Як оновити платіжну інформацію на Netflix

Netflix - це затребуваний сервіс для перегляду фільмів і різних шоу через інтернет, що забезпечує необмежений доступ за щомісячну оплату. Послуга доступна в даний час на ряді пристроїв, у тому числі на Mac і ПК, підключених до інтернету телевізорах і Blu-Ray програвачах, ігрових консолях і мобільних пристроях. Ця стаття розповість вам про процес оновлення платіжної інформації на Netflix.

Кроки

 1. Як оновити платіжну інформацію на Netflix

  1

  Зайдіть на сайт Netflix, використовуючи адресу електронної пошти та пароль, пов`язаний з обліковим записом Netflix, яку потрібно скасувати.

 2. Як оновити платіжну інформацію на Netflix

  2

  Перейдіть на вкладку "Ваш аккаунт" в правому верхньому куті для доступу до сторінки облікового запису.
 3. Як оновити платіжну інформацію на Netflix

  3

  Натисніть посилання "Оновити" поруч з вашим поточним способом оплати в розділі "Ваша інформація".

 4. Як оновити платіжну інформацію на Netflix

  4

  Виберіть спосіб оплати, який ви хотіли б використовувати. В даний час Netflix приймає платежі тільки через кредитну картку або PayPal. В залежності від обраного варіанту, вам буде запропоновано заповнити дані облікового запису, пов`язані з вашим способом оплати.

Поради • Закрийте свій аккаунт, принаймні, за тиждень до кінця поточного платіжного періоду, щоб уникнути плати за наступний місяць.
 • Ви можете заморозити членство Netflix на строк до трьох місяців, щоб не платити і уникнути скасування вашого облікового запису. Потім можна відновити акаунт у будь-який час і отримати доступ до сервісу. Увійдіть у свій аккаунт і дізнайтеся більше про заморожування членства.

Попередження

 • Ви повинні повернути будь-які DVD-диски, взяті напрокат через Netflix, щоб уникнути плати за них після скасування аккаунта.