Як спіймати Решірама

Фото - Як спіймати Решірама

Піймання легендарного покемона, начебто Решірама, вимагає техніки і стратегії. Будучи покемоном драконячого та вогняного типу, піймання Решірама являє собою справжнє випробування. Для упіймання Решірама гра радить вам використовувати новонабутий мастербол, але після цього ви більше не зможете ним скористатися, щоб зловити більш важкого покемона. Читайте далі, щоб дізнатися, як зловити Решірама, коли зустрінете його вперше, і як додати одного з найсильніших покемонів серії себе в команду.

Кроки

 1. 1

  Приготуйтеся до битви. Свій перший шанс на піймання Решірама ви отримаєте відразу після перемоги над Елітної Четвіркою. Решірам являє собою досить небезпечного легендарного покемона. Вступите в бій, він матиме 50 рівень. Це означає, що ваша група покемонів повинна бути досить гарною, щоб вона могла позмагатися з Решірамом. Запасіться лечащими предметами і не менше 40-50 ультраболамі.
  • Після перемоги над Елітної Четвіркою ви отримаєте мастербол, яким можете скористатися, але краще залишити його для більш важких покемонів, начебто Волкарона або Кьюрема.
  • Решірама можна зловити тільки в грі Pokemon Black. Якщо ви граєте в Pokemon White, ви зможете отримати цього покемона тільки за допомогою обміну.

 2. 2

  Здолавши Елітну Четвірку. Вам необхідно буде здолати Елітну Четвірку, щоб отримати доступ до Замку Н, де ви і зустрінете Решірама. Кожен член Елітної Четвірки матиме покемона різного типу, так що візьміть з собою різнопланову команду, щоб здолати кожного члена Четвірки.  • Після перемоги над Елітної Четвіркою ви зможете змінити склад своєї групи, так що не хвилюйтеся, якщо для упіймання Решірама у вас не буде необхідних покемонів.

 3. 3

  Увійдіть в Замок Н (N`s Castle). Після перемоги над Елітної Четвіркою, активуйте світних статую, щоб піднятися в гори. Після сценки ви опинитеся в Замку Н (N`s Castle). Ви побачите кілька сценок, а потім повинні будете знайти Н і перемогти його.

 4. 4

  Створіть групу з упіймання Решірама. Коли ви зловите Решірама, ви зможете відразу додати його собі в групу, якщо в ній буде не шість покемонів, а п`ять. Це зробить проходження решти замку набагато легше. Додати Решірама в групу можна за допомогою комп`ютера на третьому поверсі замку. На другому поверсі ви зможете вилікувати своїх покемонів.
  • Щоб зробити упіймання Решірама якомога легкої, переконайтеся, що у вашій групі є покемон з навиком False Swipe (Помилковий Замах) і покемон, який володіє навичкою Hypnotize (Гіпноз) або Paralyze (Параліч).


  • Ви можете вийти з замку, якщо вам необхідно прикупити більше предметів або прокачати своїх покемонів. На третьому поверсі замку увійдіть в третю кімнату праворуч. Поговоріть з Плазма Грантом (Plasma Grunt) і вас перенесуть із замку. Коли будете готові повернутися, поговоріть з Грантом в центрі для покемонів.

 5. 5

  Знайдіть Решірама. Н ви знайдете на вершині вежі. Після невеликого ролика з`явиться Решірам. Перед битвою з Решірамом ви зможете зберегти свою гру. Поговоріть з ним, щоб почати битву. Обов`язково збережетеся, на випадок якщо зіпсуєте битву, і вам доведеться почати її заново.

 6. 6

  Бийтеся з Решірамом. Почніть з сильного покемона, щоб добре знизити здоров`я у Решірама. Коли його здоров`я сильно опуститься, застосуйте навик «False Swipe» (Помилковий Замах), щоб опустити здоров`я Решірама до 1, при цьому не нокаутувавши його. Почніть застосовувати Sleep (Сон) або Paralyze (Параліч). Так Решірама зловити буде набагато легше.
  • Решірам слабий проти земляних, кам`яних і драконівських типів атак.
  • Коли Решірам засне або паралізується при 1 здоров`я, почніть кидати в нього ултраболи. Якщо він прокинеться або знову зможе рухатися, знову застосуйте навички Sleep або Paralyze.
  • Продовжуйте кидати ультраболи! На упіймання Решірама може піти понад 50 ультраболов.
  • Якщо ви не зможете зловити Решірама тут, у вас буде ще одна можливість зробити це на 7 поверсі драконячої Спіральної Вежі (Dragonspiral Tower), яка знаходиться на північ від міста Іціррус (Icirrus City). Тут також можна знайти Решірама у версії White 2, після того як ви отримаєте Камінь Світу (Light Stone) від Н.