Як підключити iPad до телевізора

Редагувати користувачем Bamirzakarimov, Wika, Arina.Iv і ще одним іншим

За допомогою програми «AirPlay» і функції «AirPlay Mirroring» для пристроїв з операційною системою iOS ви можете відтворювати екран свого iPad на ТБ через приставку Apple TV. Як варіант, ви можете використовувати адаптер, щоб проробляти те ж саме через пряме з`єднання. Дана стаття навчить вас, як налаштувати бездротове відтворення за допомогою AirPlay.

Кроки

 1. Як підключити iPad до телевізора

  1

  Переконайтеся, що ваші iPad і Apple TV включені і приєднані до однієї і тієї ж бездротової мережі.

 2. Як підключити iPad до телевізора

  2

  Клацніть двічі на головну кнопку вашого iPad.

 3. Як підключити iPad до телевізора

  3

  Проведіть пальцем зліва направо на що з`явилися значках. Зупиніться, коли побачите налаштування відтворення і кнопку AirPlay, яка виглядає як прямокутник зі стрілкою нижче його.
 4. Як підключити iPad до телевізора

  4

  Натисніть кнопку AirPlay. Виберіть свій Apple TV з меню, яке з`явиться, і встановіть функцію дублювання екрану на «ВКЛ». Тепер ваш екран iPad повинен з`явитися на ТБ.

Поради

 • Переконайтесь, що ваше ТВ налаштоване приймати вхідний сигнал від Apple TV або HDMI / VGA порту, до якого ви під`єднують.
 • Вам, можливо, знадобиться включити функцію дублювання екрану для AirPlay, як показано в кроці 3, при використанні додатків з використанням цифрового AV адаптера.


 • Використовуючи цифровий AV адаптер, ви також можете заряджати свій iPad з додатковим кабелем.
 • Щоб використовувати провідний метод, з`єднайте цифровий AV або VGA адаптер зі своїм iPad і підключіть інший кінець до кабелю HDMI або VGA. З`єднайте інший кінець зі своїм ТБ. Екран вашого iPad тепер повинен відображатися на екрані телевізора.

Попередження

 • Вам може знадобитися інший тип адаптера в залежності від типу моделі iPad. Більш старі версії (iPad третього покоління і раніше) вимагають штирьовий з`єднувач, в той час як більш нових версій iPad необхідно під`єднання до адаптера HDMI або VGA.

Що вам знадобиться

 • iPad 2 або новіше з операційною системою iOS 5 або пізніше
 • Apple TV 2го / третій поколінь або новіше з версією софта 5.0 або пізніше
 • Бездротова мережа