Як спіймати трьох покемонів Реги в грі Покемон: смарагд

Багато фанатів гри Покемон напевно здивувалися, дізнавшись, що в грі Покемон: Смарагд зловити покемонів Регірока, Регіса і регист таким же способом, як раніше, не можна. Ми розповімо, як це робиться в новій версії гри Покемон. З першого разу у вас, звичайно, не вийде.

Кроки

 1. Як спіймати трьох покемонів Реги в грі Покемон: смарагд

  1

  Вам знадобиться покемон, який вміє копати, Релікант в останніх рядах і Ваілорд в перших рядах. Для того, щоб розуміти мову Брайля, потрібен перекладач. Це мова для сліпих у формі точок.

 2. Як спіймати трьох покемонів Реги в грі Покемон: смарагд

  2

  Купуйте багато ультраболов і таймер болів, йдіть в запечатану кімнату (Sealed Chamber). Вона знаходиться у воді між Слейтпортом і Паціфідлогом {Дорога 132-134}). Вам потрібно залишатися на низькій частині дороги. Ви незабаром побачите місце, де можна пірнути в печеру. Дотримуйтесь по стежці. Коли ви будете на місці, йдіть туди, де побачите Брайля в північному краю кімнати, тепер копайте. Вийдіть у двері і йдіть на північ до наступного Брайля, потім натисніть А. Розпочнеться землетрус, і в кожному місці знаходження Реги відкриються двері.

 3. 3

  У всіх покемонів типу Реги є прокляття, суперсила і стародавня сила, а також одне особливе рух.
 4. Як спіймати трьох покемонів Реги в грі Покемон: смарагд

  4

  Щоб знайти Регірока, йдіть в Пустинні руїни. Вони знаходяться внизу пустелі біля Маувіля. Знайдіть напис на Брайля і прочитайте її кнопкою А. Відійдіть на два ступені вліво, потім на два ступені вниз. Розбийте камінь. Збережетеся і йдіть битися з Регіроком. У нього є «виданя каменів».

 5. Як спіймати трьох покемонів Реги в грі Покемон: смарагд

  5

  Щоб знайти Регіса, йдіть на руїни на дорозі 105 і увійдіть в них. Встаньте над написом на Брайля та натисніть кнопку А, щоб прочитати її. Весь час стійте біля стін. Ходите по колу проти годинникової стрілки (ходите, бігайте, або катайтеся на велосипеді) по всій печері. Збережетеся і переможете Регіса. У нього є сила крижаного вітру. Будьте обережні, він може таким чином уповільнити ваших покемонів. Краще його приспати.

 6. Як спіймати трьох покемонів Реги в грі Покемон: смарагд

  6

  Щоб знайти регист, йдіть на руїни на дорозі 120. Вам потрібно дивитися під мостом. Ідіть до напису на Брайля та натисніть А, щоб прочитати її. Ідіть на середину кімнати і використовуйте спалах (Flash). Збережетеся і переможете регист. У нього є металевий кіготь. 7. Як спіймати трьох покемонів Реги в грі Покемон: смарагд

  7

  Вам знадобиться 50 ультраболов, 50 таймер болів. Послабте покемона якомога сильніше. Найкраще його приспати.

 8. 8

  Не забудьте зберегти гру перед виходом.


Поради

 • Якщо ви ще не маєте багато досвіду, візьміть з собою сильного покемона.

Попередження

 • [b]Збережіть гру. Не забувайте робити це! Інакше ви втратите все, що нажили непосильним трудом. Якщо ви випадково постинаєте Регіса (Регірока або регист), ви не зможете отримати їх!
 • [b]Не використовуйте майстер бол, якщо він у вас тільки один. Не витрачайте його даремно. Спробуйте скористатися тільки таймер болом, покеболом, ультраболом та іншими. Мастербол занадто цінний, щоб витрачати його в даному випадку. Краще збережіть його для Райквази або Латіоса - дуже рідкісних покемонів. Ви можете скористатися клонуванням.