Як підключитися до iTunes

Програма iTunes від компанії Apple дозволяє вам синхронізувати мультимедіа файли між пристроями під одним користувальницькою членством. Вам потрібно вручну авторизувати комп`ютери, синхронізувати пристрої і включити Домашню колекцію для того, щоб скористатися всіма перевагами користування iTunes.
Частина 1 з 4: Вибір комп`ютерів для підключення до iTunes

 1. Як підключитися до iTunes

  1

  Виберіть комп`ютер, який ви хочете використовувати для управління бібліотекою iTunes. На цьому комп`ютері має бути достатньо вільного місця, доступ до швидкісної мережі Wi-Fi, і він повинен бути в постійній доступності.

 2. Як підключитися до iTunes

  2

  Створіть від 1 до 5 різних користувальницьких акаунтів на цьому комп`ютері. Контент, який ви завантажуєте через iTunes, може бути відтворений на п`яти комп`ютерах, що мають iTunes. Ось більш докладний опис:
  • Ви можете встановити iTunes на 5 різних комп`ютерів і авторизуватися зі своїм Apple ID для доступу до бібліотеки.
  • Ви можете налаштувати 5 різних користувальницьких акаунтів на одному комп`ютері і, завантажуючи контент через iTunes тільки один раз, отримувати доступ до нього з будь-якого з цих акаунтів.

 3. Як підключитися до iTunes

  3

  Регулярно оновлюйте відомості про авторизованих комп`ютерах / акаунтах. Ви можете деавторізовать старі комп`ютери, а також авторизувати нові за вашим бажанням.
  • Скачайте iTunes на новий комп`ютер. Зайдіть в Магазин iTunes. У меню "Магазин" або меню "Додатково" виберіть варіант "Авторизувати цей комп`ютер". Введіть Apple ID для з`єднання з бібліотекою iTunes.
  • Деавторізуйте один з комп`ютерів, якщо ви досягли ліміту, але хочете підключити новий комп`ютер. Відкрийте iTunes на комп`ютері, який був авторизований, зайдіть в Магазин iTunes і в меню Магазин або Додатково виберіть пункт "деавторізовать цей комп`ютер". Введіть ваш Apple ID. У вас більше не буде доступу до бібліотеки iTunes з цього комп`ютера.
  • Якщо у вас більше немає доступу до комп`ютера, який ви хочете деавторізовать, ви можете деавторізовать всі комп`ютери і потім додати їх знову по одному. Зайдіть в Магазин iTunes з головного комп`ютера (на якому знаходиться бібліотека), зайдіть в свій аккаунт і знайдіть опцію деавторізаціі всіх комп`ютерів.

Частина 2 з 4: Підключення пристроїв до iTunes

 1. Як підключитися до iTunes

  1

  Вимкніть автоматичну синхронізацію на вашому пристрої. Зайдіть в "Налаштування" і знайдіть пункт "Обмеження" в загальних налаштуваннях.
  • Перемкніть "внутрішньоігрові покупки" в положення "Викл".
  • Це обмежить список програм тільки тими, які ви вручну завантажили на пристрій.
  • Повторіть цей крок на всіх пристроях, які ви плануєте синхронізувати з iTunes.

 2. Як підключитися до iTunes

  2

  Знайдіть USB-шнур для кожного з пристроїв. У деяких випадках у вас може бути шнур Firewire або Lightening для підключення пристрою до комп`ютера. Ви можете підключити необмежену кількість пристроїв до одного Apple ID, але вам потрібно буде контролювати, яку частину бібліотеки ви хочете використовувати на цьому пристрої.

 3. Як підключитися до iTunes

  3

  Запустіть iTunes і підключіть перший пристрій до комп`ютера. Якщо ви бачите запит про синхронізацію пристрою, натисніть "Ні", якщо не хочете, щоб всі ваші файли потрапили на пристрій.

 4. Як підключитися до iTunes

  4

  Виберіть варіант ручної синхронізації для кожного пристрою, щоб налаштувати файли для синхронізації. Деякі пристрої мають невеликим об`ємом пам`яті. Приміром, на iPod Shuffle поміститься набагато менше, ніж на iPad або iPhone.

