Як спіймати Мьюту в Pokemon X and Y

Мьюту - один з найвідоміших і невловимих покемонів серії, і його можна зловити в грі Pokemon X and Y. Вам потрібно перемогти Елітну четвірку, але Мьюту куди сильніше їх. Цей психічний покемон стане потужним доповненням до вашої команди і сильно спростить вам проходження решті гри. Переходьте до Кроку 1, щоб дізнатися, як додати його в вашу колекцію в Pokemon X and Y.

Кроки

 1. 1

  Переможете елітну четвірку. Вам потрібно перемогти елітну четвірку і пройти більшу частину гри, перш ніж дістатися до Мьюту. Дивіться детальне керівництво про те, яку команду краще створити, щоб перемогти елітну четвірку.

 2. 2

  Закупили покеболамі для битви. Мьюту складно зловити, і вам слід купити багато Ultra Ball`ов або Dusk Ball`ов, щоб зловити його. Ви також можете використовувати свій Master Ball, але у вас він в єдиному екземплярі, так що подумайте, перш ніж використовувати його.
  • Вам потрібно підготувати приблизно 40 Ultra Ball`ов або близько того. Існують і інші типи легендарних покемонів, яких ви можете зловити, так що, можливо, ви захочете приберегти свій Master Ball на потім.
  • Sleep Powder допоможе вам зловити Мьюту.
  • Dusk Ball`и збільшать ваші шанси на піймання Мьюту в печерах. Вони навіть більш ефективні, ніж Ultra Ball`и.
 3. 3

  Зберіть свою команду. Мьюту 70 рівня. Це означає, що вам належить складна битва. Переконайтеся, що у вашій команді, покемони, які зможуть витримати атаки Мьюту, а також завдати йому досить шкоди для того, щоб згодом зловити Мьюту.
  • Щоб спростити упіймання Мьюту, переконайтеся, що у вашій команді як мінімум один покемон може здійснити атаку Помилковий Удар (False Swipe). Ця атака допоможе знизити здоров`я Мьюту до 1 пункту, не перемагаючи його, що дає вам можливість зловити покемона.
  • Також візьміть в команду покемона, який може паралізувати Мьюту або приспати його. Обидва ці стани Мьюту полегшать упіймання.
  • Не використовуйте Отруйних або Бойових покемонів. Мьюту - психічний покемон, так що він дуже ефективний проти цих типів.

 4. 4

  Рушайте в Pokemon Village. Ви знайдете Мьюту за Pokemon Village. Ви можете дістатися до Pokemon Village, подорожуючи тільки по Дорозі 20 в Калос.

 5. 5

  Знайдіть печеру на краю села. Як тільки ви доберетеся до села, йдіть наліво, поки не досягнете краю річки. Використовуйте Surf і рухайтеся вгору по річці, поки не доберетеся до водоспаду. Спригніте на правий берег біля основи водоспаду. Ідіть вниз по доріжці направо, поки не дійдете до печери.


  • Вхід в печеру буде заблокований, поки ви не станете Pokemon Champion.

 6. 6

  Збережетеся. Як тільки ввійдете в печеру, збережіть гру. Це дозволить вам швидко перезапустити гру недалеко від місця битви, якщо ви випадково переможете Мьюту або ваша команда буде знищена.

 7. 7

  Поговоріть з Мьюту. Після збереження, переконайтеся, що ваша команда готова, потім підійдіть до Мьюту і поговоріть з ним. Після короткої заставки, бій почнеться! Якщо ви хочете використовувати свій Master Ball, зробіть це на самому початку битви. В іншому випадку, продовжуйте читати статтю, щоб дізнатися, як зловити його за допомогою Ultra або Dusk Ball.

 8. 8

  Почніть зменшувати здоров`я Мьюту. Почніть битву з покемона, у якого найпотужніші атаки. Так ви відніміть значну частину здоров`я Мьюту. Як тільки ви понизите його здоров`я достатньо, використовуйте Помилковий Удар, щоб зменшити здоров`я до 1.
  • Мьюту використовує Recover, щоб відновити своє здоров`я. Якщо у вас досить сильна команда, ви можете почекати, поки у нього не залишиться PP, щоб використовувати цю здатність. Інакше, вам потрібно діяти швидко, поки його здоров`я на низькому рівні.

 9. 9

  Паралізує Мьюту або приспите його. Тепер, коли у Мьюту мало здоров`я, використовуйте Sleep Powder або один з ваших спеціальних атак, щоб приспати його або паралізувати. Не тільки це може допомогти вам зловити його, але зате ці атаки не дозволять йому використовувати відновлення на деякий час.

 10. 10

  Починайте кидати покеболи. Тепер, коли Мьюту знешкоджений, саме час кидати в нього покеболи. Немає гарантії, що Ultra Ball`и і Dusk Ball`и спрацюють, так що, ймовірно, вам потрібно кинути парочку, перш ніж зловити його. Якщо він лікує себе, використовуйте покемона, щоб знову знизити його здоров`я, перш ніж кидати покебол.

Поради

 • Timer Ball`и можуть бути корисні, якщо битва затяглася.
 • Два корисних покемона, яких ви можете використовувати: Spiritomb і Shedinja. Завдяки Примарний / Темному типом Spiritomb і здібності Shedinja - Wonder Guard, у них є захист від психічних і бойових атак Мьюту. Тільки дві атаки Мьюту можуть поранити противника: Психічні та Aura Sphere. У Spiritomb є Гіпноз, який допоможе вам приспати Мьюту, в той час як у Shedinja є Помилковий Удар, який не зможе повністю знешкодити Мьюту.

Попередження

 • Не використовуйте атаки, які отруюють або підпалюють. Ці атаки завдають шкоди кожен хід, так що Мьюту може бути знешкоджений до того, як ви його зловите.