Як повернути сторінки в PDF документі за допомогою Adobe Acrobat

Крім багатьох інших функцій, Adobe Acrobat дозволяє вам повертати сторінки PDF документів. Це робиться за допомогою всього пари кліків і ця функція доступна у всіх останніх версіях Acrobat. Дивіться, як це просто.

Кроки

 1. Як повернути сторінки в PDF документі за допомогою Adobe Acrobat

  1

  Відкрийте діалогове вікно Повернути вигляд. Використовуйте один з таких способів:
  • У меню Інструменти виберіть Сторінки, а потім натисніть Повернути.
  • У меню Параметри на панелі Мініатюри сторінок виберіть Повернути.
 2. Як повернути сторінки в PDF документі за допомогою Adobe Acrobat

  2

  Вкажіть напрямок повороту. Вкажіть кут і напрямок повороту: Проти годинникової стрілки 90 градусів, за годинниковою стрілкою 90 градусів або 180 градусів.

 3. Як повернути сторінки в PDF документі за допомогою Adobe Acrobat

  3

  Вкажіть діапазон сторінок. Вкажіть, які сторінки ви хочете повернути: всі сторінки, вибрані сторінки або діапазон сторінок.

 4. Як повернути сторінки в PDF документі за допомогою Adobe Acrobat

  4

  Вкажіть номери сторінок. В меню Повернути сторінки вкажіть непарні номери сторінок, парні, ті й інші і виберіть орієнтацію сторінок, які ви хочете розгорнути.


  • Примітка: ці налаштування важливі, щоб включити поворот будь-якої сторінки в документі, незалежно від її номера та орієнтації. Наприклад, якщо ви вибрали [b]Портретні сторінки у другому спіcке [b]Повернути, а обрана сторінка в альбомній орієнтації - вона не буде повернута.

 5. Як повернути сторінки в PDF документі за допомогою Adobe Acrobat

  5

  Натисніть кнопку OK. Вибрані сторінки будуть повернені.

За допомогою "гарячих клавіш"

 1. 1

  Утримуйте ^ Ctrl+? Shift і натисніть -, щоб повертати сторінку вліво, до тих пір, поки вона не прийме потрібно вам положення.

 2. 2

  Утримуйте ^ Ctrl+? Shift і натисніть + щоб повертати сторінку вправо, до тих пір, поки вона не прийме потрібно вам положення.

Поради

 • Щоб на час розгорнути сторінку для зручності перегляду, натисніть меню Просмотр-> Повернути вигляд -> За годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки. Дані зміни не збережуться у файлі PDF.
 • При використанні гарячих клавіш, поворот здійснюється з кроком в 90 градусів.