Як спіймати Ho Oh в Pokemon Emerald

Фото - Як спіймати Ho Oh в Pokemon Emerald

Ho Oh це легендарний літаючий вогненний Покемон в Pokemon Emerald. Багато гравців хочуть мати цього Покемона, але для того, щоб його отримати, ви повинні мати квиток на Navel Rock, який ви може отримати тільки через Wi-Fi Pokemon Event. На жаль, воно більше недоступно для нових гравців, але є один спосіб отримати вхід в Navel Rock без необхідності квитка.
Частина 1 з 2: Отримання необмежений Master Ball

 1. 1

  Введіть основний код. Вам знадобиться Codebreaker щоб отримати необмежений Master Balls, тому вам не доведеться використовувати власний запас цього рідкісного Pokeball. По-перше, почніть свою гру як нормальний, відкритий Codebreaker, а потім введіть цей код :. 82005274 0001. Код повинен бути точним, з пропуском між 4 і 0.
  • Захоплення Ho Oh може зайняти деякий час, якщо ви використовуєте звичайний Pokeball, і якщо у вас низький рівень покемонів, буде важко знайти подвоєння його життя. Використання Master Ball допоможе вам захопити Ho Oh.

 2. 2

  Купуйте Master Balls. Після введення коду, перейдіть на PokeMart і поговорити з NPC. Ви помітите, що PokeMart тепер продає Master Ball для P0. Ви можете купити стільки, скільки ви хочете.
  • Після покупки Master Ball, ви можете видалити код, а потім зберегти гру.

Частина 2 з 2: Отримайте Ho Oh

 1. 1

  Введіть код Navel Rock. Код 842CB8A9 7F8B0149. Введіть код з пропуском між 9 і 7, а потім введіть будь-яку будівлю міста.
  • За дверима, ви опинитеся в Navel Rock.
  • Перш ніж продовжити, приберіть код Navel Rock.

 2. 2

  Досліджуйте печеру. У доках, на північ, а потім введіть Navel Cave. Опинившись всередині, йдіть прямо, поки не знайдете драбину, яка опустить вас нижче.


  • Ідіть вниз, а потім перейдіть на південний схід, щоб знайти іншу сходи, які ведуть вниз. Дотримуйтесь цього шляху і тримайте курс на північ, поки не дійдете до кінця.
  • Ідіть на захід, щоб знайти іншу сходи йде вгору. Підніміться по сходах, поки не досягнете найвищій частині гори.
  • Ho Oh з`явиться, як тільки ви досягнете краю гори, в північній частині.

 3. 3

  Використовуйте Master Ball. Після того як ви захопили Ho Oh, не забудьте зберегти ваш прогрес, перш ніж відправитися назад до пристані.
  • Ви можете залишити острів, взявши SS Ship, який відправить вас в Lilycove City.
  • Якщо у вас низький рівень покемонів, то бажано, щоб ви використовували Master Ball замість боротьби.

 4. 4

  Битва з Ho Oh. Якщо ви не збираєтеся використовувати Master Ball, вам доведеться боротися з Ho Oh. Це тип покемона вогненний / літаючий, що означає, що він слабкий до воді-, року-, і електро-покемонам.
  • Ho Oh знаходиться на 70 рівні, незалежно від загального рівня Pokemon гравця, так що будьте готові.