Як обрізати зображення в Photoshop CS6

Photoshop CS6 дозволяє легко і швидко обрізати зображення. Він також надає безліч можливостей для поліпшення обрізаної картинки. Якщо вам знадобилося обрізати будь-яке зображення, приступайте до Кроку 1 цієї статті.

Кроки

 1. Як обрізати зображення в Photoshop CS6

  1

  Запустіть Photoshop і імпортуйте картинку. Двічі клацніть лівою кнопкою миші, направивши курсор на значок Photoshop на робочому столі, потім перетягніть зображення, яке хочете обрізати, у вікно програми.

 2. Як обрізати зображення в Photoshop CS6

  2

  Ображати картинку. Відповідний інструмент розташований на лівій програмної панелі екрана. Виберіть його за допомогою миші або натисніть клавішу "C". Повинно з`явитися засіб для обрізки зображення у вигляді рамки. Воно дозволить вибрати обрізати область оригінального файлу. Для цього потрібно переміщувати кути рамки.
  • Більш темною областю виділені частини зображення, які будуть обрізані. Внутрішня світла частина залишиться недоторканою після редагування.
 3. Як обрізати зображення в Photoshop CS6

  3

  Зміна кута. Щоб змінити кут відсікання, клацніть на значок "Повернути" в панелі опцій.
  • Натисніть на значок повторно, якщо потрібно повернути попереднє значення кута.


  • Також натисканням клавіші "X" можна міняти ці значення.

 4. Як обрізати зображення в Photoshop CS6

  4

  Налаштуйте положення картинки в поле обрізки. Щоб переміщати зображення по відношенню до вибраної області, клацніть всередині поля і рухайте мишею. Таким чином ви перемістите зображення, не змінюючи положення самого поля.

 5. Як обрізати зображення в Photoshop CS6

  5

  Застосуйте функцію обрізки. Щоб завершити редагування, натисніть на значок галочки на панелі опцій. Також це можна зробити простим натисканням клавіші "Enter" або "Return".

Поради

 • Ви можете повернути зображення, щоб вирівняти кут вибраній області. Для цього клацніть мишею за межами кордонів вибраній області. Курсор прийме дугоподібну форму, і ви зможете повертати картинку з його допомогою.
 • Ви також можете вирівняти поле обраної області за допомогою функції «Вирівняти" на панелі опцій. Це дозволить вибудувати межу, на яку Photoshop буде орієнтуватися при автоматичному вирівнюванні зображення.