 5. Як підключитися до iTunes

  5

  Перевірте вкладки. Ви побачите вкладки "Музика", "Відео", "Подкасти". Якщо ви не бачите цих опцій, натисніть на назву вашого пристрою в лівій панелі екрана iTunes.

 6. Як підключитися до iTunes

  6

  Зайдіть в кожну вкладку і вручну виберіть інформацію для синхронізації з цим пристроєм. Коли процес синхронізації закінчиться, натисніть на кнопку виймання поряд з назвою вашого пристрою і витягніть його.

 7. Як підключитися до iTunes

  7

  Повторіть ручний процес синхронізації з кожним пристроєм Apple, з яким ви хочете.
  • Ви можете підключати пристрої до більш ніж одного Apple ID.

Частина 3 з 4: Управління музикою на різних пристроях

 1. Як підключитися до iTunes

  1

  Додайте мультимедіа файли в бібліотеку iTunes. Скачайте нові пісні, відео або подкасти з Магазину iTunes або перепишіть CD в свій iTunes аккаунт. 2. Як підключитися до iTunes

  2

  Створіть різні бібліотеки iTunes для кожного пристрою, якщо ви не хочете вручну синхронізувати кожен пристрій при підключенні.
  • Якщо у вас комп`ютер Mac, затисніть кнопку Option під час завантаження iTunes.
  • Якщо у вас комп`ютер Windows, затисніть Shift при запуску iTunes.
  • Виберіть "Створити бібліотеку" в діалоговому вікні та придумайте їй ім`я. Ви можете зробити це для кожного пристрою, що підключається до iTunes.
  • Відкрийте iTunes з новою бібліотекою. Зайдіть в "Налаштування" iTunes і перейдіть на вкладку "Додатково".
  • Зніміть галочку поруч з "Копіювати файли при додаванні в бібліотеку". Це позбавить вас від зберігання кількох копій файлів на комп`ютері.
  • Додайте які-небудь файли в бібліотеку через меню "Файл" або простим перетягуванням.

 3. Як підключитися до iTunes

  3

  Повторіть ці кроки з кожним з пристроїв, для яких ви хочете створити бібліотеку iTunes.

 4. Як підключитися до iTunes

  4

  Створіть плейлисти для кожного з пристроїв з усією їхньою музикою, помістіть їх в свій аккаунт iTunes. Для зручності, можете назвати їх іменами пристроїв.
  • Перегляньте свою бібліотеку iTunes і додайте бажані пісні або альбоми в плейлисти.

 5. Як підключитися до iTunes

  5

  Підключіть пристрій USB-шнуром. Перейдіть на вкладку "Музика" і виберіть «постійно синхронізувати певний плейлист з пристроєм при підключенні». Ви можете додавати вподобану музику в цей плейлист навіть тоді, коли пристрій вимкнено. Плейлист синхронізується, коли ви наступного разу підключіть пристрій.

Частина 4 з 4: Використовуючи Домашню колекцію

 1. Як підключитися до iTunes

  1

  Підключіть комп`ютер до мережі Wi-Fi, яку ви постійно використовуєте вдома.

 2. Як підключитися до iTunes

  2

  Підключіть ваші Apple пристрої до цієї ж бездротової мережі. Підключіть Apple TV, якщо він у вас є. Це найкраще пристрій для управління контентом в iTunes.

 3. Як підключитися до iTunes

  3

  Увімкніть Домашню колекцію на кожному комп`ютері, підключеному до вашого Apple ID. Для цього потрібно відкрити iTunes і на вкладці "Загальний доступ" в лівій частині екрана включити Домашню колекцію.
  • Ви побачите бібліотеки інших комп`ютерів / акаунтів в розділі "Загальний доступ" відразу ж, як тільки на цих пристроях буде включена Домашня колекція.

 4. Як підключитися до iTunes

  4

  Увімкніть Домашню колекцію на кожному пристрої. Зайдіть в "Налаштування", знайдіть "Загальний доступ" і включіть Домашню колекцію. Тепер ви можете підключатися і слухати музику з бібліотек інших пристроїв, підключених до цієї ж Wi-Fi мережі.

Що вам знадобиться

 • Пристрій Apple (iPhone, iPad, iPod touch)
 • USD-шнур для пристрою
 • Apple TV