Як підключити принтер до Ipad

Як підключити принтер до Ipad

Ipad та всі інші пристрої Apple IOS мають функцію під назвою AirPrint. Вона дозволяє IPad підключатися до AirPrint-сумісного принтера. Якщо ви не хочете використовувати AirPrint, є також сторонні додатки, як PrintCentral, які можуть допомогти вам підключитися до бездротового принтера.
Метод 1 з 3: Використання AirPrint

 1. 1

  Переконайтеся, що ваш принтер AirPrint-сумісний. У більшості випадків буде вказано в комплекті поставки принтера, чи є він AirPrint-сумісним. Якщо ні, то ви можете зайти на сайт https://support.apple.com/kb/ht4356, щоб побачити, чи сумісний ваш принтер.

 2. 2

  Встановіть принтер в бездротовій мережі. Установка буде змінюватись в залежності від виробника прінтера- перевірте керівництво користувача, щоб побачити, як встановити принтер в бездротовій мережі.

 3. 3

  Відкрийте програмне забезпечення принтера на вашому комп`ютері.

 4. 4

  Пошукайте "Enable AirPrint" і переключіться на нього. Не всі принтери мають ці настройки- деякі, проте, можливо, буде потрібно включити вам, перш ніж ви зможете друкувати з вашого IPad.

 5. 5

  Увімкніть Wi-Fi вашого IPad і підключіться до тієї ж мережі, що і принтер.

 6. 6

  Відкрийте Safari, Mail, Notes або Photos. Ви також можете відкрити будь-який додаток, яке має значок обміну стрілками.

 7. 7

  Виберіть те, що хочете надрукувати, і натисніть на іконку "Print". Принтер з`явиться в списку доступних принтерів

 8. 8

  Надрукуйте документ. Натисніть на принтер, виберіть кількість копій, який потрібно роздрукувати, і натисніть кнопку "Print".
  • Якщо у вашому принтері закінчилися чорнило або він видає помилку на панелі управління, ви можете побачити це повідомлення: "No AirPrint devices found" (пристрої AirPrint пристрою не знайдено).

Метод 2 з 3: Використання PrintCentral

 1. 1

  Запустіть App Store.

 2. 2

  Знайдіть PrintCentral. Це платне додаток, створений EuroSmartz Ltd.

 3. 3

  Встановіть безкоштовний WePrint на ваш Mac або ПК. Для моделей Ipad, які мають Wi-Fi і 3G, це дозволить вам друкувати віддалено через 3G-з`єднання. 4. 4

  Підключіть IPad до комп`ютера. Ви можете використовувати з`єднувальний кабель, що постачається разом з пристроєм, коли ви його придбали.

 5. 5

  Запустіть WePrint і зверніть увагу на адресу вашого сервера.

 6. 6

  Відкрийте PrintCentral на вашому iPad.

 7. 7

  Натисніть "Getting Started", потім "Print[b]". На екрані з`явиться діалогове вікно друку.

 8. 8

  Натисніть "Choose" і введіть адресу сервера. PrintCentral підключиться і відобразить всі доступні принтери.

 9. 9

  Роздрукуйте тестову сторінку документа. Натисніть на принтер, який хочете використовувати, і натисніть "Print", щоб надрукувати тестовий документ. # Надрукуйте інші документи. Використовуйте кнопку "Menu" в інших додатках, щоб відкрити документ в PrintCentral і роздрукуйте його.
  • В інших додатках ви можете зробити копію документа, який буде розміщений у вашому буфері обміну. Відкрийте архів Clip в PrintCentral, виберіть файл, який потрібно роздрукувати, і роздрукуйте його.

Метод 3 з 3: Використання спеціальних додатків від виробників принтерів

 1. 1

  Скачайте додатки принтера. Залежно від виробника вашого принтера, ви можете завантажити ці програми з їх сайту. Ці спеціальні програми, такі як Epson iPrint, Xerox друку Portal і HP Eprint працюють аналогічно AirPrint.

 2. 2

  Запустіть додаток. Натисніть на іконку програми, щоб відкрити його, а потім ознайомтеся з настройками програми.
  • Ви можете використовувати програму, щоб відкрити документи, які ви хочете надрукувати.
  • Деякі з цих програм можуть вимагати реєстрації та входу на сайт. Перевірте їх веб-сайт для отримання додаткової інформації.


Поради

 • EuroSmartz Ltd. також має інші бездротові сумісні програми для принтера на ваш вибір.