Як спіймати покемона Зекрома

Щоб зловити Зекрома, легендарного покемона, потрібно підійти до справи з розумом. Це потужний покемон драконячого / електричного типу, проти якого звичайний покебол не допоможе. Мастербол - ось як можна зловити Зекрома, але мастерболи ви, можливо, захочете приберегти для більш сильних покемонів. У кожному разі, з цієї статті ви дізнаєтеся, як зловити Зекрома і додати його до своїх покемонам!

Кроки

 1. 1

  Підготуйтеся до битви. Перший шанс зловити Зекрома ви отримаєте, перемігши елітну четвірку. Зекрі - вкрай небезпечний покемон, він буде 50 рівня, коли ви зіткнетеся з ним. Тому у вас повинні бути покемони не гірше ... і великий запас лікуючих предметів і відповідних покеболл.
  • Перемігши елітну четвірку, ви отримаєте мастербол. Тим не менш, його можна буде приберегти для покемона потужніший - Волкарони або Кюрема.

   Як спіймати покемона Зекрома

  • Зекрома можна зловити тільки в грі Pokemon White. У Pokemon Black його можна тільки купити / обміняти.

   Як спіймати покемона Зекрома
 2. Як спіймати покемона Зекрома

  2

  Переможете елітну четвірку. Перед тим, як відправитися до Зекрі, вам треба перемогти елітну четвірку. Вони використовують самих різних покемонів, тому підготуйте команду, здатну дати адекватну відсіч всім.
  • Перемігши четвірку. активуйте світиться статую, щоб зійти на гору. Після сценки ви опинитеся в замку N.

   Як спіймати покемона Зекрома

 3. Як спіймати покемона Зекрома

  3

  Звільніть місце для Зекрома. Коли ви його захопіть, ми зможете відразу ж додати його до своєї групи ... якщо у вашій групі 5, а не 6 покемонів. На третьому поверсі ви знайдете покебол, на другому поверсі замку зможете підлікувати свою команду.
  • Втім, можна і вийти із замку, якщо треба поповнити запаси або прокачати покемонів. Ідіть на третій поверх, а там - в третю двері праворуч. Поговоріть з NPC, він вас телепортирует із замку. Коли будете готові повернутися, поговоріть з Грантом в Покемон Центрі в Покемон Лізі.

   Як спіймати покемона Зекрома 4. Як спіймати покемона Зекрома

  4

  Знайдіть Зекрома. На вершині замку ви знайдете N. Після катсцени буде покликаний Зекрі. У вас буде шанс зберегти гру і тільки потім почати битву, поговоривши з Зекромом. До речі, краще зробити збереження - так, про всяк випадок.

 5. 5

  Переможете Зекрома. Використовуйте свого найсильнішого покемона, щоб послабити Зекрома. Порада: щоб уникнути атак Зекрома, використовуйте покемона з атаками типу Dig або Dive, коли той б`є своїм Fusion Bolt`ом. І пам`ятайте, що Зекрі - 50 рівня!
  • Зекрі вразливий до крижаних, земляним і драконівським атакам.

   Як спіймати покемона Зекрома

  • Так як ви хочете його зловити, то спершу знизьте здоров`я покемона! Коли його смужка здоров`я почервоніє, почніть кидати в нього ультраболи. Продовжуйте знижувати здоров`я Зекрома і закидати його покеболамі до тих пір, поки не досягнете свого.

   Як спіймати покемона Зекрома

  • Якщо зловити Зекрома там не вийде, то у вас буде другий шанс - на 7м поверсі локації "Dragonspiral Tower", на північ від "Icirrus City". Там Зекрома можна знайти в black 2, коли ви отримаєте "Dark Stone" від N.

   Як спіймати покемона Зекрома

Поради

 • Є дієві способи зловити і інших легендарних покемонів - Тандеруса, Торнадос і Решірама (якщо ви граєте в Pokemon White)