Як відправити особисте повідомлення в Instagram

В останній версії додатка Instagram придумана нова функція, яка дозволяє приватні повідомлення між друзями та знайомими за допомогою Instagram. Функція називається Instagram Direct, і ви можете отримати доступ до неї відразу після відкриття додатки - на вкладці Home в правому верхньому куті екрану. Вибір цього параметра приведе вас до вікна Direct, де ви можете вибрати або зробити абсолютно нові фотографії та відео і відправити їх безпосередньо своїм друзям. Зверніть увагу, що тільки люди, яких ви обираєте, можуть бачити ці повідомлення.
Метод 1 з 2: Відправка особистого повідомлення

 1. Як відправити особисте повідомлення в Instagram

  1

  Відкрийте програму Instagram і увійдіть. Просто натисніть на іконку Instagram на головному екрані вашого пристрою або шухлядки додатків, щоб запустити його. Потім увійдіть з вашим дійсним ім`ям користувача і паролем, і перейдіть на Home.
  • Якщо у вас ще немає Instagram, ви можете знайти і завантажити додаток Instagram, використовуючи магазин додатків вашого пристрою.

 2. Як відправити особисте повідомлення в Instagram

  2

  Натисніть кнопку Direct, щоб отримати доступ до вікна Instagram Direct Messaging. Кнопка знаходиться в правому верхньому куті екрану Home. Вона схожа на відкрите вікно файлу. Візьміть фотографію або відео, щоб відправити безпосередньо вашим (обраним) друзям. Як тільки ви потрапите на екран Instagram Direct Message, то побачите значок плюса в правому верхньому куті екрану. Натисніть цю кнопку, щоб зробити знімок або відео.
  • Крім того, ви можете зробити знімок або відео з опції фото Instagram (середня вкладка), і після редагування натисніть опцію Direct в меню Share To у верхній частині екрана. Зверніть увагу, що ви не повинні робити абсолютно нову картинку, якщо у вас вже є фото в галереї вашого телефону і і ви хочете поділитися нею з друзями.

 3. Як відправити особисте повідомлення в Instagram

  3

  Виберіть фільтр. Виберіть фільтр зі списку обраних фільтрів. Ви також можете додати розпливлися обриси, збільшити зображення або випрямити його. Коли закінчите редагування фото, натисніть кнопку "Next."

 4. Як відправити особисте повідомлення в Instagram

  4

  Напишіть заголовок. Якщо ви хочете включити будь-які слова в DM, то не забудьте включити їх в підпис. Поле написи знаходиться у верхній частині екрану "send". Щоб ввести один, натисніть на поле з написом "Write a caption ..." поруч з ескізом картинки. Потім натисніть кнопку "OK", щоб зберегти заголовок.

 5. Як відправити особисте повідомлення в Instagram

  5

  Виберіть одержувачів (Recipients). Ви можете вибрати з вашого "запропонованого" списку контактів, або можете ввести ім`я користувача, з яким хочете поділитися.

 6. Як відправити особисте повідомлення в Instagram

  6

  Натисніть зелену кнопку "Send". Після вибору всіх одержувачів повідомлення, натисніть посилання "Send To" в нижній частині екрана. Посилання буде відображати кількість одержувачів, яких ви обрали.


  • Після відправки повідомлення одному або групі друзів на Instagram, воно буде показано на вашому екрані Direct Instagram.
  • Тільки друзі, яких ви обрали у вікні Direct, зможуть переглянути ваш пост.
  • Ви також можете бачити, хто відкрив ваше фото або відео і коли, і кому воно сподобалося, а також бачити коментарі одержувачів до вашого посту.

Метод 2 з 2: Отримання особистих повідомлень від інших користувачів

 1. Як відправити особисте повідомлення в Instagram

  1

  Натисніть на значок Inbox (Вхідні). Всякий раз, коли ви переглядаєте в Instagram і отримуєте особисте повідомлення, значок Вхідні на правому верхньому куті екрану буде повідомляти вам про це звуком. Натисніть цю іконку для перегляду переліку Instagram особистих повідомлень, які ви отримали від інших.

 2. Як відправити особисте повідомлення в Instagram

  2

  Прочитайте нове повідомлення. Якщо ви отримали нове повідомлення, воно відобразиться світло-блакитним кольором у вікні DM. Натисніть на повідомлення, щоб відкрити і прочитати його.
  • Якщо хтось, на кого ви не підписані, посилає вам особисте повідомлення на Instagram, воно піде в ваші запити, а потім ви можете вирішити, чи хочете ви переглянути його чи ні.

 3. Як відправити особисте повідомлення в Instagram

  3

  Відповідайте на повідомлення. Якщо ви хочете відповісти на повідомлення, натисніть кнопку "Reply" у правому верхньому куті екрану.