Як підключити IPad до Bluetooth пристроям

Bluetooth дозволяє підключати різні безпровідні пристрої до вашого Ipad, такі як клавіатури, колонки, навушники і багато іншого. Ви можете включити Bluetooth за допомогою всього декількох натискань, і перш ніж ви дізнаєтеся це, буде розширена функціональність Ipad. Дивіться Крок 1, щоб дізнатися, як це зробити.

Кроки

  1. Як підключити IPad до Bluetooth пристроям

    1

    Встановіть пристрій, щоб воно було видимим. Для підключення більшості пристроїв через Bluetooth, пристрій повинен бути встановлений для виявлення. Процес відрізняється для кожного пристрою, і може включати в себе введення PIN, так що перевірте документацію вашого пристрою для точних інструкцій для цього процесу.
    • Для багатьох пристроїв вам знадобиться натиснути та утримувати кнопку Power або Connect, поки індикатор блимає певну кількість разів.
    • Пристрій має бути сумісним з IPad для підключення.

  2. Як підключити IPad до Bluetooth пристроям

    2

    Переконайтеся, Bluetooth включений на вашому IPad. Відкрийте налаштування програми на головному екрані, а потім натисніть Bluetooth (знаходиться у верхній частині списку). Встановіть перемикач в положення ON. Слайдер стане зеленого кольору на iOS 7 або синього кольору на IOS 6.

  3. Як підключити IPad до Bluetooth пристроям

    3

    Виберіть пристрій зі списку. Після включення Bluetooth ваш IPad почне пошук пристроїв і відобразить список всіх пристроїв, які він виявив. Виберіть пристрій, який потрібно підключити, а потім введіть коду доступу або PIN-код, якщо потрібно.    • Якщо ви не знаєте PIN-код, найбільш поширений PIN-код для Bluetooth - 0000

  4. Як підключити IPad до Bluetooth пристроям

    4

    Почекайте до закінчення сполучення. Після вибору пристрою і введення коду, пристрій підключиться через кілька хвилин. Після того, як воно підключиться, ви можете почати його використовувати. Ваш IPad і пристрій тепер будуть підключатися автоматично, якщо вони обидва знаходяться в тому ж районі.

  5. Як підключити IPad до Bluetooth пристроям

    5

    Направляйте ваш FaceTime через пристрій. При надходженні виклику FaceTime, дайте відповідь на нього за допомогою кнопки відповіді вашого пристрою Bluetooth, щоб використовувати пристрій під час виклику. Процес відповіді через додаток буде використовувати динамік і мікрофон IPad.
    • Всі вихідні FaceTime дзвінки автоматично будуть направлятися через підключений пристрій Bluetooth.

  6. Як підключити IPad до Bluetooth пристроям

    6

    Відтворіть музику через Bluetooth динаміки. Якщо ви підключили Bluetooth колонки або підключили Ipad до стерео, будь-яка музика, яку ви програєте, буде автоматично направлятися через пристрій Bluetooth.  7. Як підключити IPad до Bluetooth пристроям

    7

    Від`єднайте пристрій. Якщо ви не хочете, щоб ваш пристрій сполучалося з Ipad більше, ви можете скасувати сполучення, відкривши меню Settings і натиснувши Bluetooth. Виберіть пристрій зі списку, а потім натисніть Unpair.
    • Пристрої Bluetooth можуть працювати сполучатися тільки з 1 хостом за раз, так що вам потрібно буде скасувати сполучення, коли ви хочете використовувати його на іншому пристрої.

  8. Як підключити IPad до Bluetooth пристроям

    8

    Усунення несправностей підключення. Якщо у вас виникли труднощі з пристроєм для підключення, є кілька різних факторів, які ви можете перевірити:
    • Переконайтеся, що ви перебуваєте в радіусі дії. Bluetooth має ефективну зону дії близько 9 метрів (30 футів). Якщо пристрій перебуває далі від вашого IPad ніж це, то воно не зможе підключитися.
    • Спробуйте перезавантажити пристрій. Іноді IPad стають просто трохи «непіддатливою», якщо вони були включені занадто довго. Спробуйте перезавантажити пристрій, щоб переконатися, що проблема вирішена.
    • Повторно сопрягаясь пристрій. Відкрийте меню Bluetooth, натисніть на пристрій, який не підключено, а потім натисніть "Forget this Device". Перезапустіть процес сполучення. Вам потрібно буде ввести PIN-код ще раз, якщо буде потрібно.
    • Оновлення IOS. Іноді оновлення системного програмного забезпечення виправляє проблеми з пристроями Bluetooth. Спробуйте оновити до останньої доступної версії.


Поради

  • Включайте Bluetooth тільки тоді, коли вам потрібно його використовувати. Це допоможе вам зберегти час роботи акумулятора, так як Bluetooth - великий витік заряду батареї.

Попередження

  • Підключення до невідомого пристрою може бути небезпечним і може дозволити іншим отримати доступ до інформації, що зберігається на вашому IPad. Завжди перевіряйте, що ви підключаєтеся до невластивому пристрою через Bluetooth.