоріть з охоронцем всередині будівлі. Те ж саме і для Leafgreen / Firered, за винятком того, що вам знадобиться чай для старенької в Mansion в Celadon City. Поговоріть з охоронцем, і він прийме ваше частування випивкою. Тепер ви зможете пройти через це та інші будівлі, без потреби використання підземних тунелів.

 24. Як отримати всі значки Kanto

  24

  Celadon City знаходиться на заході від місця, де розташований вихід з Underground Tunnel. Полікуєте вашого покемона і рухайтеся на південь в Celadon City. Ви знайдете стіну і поряд з нею дерево. Використовуйте CUT, щоб зрубати дерево і пройти по дорозі. Рухайтеся на захід у бік залу Celadon City. 25. Як отримати всі значки Kanto

  25

  Зал в Celadon City - це будинок Erika, лідер залу трав`яних Pokemon.

 26. Як отримати всі значки Kanto

  26

  Щоб перейти в наступний зал, вам доведеться перемістити Snorlax на Bike Road. Щоб це зробити, вам необхідно сходити в Celedon Gaming Building, рухайтеся вгору в сторону члена Rocket (хлопець у чорному), переможете його, і клацніть на постер, який знаходився позаду нього. З`явиться сходи, і вам доведеться закінчити місію всередині, переможете Giovanni і отримаєте Stilth Scope.

 27. Як отримати всі значки Kanto

  27

  Як тільки ви отримаєте Stilth Scope, поверніться до Lavender Town і рухайтеся до Pokemon Tower. Завершіть вашу місію всередині і врятуйте Mr. Fuji. Після того, як ви врятуєте Mr. Fuji, поговоріть з ним в його будинку (ви потрапите в його будинок відразу ж після того, як врятуєте його) і отримаєте Pokeflute.

 28. Як отримати всі значки Kanto

  28

  Поверніться у Celedon City і рухайтеся на захід, потім бийтеся з Snorlax. Після перемоги / упіймання, зрубаєте дерево, що знаходиться над вами, рухайтеся на захід через будівлю, зайдіть усередину будинку і отримаєте HM Fly.

 29. Як отримати всі значки Kanto

  29

  Поверніться на місце, де знаходився Snorlax і пройдіть через будівлю, в сторону Bike Road. Bike Road приведе вас до Fuscia City.

 30. Як отримати всі значки Kanto

  30

  Fuscia City - це будинок лідера залу, Koga! Koga є лідером залу отруйних покімонов.

 31. Як отримати всі значки Kanto

  31

  Після перемоги над Koga, вам слід отримати HM Surf і HM Strength до того, як продовжити ваше пригода. Рухайтеся на північ у Fuscia City до Safari Zone. У Safari Zone, ви знайдете дві основні речі: HM Surf і Goldteeth (Не турбуйтеся, Goldteeth - дуже важливий для отримання HM Strength!)

 32. Як отримати всі значки Kanto

  32

  Завершіть вашу місію в Safari Zone, отримуючи HM Surf і Goldteeth. Ви вже маєте HM Surf, залишилося отримати HM Strength! Праворуч від Pokemon Center в Fuscia City, ви побачите кілька будинків. В одному з будинків, ви знайдете game warden, він віддасть HM Strength!

 33. Як отримати всі значки Kanto

  33

  Настав час перемогти Rocket! Рухайтеся в Saffron City, щоб перемогти Team Rocket! Saffron знаходиться на півночі від Vermillion City. В Saffron, ви побачите високий будинок, зайдіть всередину і справьтесь з викликом будівлі.

 34. Як отримати всі значки Kanto

  34

  Після перемоги над Team Rocket, вони втечуть, і ви зможете битися з лідером залу в Saffron City! Saffron City - будинок для Sabrina, лідер залу психічних покемонів.

 35. Як отримати всі значки Kanto

  35

  Найскладніше позаду, тепер вам потрібно отримати 7-й значок. Поверніться у Pallet Town, рухайтеся на південь і пливіть далі. Ви допливає до острова Cinnabar Island.

 36. Як отримати всі значки Kanto

  36

  До того, як битися з лідером залу в Cinnabar, вам необхідний ключ, щоб відкрити двері в зал. Сходіть в Cinnabar Mansion і пошукайте ключ від залу Cinnabar.

 37. Як отримати всі значки Kanto

  37

  Коли отримаєте ключ, вийдіть назовні і відкрийте двері від залу. Cinnabar Island - це будинок Blaine, лідер залу вогненних покемонів!

 38. Як отримати всі значки Kanto

  38

  І ось нарешті, останній значок. Пам`ятайте зал в Viridian City, який був закритий? Це ваше останнє завдання і крок до отримання всіх значків. І знаєте що? Giovanni, лідер Team Rocket, є лідером залу в Viridian City! Giovanni використовує таких же покемонів, як і раніше.

Поради

 • Зберігайте гру до того, як почнете битву. Таким чином, якщо ви програєте, ви зможете вимкнути гру і почати битву заново.
 • Створіть хорошу, різнотипну команду Pokemon. Пам`ятайте, Pokemon мають переваги і слабкості, і це зіграє вам на користь. Прикладом команди Pokemon можуть бути: Flareon (вогненний тип), Lapras (водний тип), Pikachu (електричний тип), Bulbasaur (трав`яний / отруйний тип), Geodude (кам`яне тип), Dodrio (літаючий / звичайний тип).
 • До битви в залі, розгойдайте і підійміть рівень ваших Pokemon. Таким чином, вам буде набагато простіше під час битв.
 • Візьміть з собою деякі речі до битви в залі. Ви не хочете, щоб ваш Pokemon залишався під шкодять стані, наприклад, горінні, яке забирає здоров`я. Візьміть кілька настійок / Супер зелий, що може допомогти, коли здоров`я вашого Pokemon буде перебувати на низькому рівні.
 • Не забувайте читати повідомлення в грі і керівництва.

Попередження

 • Дана wikiHow говорить про те, як отримати значки та про кроки, які потрібно зробити. Тут не йдеться про детальні діях проходження печер і завершення викликів будівель.
 • Це керівництво говорить про те, як отримати значки Kanto для ігор першого покоління (Red, Blue, Green, and Yellow) або для переробок (Leafgreen, Firered). Ці дії не підходять для ігор наступних поколінь (Silver, Gold, and Crystal)
 • Для людей, які обмінюються покемонами між іграми, Pokemon, отриманий при обміні, не буде слухатись при досягненні певного рівня, якщо ви не маєте потрібного значка. Приклад: значок залу Cerulean City дозволяє командувати виміняним покемоном рівня 30, якщо цей покемон досягає 30+ рівня і у вас немає значка залу Cerulean City, то ваш покемон не буде слухатись.
 • Вам буде дуже складно пройти через гру, використовуючи тільки одного покемона. Ви потрапите в зал, в якому знайдеться покемон, протилежний вашому. Зробіть вашу команду різнорідної.