Як одружитися в Sims 3

Весілля в грі Sims 3 - дуже урочистій подія! Якщо ви знаєте двох симов, які ідеально один одному, читайте далі, щоб дізнатися, як їх одружити.

Кроки

 1. Як одружитися в Sims 3

  1

  Зрозумійте основну концепцію відносин в грі. Познайомитися з потенційним партнером по життю можна на всіляких соціальних заходах. Якщо ви продовжите спілкуватися зі своїм новим знайомим, він може стати вашим другом, потім найкращим другом. Якщо ви попросите сіма фліртувати зі своїм другом, між ними виникне романтичний зв`язок. Наступний рівень - романтичні відносини, після цього - заручини, а за нею і весілля. Після весілля Сіми стають чоловіком і дружиною. Якщо ви надалі розлучитеся, ваші відносини закінчаться.

 2. Як одружитися в Sims 3

  2

  Познайомте двох симов. Вони можуть бути однієї статі або різних.

 3. Як одружитися в Sims 3

  3

  Зміцніть їх дружбу, відвідуючи різного роду соціальні заходи. Не ходіть на одні й ті ж заходи, інакше один з симов набридне іншому, відносини погіршаться.

 4. Як одружитися в Sims 3

  4

  Почніть робити романтичні дії, щоб у симов з`явився один до одного романтичний інтерес.
 5. Як одружитися в Sims 3

  5

  Продовжуйте здійснювати романтичні дії, до тих пір, поки один з симов не знайде іншого «надзвичайно спокусливим».

 6. Як одружитися в Sims 3

  6

  Виберіть дію «Запропонувати зустрічатися», щоб почати романтичні стосунки.

 7. Як одружитися в Sims 3

  7

  Коли ви будете готові до весілля, виберіть дію «Зробити пропозицію». Сим, який виконує цю дію встане на одне коліно, дістане кільце і зробить пропозицію. Якщо другий сим погодиться, вони будуть заручені. Якщо ні, відносини зіпсуються.

 8. Як одружитися в Sims 3

  8

  Одружитеся. Виберіть дію «Влаштувати скромне весілля». Тепер ви можете запросити гостей і влаштувати вечірку.

 9. Як одружитися в Sims 3

  9

  Тепер ваші стосунки перейдуть на наступний рівень - ви станете чоловіком і дружиною. Тепер ви можете переїхати в будинок свого чоловіка (дружини).


Поради • Ми можете розлучитися вибравши дію «Розлучитися». Це знижує рівень ваших стосунків, тепер сим буде вашим колишнім чоловіком / дружиною. Він / вона буде жити у вашому будинку поки ви не попросите сіма з`їхати.
 • Якщо ви хочете, щоб гра була якомога більш реалістичною, не забувайте ходити на побачення зі своєю другою половинкою. Перш, ніж робити пропозицію, сходіть на кілька побачень, не поспішайте вступати в шлюб.
 • Ця стаття підходить для симов обох статей. Якщо чоловік вийде заміж за іншого чоловіка, ви не зможете народити дитину, вам доведеться її усиновити.
 • Якщо ви хочете завести дитину, краще вийти заміж, але це не обов`язково.
 • Ви можете пропустити другий і третій крок статті і використовувати код "TestingCheatsEnabled" для того, щоб збільшити рівень відносин. Звичайно, у цього є негативні наслідки.
 • Якщо ваша гра зависає про спробі переїхати до сіму або вигнати сіма зі свого будинку, використовуйте код TestingCheatsEnabled, щоб поселити їх у себе вдома. Після введення коду, натисніть на сіма, затиснувши клавішу shift, виберіть опцію «Оселити у себе вдома». Це потрібно зробити, коли сим знаходиться у вас вдома, але ви ще не одружені.

Попередження

 • Якщо ви використовуєте код TestingCheatsEnabled занадто багато разів ми можете порушити динаміку гри, а також викликати глюки: грати перестане зберігатися або буде постійно закриватися.
 • Коли Сіми вступають в романтичні відносини, вони клянуться батькам, що вони не будуть змінювати партнеру. Якщо один сим зловить іншого на гарячому, їх відносини значно постраждають, Сіми можуть стати ворогами.