Як перезавантажити ноутбук Macintosh

Є безліч способів перезавантажити ноутбук Macintosh в залежності від ваших особистих переваг. Ви можете перезавантажити ноутбук через меню Apple або натисканням сполучення клавіш. У разі зависання ноутбука існує кілька способів перезавантажити такий ноутбук (якщо звичайні методи перезавантаження не працюють).
Метод 1 з 3: Через меню Apple

 1. Як перезавантажити ноутбук Macintosh

  1

  На екрані комп`ютера знайдіть рядок меню. За умовчанням вона розташована у верхній частині екрану і містить такі пункти, як «Finder», «File», «Edit», «View» та інші.

 2. Як перезавантажити ноутбук Macintosh

  2

  Відкрийте меню Apple. Воно позначається значком у вигляді яблука і, як правило, у рядку меню розташовано перший зліва.

 3. Як перезавантажити ноутбук Macintosh

  3

  У меню виберіть «Restart». Ваш ноутбук перезавантажиться і відобразить головне вікно входу, де ви повинні ввести ім`я користувача та пароль.

Метод 2 з 3: Через клавіатуру

 1. Як перезавантажити ноутбук Macintosh

  1

  Натисніть Control + Eject. Або натисніть кнопку живлення ноутбука. Відкриється діалогове вікно «Shut Down».
  • Якщо у вас ноутбук MacBook Pro, iBook, PowerBook, утримуйте Eject протягом 3-х секунд.

 2. Як перезавантажити ноутбук Macintosh

  2

  Натисніть «Restart» (це крайня ліва кнопка діалогового вікна). Ваш ноутбук перезавантажиться, і ви зможете увійти в систему.

Метод 3 з 3: Примусова перезавантаження 1. Як перезавантажити ноутбук Macintosh

  1

  Натисніть і утримуйте кнопку живлення вашого ноутбука протягом 5 секунд. Після цього комп`ютер перезавантажиться, навіть якщо він завис.
  • Або натисніть Control + Command + Eject або Control + Command + кнопка харчування.

 2. Як перезавантажити ноутбук Macintosh

  2

  Якщо ви не можете перезавантажити ноутбук описаними способами, вийміть акумулятор з ноутбука. Це призведе до його виключення. Для вилучення акумулятора необхідно відкрити кришку відсіку за допомогою вбудованих засувок на днище ноутбука.
  • Почитайте керівництво по експлуатації вашого ноутбука, якщо вам потрібна додаткова інформація про видаляння акумулятора. Або відкрийте сайт технічної підтримки Apple (його адресу ви знайдете в розділі «Джерела і посилання» цієї статті) і виберіть модель вашого ноутбука в меню «Restrict by product».

Поради

 • Якщо ви працюєте з Mac OS X, то навряд чи вам коли-небудь доведеться примусово перезавантажувати ноутбук (так як ця система має захист від зависань). Якщо система зависла, перед перезавантаженням ноутбука спробуйте закрити всі активні програми.

Попередження

 • Перед перезавантаженням ноутбука збережіть відкриті документи і файли. У більшості випадків при перезавантаженні ноутбука система запропонує зберегти активні документи та файли- проте рекомендується зробити це самостійно, щоб запобігти втраті даних.