Як друкувати з iPad

Існує кілька різних способів друкувати документи і зображення з вашого iPad. Найбільш поширеним і ефективним з них буде AirPrint - технологія бездротового друкування, інтегрована практично з усіма додатками Apple. Якщо у вас немає принтера, сумісного з AirPrint, то є інші способи друкувати ваші файли. Дізнайтеся про них в нашій статті.
Метод 1 з 3: Як друкувати за допомогою AirPrint

 1. Як друкувати з iPad

  1

  Інсталює принтер. Для того, щоб друкувати з принтера, сумісним з AirPrint, він повинен бути підключений до тієї ж бездротової мережі, що і ваш iPad. У кожного принтера є свій специфічний спосіб підключення, але в основному вам знадобиться правильно ввести ім`я мережі і пароль.

 2. Як друкувати з iPad

  2

  Відкрийте файл або сторінку, які ви хочете роздрукувати. Щоб друкувати за допомогою AirPrint, ви повинні використовувати тільки ті програми, які його підтримують, наприклад, Safari, Mail, Pages, і Photos.

 3. Як друкувати з iPad

  3

  Натисніть на кнопку Actions (Дії). Ця кнопка розташована на верхній панелі екрана або програми і виглядає як прямокутник з виходить з нього стрілкою. Ця кнопка відкриє меню дій, які ви можете виконати. Виберіть кнопку Print (Друк).
  • У Pages (Сторінки), натисніть на значок гайкового ключа, щоб відкрити меню налаштувань. Натисніть Share and Print (Обмін та Друк), а потім натисніть кнопку Print (Друк).

 4. Як друкувати з iPad

  4

  Виберіть принтер. Якщо у вас до мережі підключено кілька принтерів, сумісних з Airprint, то виберіть той, з якого ви хочете роздрукувати свій документ. Вкажіть кількість копій, який потрібно роздрукувати, а потім натисніть кнопку Print (Друк).

Метод 2 з 3: Як друк за допомогою програми HP ePrint

 1. Як друкувати з iPad

  1

  Встановіть принтер. Якщо ви використовуєте принтер HP, який підключений до мережі, але не підтримує AirPrint, то ви можете завантажити спеціальний додаток HP ePrint, яка дозволить вам друкувати з iPad.
  • Підключіть принтер до мережі. Можливо, вам спочатку доведеться завантажити на свій комп`ютер драйвера для установки принтера. Переконайтеся, що ім`я мережі і пароль введені правильно.

 2. Як друкувати з iPad

  2

  Завантажте програму HP ePrint. Ви можете безкоштовно завантажити її через App Store. Вам потрібно буде активувати цю програму, вказавши дійсну адресу вашої електронної пошти.

 3. Як друкувати з iPad

  3

  Виберіть принтер. Натисніть на кнопку Printer Select (Вибрати Принтер), яка буде у верхньому лівому кутку вікна. Потім натисніть на вкладку All (Усі) і виберіть потрібний принтер зі списку.

 4. Як друкувати з iPad

  4

  Зареєструйте свою електронну пошту і хмарні сервера. Ви можете додати в ePrint свою електронну пошту і хмарні сервера, звідки ви можете роздруковувати електронні листи і документи. Щоб додати адресу електронної пошти, натисніть на кнопку E-mail, розташовану на верхній панелі. Щоб додати хмарний сервер, наприклад, Dropbox або Google Drive, то натисніть кнопку Cloud, також розташованої на верхній панелі.
  • Ви можете користуватися вбудованим веб-браузером для навігації і друку веб-сайтів.


  • Для друку документа з Pages, відкрийте документ і натисніть на значок гайкового ключа. Натисніть Share and Print, потім виберіть Open in Another App (Відкрити в іншому додатку). Вам потрібно буде вибрати формат, в який ви хочете відконвертирувати вибраний файл. Після того, як формат буде обраний, натисніть кнопку Choose App (Вибрати Додаток), потім виберіть HP ePrint.

 5. Як друкувати з iPad

  5

  Роздрукуйте документ. Ви можете вибрати колір і кількість копій за допомогою кнопки Print Settings (Настройки друку) у нижній частині екрана. Після того як ви налаштували параметри, натисніть Print, щоб надрукувати документ. Через кілька миттєвостей, принтер почне друкувати ваш документ.

Метод 3 з 3: Друк за допомогою Google Cloud Print

 1. Як друкувати з iPad

  1

  Встановіть принтер. Ваш принтер повинен бути правильно підключений до бездротової мережі. Ваш комп`ютер також повинен бути підключений до цієї мережі і мати Google Chrome.

 2. Як друкувати з iPad

  2

  Відкрийте Chrome на своєму комп`ютері. Натисніть кнопку Меню в правому верхньому куті вікна. Вона виглядає як три горизонтальні смужки. Виберіть Settings (Настройки). У нижній частині вікна натисніть кнопку Show Advanced Settings (Показати додаткові настройки). Прокрутіть мишкою вниз, знайдіть Google Cloud Print Settings, і клацніть на Sign in to Google Cloud Print (Увійти в Google Cloud Print).

 3. Як друкувати з iPad

  3

  Виберіть принтер зі списку. Натисніть кнопку Add Printer (Додати принтер). Ваш принтер готовий до друку.

 4. Як друкувати з iPad

  4

  Відкрийте Google Chrome на вашому iPad. Віртуальний принтер Google працює тільки через браузер Chrome. Ви можете завантажити його безкоштовно через App Store. Увійти в Chrome можна з вашим обліковим записом в Google.

 5. Як друкувати з iPad

  5

  Роздрукуйте сторінку або документ. Натисніть кнопку Меню в правому верхньому куті. Виберіть Print, потім виберіть Google Cloud Print. Виберіть свій принтер зі списку.
  • Виберіть параметри друку, потім натисніть кнопку Print.

Поради

 • Якщо при спробі вибрати принтер ви бачите повідомлення No Airprint Printer Found (AirPrint принтери не знайдені), то перевірте, чи сумісний ваш принтер з AirPrint, а також перевірте, чи підключений він і ваш iPad до бездротової мережі.

Попередження

 • Деякі принтери, сумісні з AirPrint можуть вимагати, щоб функція AirPrint була включена через їх налаштування або програмне забезпечення. Перевірте документацію принтера для додаткової інформації.