Як підключити iPad до HDTV

Якщо ви хочете показати або подивитися щось на своєму екрані, але вважаєте, що екрана iPad вам буде замало, можете спробувати підключити його до широкоформатного телевізору. Сам по собі, iPad має кристаллически-чистий дисплей, але завдяки його універсальним можливостям підключення, підключивши його до телевізора, ви сильно поліпшите своє враження від перегляду.
Метод 1 з 2: Підключення iPad до телевізора через кабель HDMI

 1. Як підключити iPad до HDTV

  1

  Візьміть все необхідне. Вам знадобиться перехідник Dock-HDMI, а також HDMI кабель. Їх обидва можна купити в Apple Store. Існують перехідники Dock-HDMI як для 30-пінових кабелів (для старих моделей iPad), так і для 8-пінові кабелі (для нових моделей).

 2. Як підключити iPad до HDTV

  2

  Підключіть пристрої. Спочатку підключіть перехідник Dock-HDMI до свого iPad, а потім вставте HDMI кабель в перехідник. Після цього вставте інший кінець кабелю в HDMI роз`єм телевізора.

 3. Як підключити iPad до HDTV

  3

  Налаштуйте параметри. Увімкніть телевізор і перемкніть параметри відео так, щоб перемкнути канал на вихід HDMI, до якого підключений ваш iPad.

 4. Як підключити iPad до HDTV

  4

  Насолоджуйтесь. Тепер на вашому телевізорі буде відображений екран вашого iPad!

Метод 2 з 2: Підключення iPad до телевізора через Apple TV

 1. 1

  Налаштуйте свій Wi-Fi. Переконайтеся в наявність активного Wi-Fi з`єднання, і що ваші пристрої мають стабільне з`єднання з ним. Apple TV дозволяє вам підключити ваш iPad до телевізора по бездротовій мережі через Wi-Fi інтернет.
  • Купити Apple TV ви можете на сайті Apple або в будь-якому найближчому магазині Apple.

 2. 2

  Підключіть пристрої. Відкрийте коробку і вставте HDMI кабель в HDMI роз`єм на Apple TV. Інший кінець кабелю в HDMI роз`єм на телевізорі.

 3. 3

  Налаштуйте параметри відео. Увімкніть телевізор і перемкніть параметри відео так, щоб перемкнути канал на вихід HDMI, до якого підключений ваш Apple TV. 4. 4

  Підключіть Apple TV до електроживлення. Увімкніть його, натиснувши на кнопку живлення на задній панелі.

 5. 5

  Налаштуйте параметри Apple TV. Пультом налаштуйте параметри і підключіть його у Wi-Fi мережі.

 6. 6

  Підключіть iPad до Wi-Fi мережі.

 7. 7

  Натисніть подвійним кліком по головній кнопці на iPad. Після цього перемістіть вкладку багатозадачності внизу екрану до кнопок управління мультимедіа.

 8. 8

  Натисніть на кнопку «Airplay». Це невелика кнопка відразу поруч з кнопками управління iPad (поряд з кнопкою «Вперед»).

 9. 9

  Виберіть «Apple TV». На спливаючому меню виберіть зі списку «Apple TV» та натисніть на перемикач «Mirroring» (Віддзеркалення), щоб включити його.

 10. 10

  Насолоджуйтесь. Тепер на вашому телевізорі буде відображений екран вашого iPad!

Поради

 • Підключаючи iPad до свого телевізора через Apple TV, час реакції буде залежати від швидкості вашого Інтернет з`єднання.