Як спіймати трьох легендарних покемонів в Pokemon Emerald

У цій статті ви дізнаєтеся, як зловити трьох таємничих легендарних покемонів каменю, льоду і стали в грі Pokemon Emerald.

Кроки

 1. Як спіймати трьох легендарних покемонів в Pokemon Emerald

  1

  Упірніть в спокійну воду. Переконайтеся, що взяли досить max repels для шляху до локації. Sealed Chamber - це печера, яка знаходиться за містом Пасіфідлог (Pacifidlog Town) на Шляху 134. Зверніть увагу, що вам необхідно буде триматися в самій нижній частині екрана. Ви побачите ділянку з тихою водою поруч чорним місцем, де повинні застосувати навик Dive, прочитавши напис, натиснете В, щоб погодитися. Коли дійдете до кінця тунелю, застосуйте навик Dig, після чого знову прочитайте напис. Зайдіть в свою групу і поставте Реліканта останнім, а Вайлорда першим, після чого поверніться і знову прочитайте напис, після цього піде землетрус. Якщо нічого не сталося, поміняйте Реліканта і Вайлорда місцями, після чого повинно статися землетрус. Після цього ви отримаєте повідомлення, в якому буде сказано, що десь відчинилися двері. Не забудьте зберегтися перед кожною битвою!

 2. Як спіймати трьох легендарних покемонів в Pokemon Emerald

  2

  Регірок. Ідіть у пустелю, яка знаходиться вище міста Мовиль (Mauville City) і знайдіть печеру. Наприкінці печери ви знайдете напис на Брайля. Ви повинні перебувати в центрі стіни. Зробіть від стіни два кроки вліво, а потім два кроки вниз і застосуєте навик Rock Smash. Ці вказівки стосуються тільки версії Ruby. У Pokemon Sapphire ви повинні зробити два кроки вправо, а потім два кроки вниз і застосувати Strength.

 3. Як спіймати трьох легендарних покемонів в Pokemon Emerald

  3

  Регайс. Летите в місто Петалбург (Petalburg City), а потім ідіть на захід. Застосуйте навик Surf і йдіть на південний захід, поки не побачите острів. Пройдіть його, а потім ідіть на північ, поки не знайдете печеру. Увійдіть в печеру і прочитайте табличку зі шрифтом Брайля. Пройдіть проти годинникової стрілки по кутах кімнати, після чого відкриється двері. У версії Sapphire ви повинні прочитати табличку, а потім почекати близько двох хвилин, після чого відкриється двері.

 4. Як спіймати трьох легендарних покемонів в Pokemon Emerald

  4

  Регист. Рушайте в Лилик. Ідіть далеко на захід. Ви побачите ягідні кущі або звичайну бруд. Підніміться по сходах, пройдіть повз укриття маленького тренера, крізь траву, потім повз туриста і увійдіть в печеру. Увійдіть в Давню Гробницю (Ancient Tomb). Встаньте точно в центр печери і застосуєте навик Flash. Ви відкриєте вхід до печери. Увійдіть у двері, збережетеся і приготуйтеся до битви з Регістілом. Для версій Sapphire / Ruby необхідно встати в центрі печери і застосувати навик Fly.

Поради

 • Щоб знайти Реги-гробницю шукайте великий камінь, оточений шістьма невеликими каменями, що утворюють коло. • Не рекомендується використовувати одного з гігантів для упіймання інших.
 • Якщо можете, накладіть на гіганта ефект сну. Їх набагато легше зловити сплячими.
 • Якщо судити суб`єктивно, то можна сказати, що Регірока зловити найважче. Для упіймання одного з цих трьох покемонів ви можете використовувати Ultra Ball.
 • Під час затримання регист рекомендується використовувати Саламенса з навиком Помилковий замах (False swipe). Помилковий замах залишить противнику одне здоров`я, через що регист не зможе бити у відповідь.
 • Для упіймання цих легендарних покемонів вам дуже допоможе Луцідоло з Aura Orb і навичками Giga Drain, Surf, Rain Dance.
  • Цей покемон ідеально підходить проти кожного Реги, з яким ви будете боротися. Застосування Rain Dance не тільки збільшить втрата від Surf, але й буде вас підліковувати. Rain Dish разом з Leftovers є відмінним способом відновлення здоров`я. Якщо ви хочете отримати здоров`я швидше, застосуйте Giga Drain на самого Регірока. Швидше за все, Leech Seed / Toxic будуть набагато корисніше за Giga Drain і Rain Dance, але якщо ви будете не обережні, здоров`я Реги може опуститися занадто низько. Хоча Луцідоло і зможе вистояти проти будь-якого з цих покемонів, перед затриманням краще все ж поміняти його на іншого покемона, який володіє навичками Paralyze (Параліч) або Sleep (Сон).


 • Якщо ви граєте у версії Pokemon Diamond / Pearl і пройшли лігу покемонів, ви зможете імпортувати всіх Реги з версії Diamond в Pearl, або навпаки. Після упіймання всіх трьох легендарних покемонів йдіть в Snowpoint Temple, тут ви зустрінете сильного легендарного покемона, якого звуть Регігігас. Щоб битися з ним, у вашій групі мають бути всі три Реги (Регірок, Регіайс, регист). Регігігас має 70 рівень, так що будьте готові, як слід! У версії Pokemon Platinum Регігігас має перший рівень, так що не забудьте для його упіймання взяти покемона з навичками False swipe, Hypnosis або Sing.
 • Ключем до впіймання цих покемонів є Master ball і Timer Ball. Timer ball можна купити в Растборо (Rustboro) після того як ви поговорите з Девоном на Шляху 116. Спочатку зменшіть здоров`я покемонів, а потім почніть кидати Master, а через 10 кроків і Timer Ball.

Попередження

 • Перед битвою з одним із Реги не забудьте зберегтися, щоб можна було перезапустити бій, якщо вони випадково втратять свідомість.
 • Не забудьте взяти з собою в печеру Реліканта і Вайлорда.

Що вам знадобиться

 • Для відкриття Sealed Chamber необхідні покемони Relicanth і Wailord (Релікант і Вайлорд)
 • Покемони з навичками Strength, Surf, Dive, Rock smash, Fly, Dig
 • У версіях Sapphire і Ruby спосіб знаходження трьох Реги злегка відрізняється від способу в Emerald
 • Приставка Game Boy Advance
 • Багато покеболов
 • Загальне правило для упіймання легендарних покемонів, використовуйте Timer Ball!