Як повністю вимкнути iPad

Коли ви натискаєте на кнопку харчування вашого iPad так, щоб вимикався екран, вірте чи ні, він не вимкнений повністю. Він продовжить спалювати батарею швидше, ніж якби був вимкнений повністю. Він також продовжить отримувати повідомлення, і можливо, розбудить вас посеред ночі, якщо ви покладете його поруч! Тут, ви можете дізнатися, як повністю вимкнути iPad, коли ви його не використовуєте, зберігаючи енергію і заряд батареї.

Кроки

 1. Як повністю вимкнути iPad

  1

  Знайдіть кнопку живлення на iPad. Це та ж кнопка, яку ви використовуєте для скріншотів (кнопка з `Home`) і для того, щоб тимчасово відключити iPad, але не вимкнути його повністю.

 2. Як повністю вимкнути iPad

  2

  Натисніть і утримуйте кнопку живлення. Продовжуйте утримувати натискання на кнопці харчування до тих пір, поки не побачите червоний повзунок на екрані.
 3. Як повністю вимкнути iPad

  3

  Проведіть по червоному повзунку.

 4. Як повністю вимкнути iPad

  4

  Відкладіть ваш iPad в сторону (Це саме час, щоб поставити його на зарядку.) 5. Як повністю вимкнути iPad

  5

  Коли вам знову знадобиться iPad, увімкніть його. Утримуйте кнопку живлення протягом декількох секунд. З`явиться біла іконка Apple, і вам доведеться почекати пару секунд до тих пір, поки включиться iPad.

 6. Як повністю вимкнути iPad

  6

  Постарайтеся робити це кожен раз, після використання вашого пристрою, особливо, коли ви не плануєте використовувати iPad на протязі довгого часу.

Що вам знадобиться

 • iPad