Як подзвонити, використовуючи Google+ Hangouts

Крім листування з друзями або з людьми, які поділяють ваші інтереси, в Google+, існують і інші цікаві функції, якими ви можете скористатися за допомогою сервісу Google+ Hangouts. Якщо вам подобається спілкуватися з вашим другом безпосередньо і чути його голос, ви можете використовувати Google+ Hangouts, щоб подзвонити на домашній або мобільний телефон друга і поговорити з ним.
Частина 1 з 2: Підключення аккаунта Google+

 1. Як подзвонити, використовуючи Google+ Hangouts

  1

  Увімкніть інтернет браузер. Натисніть два рази на іконку браузера, який ви віддаєте перевагу.

 2. Як подзвонити, використовуючи Google+ Hangouts

  2

  Зайдіть на Google+. Як тільки браузер буде запущений, введіть в адресний рядок, розташовану у верхній частині екрану, plus.google.com і натисніть клавішу Enter. Ви перейдете на домашню сторінку Google+.

 3. Як подзвонити, використовуючи Google+ Hangouts

  3

  Увійдіть у ваш аккаунт Google+. Введіть ваш Google / Gmail логін і пароль у відповідних полях ввода, потім натисніть «Увійти», щоб отримати доступ до аккаунту.

Частина 2 з 2: Дзвінок

 1. Як подзвонити, використовуючи Google+ Hangouts

  1

  Натисніть на іконку Hangouts (лапки). Вона розташована у верхньому правому куті на домашній сторінці Google+. Відкриється панель Hangouts з правого боку сторінки.

 2. Як подзвонити, використовуючи Google+ Hangouts

  2

  Відкрийте рядок пошуку. Натисніть на іконку лупи на верхній частині панелі Hangouts, щоб відкрити рядок пошуку.

 3. Як подзвонити, використовуючи Google+ Hangouts

  3

  Натисніть на іконку телефону, розташованої на правій стороні рядка пошуку. Це дозволить вам вводити телефонні номери в рядку пошуку.
  • Якщо людина, якій ви телефонуєте, розташований в іншому регіоні, натисніть на іконку прапора на лівій частині рядка пошуку та виберіть країну із списку, в яку ви бажаєте зателефонувати. 4. Як подзвонити, використовуючи Google+ Hangouts

  4

  Натисніть на значок телефону, який розташований після рядка введення номера, щоб подзвонити. Відкриється вікно Hangouts і номер, за яким ви телефонуєте.

 5. Як подзвонити, використовуючи Google+ Hangouts

  5

  Зачекайте, поки вас з`єднають. Як тільки ви під`єднали, у вас з`явиться можливість поговорити з тим, чий номер ви набрали.

 6. Як подзвонити, використовуючи Google+ Hangouts

  6

  Завершіть дзвінок. Натисніть на іконку червоного телефону у вікні Hangouts, коли ви закінчите розмову.


Поради

 • У сервісі Google+ Hangouts існують певні телефонні тарифи.
 • Ви можете телефонувати за будь-якого номеру, навіть якщо він не в вашому списку контактів.
 • Якість дзвінка залежить від швидкості вашого інтернет з`єднання та якості сигналу мобільного телефону абонента, якому ви телефонуєте.