Як відокремити зображення в програмі GIMP

Відділення - це процес вирізання об`єкта з його фону. Це важливий навик для вивчення тим, хто бажає розпочати будь-яку кар`єру за допомогою програми редагування зображень, такий як GIMP. У той час як більшість людей використовують Photoshop, GIMP є прекрасною альтернативою з відкритим вихідним кодом для тих, хто не може дозволити собі або не подобається Photoshop. Ця стаття навчить вас, як використовувати GIMP для відділення зображення.

Кроки

 1. Як відокремити зображення в програмі GIMP

  1

  [b]Відкрийте своє зображення. Немає необхідного формату, але рекомендується .xcf (GIMP файл). Тим не менш, ви можете використовувати .jpg, .gif, .png або будь редагований файл зображення. Ми, наприклад, використовували це зображення.

 2. 2

  [b]Виберіть інструмент Path tool з меню. Це інструмент, який буде використовуватися в цьому посібнику.

  Як відокремити зображення в програмі GIMP

 3. Як відокремити зображення в програмі GIMP

  3

  [b]Почніть розміщувати анкор навколо зображення. Кожен анкор представлений у вигляді кола, а два анкора з`єднані прямою лінією. Ця лінія є лінією вирізки, тому переконайтеся, що вона проходить у безпосередній близькості від контуру об`єкта, або торкається. Після того як ви досягли точки, з якої почали, перейдемо до наступного кроку.

 4. 4

  З`єднайте перший і останній анкор, утримуючи клавішу CTRL і натискаючи на перший анкор `. Це дозволить з`єднати їх належним чином. Якщо ви не утримуєте клавішу CTRL, то взамін пересунеться перший анкор.

  Як відокремити зображення в програмі GIMP

 5. 5

  [b]Створіть Selection from the path. Все, що потрібно, це натиснути на кнопку з написом "Create Selection from Path" під інструментом Path.

  Як відокремити зображення в програмі GIMP
 6. 6

  [b]Відкрийте діалогове вікно Layer і створіть альфа-канал. Щоб зробити це, клацніть правою кнопкою миші по активному активного шару, і внизу знаходиться кнопка під назвою "Create Alpha Channel".

  Як відокремити зображення в програмі GIMP

 7. 7

  [b]Зафіксуйте новий альфа-канал. Це може бути зроблено, подивившись під Opacity і встановивши прапорець поруч із позначкою зразок шахової дошки.

  Як відокремити зображення в програмі GIMP

 8. Як відокремити зображення в програмі GIMP

  8

  [b]Переверніть і виріжте свій об`єкт.Важливо зробити це в такому порядку. Натисніть CTRL + Я, щоб перевернути, а потім CTRL + X, щоб вирізати. Тепер ваш об`єкт повинен бути на тлі шахівниці, вказуючи, що він прозорий.

 9. 9

  [b]Видаліть всі залишилися частини фону. Якщо траєкторія не була на 100% ідеальної, то дрібні шматочки фону «прилипнуть» до зовнішньої сторони предмета або невеликі дерну, де частини об`єкта були вирізані. Хоча не так багато можна зробити, щоб заповнити місця, які були вирізані, що залишився фон можна стерти. Візьміть ластик розміром в 1 піксель і приберіть всі залишки.

  Як відокремити зображення в програмі GIMP 10. 10

  Збережіть файл.

  Як відокремити зображення в програмі GIMP

  • Якщо у вас є багатошарове зображення, незалежно від того, чи хочете ви зберегти прозорість, воно має бути збережено у вигляді зображення .xcf.
  • Якщо ви хочете, щоб воно залишилася прозорим, необхідно зберегти як .xcf, .gif або png файл. Інші формати не можуть управляти прозорістю, і помістять зображення на білому тлі.
  • Якщо ви хочете завантажити його в Інтернет, то рекомендується збереження 2 копій. У меню File виберіть команду "Save a Copy ...", і збережіть його у вигляді файлу .xcf. Цей файл, який ви тільки що зберегли, залишиться прозорим і дозволить вам вносити зміни без вилучення знову, зберігаючи поточне зображення недоторканим, яке ви можете продовжувати редагувати або зберегти як переважного формату.

Поради

 • Якщо ви хочете, то можете «відшліфувати» краю, щоб створити ефект розмиття.
 • Якщо ваш намір - видалити сам об`єкт з картинки, а не фону, пропустіть крок Invert ("Інвертувати") і в першу чергу виконуйте команду Cut ("Вирізати").
 • Зображення, яке ви вже витягли, може бути розміщено на новому фоні, бути частиною анімації, або просто залишатися таким, як є. Будьте винахідливі!
 • Кордон між двома анкорами може бути вигнута шляхом перетягування анкора в режим Design або перетягуючи лінію в режимі Edit. Виконання цих дій призведе до появи 2 квадратів, які називаються Handles. Просто поверніть їх, щоб зігнути (закруглити) лінію. Використовуйте це, щоб створити більш плавний розріз.

Попередження

 • Будьте акуратними і не поспішайте. Якщо вам не подобається робота, яку ви зробили, то повинні будете повторити процес вилучення, що вимагає часу.