Як спіймати Кюрема в Pokemon Black

Це коротке керівництво про те, як зловити дуже потужного і користується попитом Крижаного Легендарного Покемона Кюрема. У поєдинках Pokedex він сильний і взагалі вона один з найбільш потужних і вірних покемонів.


Це також відноситься до Pokemon White.

Кроки

 1. Як спіймати Кюрема в Pokemon Black

  1

  Отримайте доступ до міста Лакуноза після проходження ліги покемонів. Лакуноза розташована на сході Опелусід Сіті, наприкінці Дороги 12.

 2. Як спіймати Кюрема в Pokemon Black

  2

  Як тільки опинитеся там, переконайтеся в тому, що ви запаслися Покеболамі і аптечками, так як битва буде досить складна (у нього 75 рівень як-не-як). Потім ідіть до виходу направо по напрямку до Анделла Таун по Дорозі 13. (Якщо ви йдете з Анделом Таун, пропустіть Крок 3) Якщо ви йдете цим шляхом, пропустіть Крок 4.

 3. Як спіймати Кюрема в Pokemon Black

  3

  Коли ви туди потрапите, ви будете здивовані тим, що Дорога 13 така маленька. По приходу туди, йдіть на південь (бийтеся з тренером, якщо хочете), пройдіть через першу ділянку трави, краще з правого боку, так ви зможете отримати предмет (і уникнути іншої ділянки трави). Потім перескочите через виступ і продовжуйте рухатися, поки не вийдете на галявину. Потім поверніть наліво і йдіть вниз через ділянку високої трави у напрямку до скелі. Поверніть наліво, коли досягнете кінця пляжу і підніміться по довгій сходах. Підніміться і продовжуйте рухатися вперед до Гігантською Прірви. Переконайтеся в тому, що ви скористалися HM Strength, щоб зрушити валун. У випадку, якщо ви втратите Кюрема, ви зможете швидко увійти назад у печеру.

 4. Як спіймати Кюрема в Pokemon Black

  4

  Якщо ви почали свою подорож від Анделла Таун, вам буде простіше. Поверніться на Дорогу 13 (після того як закупити, звичайно), йдіть нагору й тримайтеся пляжу, намагаючись залишатися якомога правіше (але НЕ повертайте вниз на дуже вузький піщаний прохід, так як він приведе вас до початку Дороги 13). Незабаром ви прийдете до східців, по яких треба піднятися (також пересуньте валун, використовуючи HM Strength).
 5. Як спіймати Кюрема в Pokemon Black

  5

  Як тільки ви це зробите, ви прибудете в Гігантську Прірва. Спочатку все, здається, дуже просто, але вас чекає ще безліч випробувань. Для початку зайдіть в печеру посередині. Ви опинитеся в темній кімнаті. Ви можете зібратися предмети, якщо хочете (там є парочка рідкісних предметів), але ваша головна мета - дістатися до Кюрема. Перш за все, вам слід обійти печеру навколо і знайти вихід (на цьому етапі вам знадобиться HM Surf, так що переконаєтеся, що у вас є покемон, який може використовувати це, про що я дізнався, тільки коли спробував зробити це сам!). Як тільки ви знайдете вихід, ви знову опинитеся зовні.

 6. Як спіймати Кюрема в Pokemon Black

  6

  Ви опинитеся у величезному лабіринті, через який вам потрібно пройти. Ваша мета - дістатися до середини, де розташована водойма. Спочатку це здасться вам неможливим, але є один спосіб. Щоб зробити це, найпростіше (якщо не збирати предмети) йти від виходу з печери на Північ так далеко, як можете, потім повернути йти до упору на Захід, потім на Південь, потім на Схід, потім на знову на Північ (тільки не перескакуйте через виступ, якщо ви це зробите, ви повернетеся назад і зіпсуєте весь порядок). Потім пройдіть через ділянку довгою трави і ви побачите загачений ділянку. Пройдіть до нього, і ви почуєте схожий на землетрус рев.

 7. Як спіймати Кюрема в Pokemon Black

  7

  Після цього звуку, земля покриється снігом (ревів Кюрем, і він викликав сніг, якщо ви ще самі не здогадалися). Тепер для вас звільниться прохід до входу і остання печера, в якій знаходиться Кюрем. Пройдіть до виходу.

 8. Як спіймати Кюрема в Pokemon Black

  8

  Як тільки опинитеся всередині печери, дістатися до Кюрема - суща дрібниця. Просто йдіть нагору до нього і поспілкуйтеся. Легендарні покемони звичайно ричать, і бій починається. 9. Як спіймати Кюрема в Pokemon Black

  9

  Як тільки ви зловите Кюрема, вийдіть з печери і сніг зникне. Вийдіть за східним шляху і рухайтеся на Південь, щоб скоротити шлях (саме час збирати предмети, якщо ви цього не зробили раніше, в цьому випадку вам треба повернутися тим же шляхом).

Поради

 • Для початку, використовуйте `супер-ефективні` атаки (і таким чином наносите подвійний шкоди), такі як Бойові, Кам`яні та Драконьи типи. Після цього використовуйте «не дуже ефективні `атаки (які, таким чином, завдають меншої шкоди і знижують HP противника поступово), такі як Водний, Трав`яний або Електричний тип атак. Битва проходить всередині печери, так що вам підійде Dusk Ball.
 • Піймання Кюрема: подарунок The Pokemon Company International.

Попередження

 • Якщо ви відпустили Кюрема, ви ніколи не повернете його назад. Ви будете торгуватися тільки один раз, і торговці будуть дуже суворі, коли справа торкнеться Кюрема.

Що вам знадобиться

 • Nintendo Ds / Lite / i / iXL / 3ds
 • Копія Pokemon Black or White
 • HM Surf
 • Базові навички читання (так зазначено в грі, звичайно!)