Як намалювати баскетбольний м'яч в Photoshop

У цій статті ви дізнаєтеся, як намалювати баскетбольний м`яч в Photoshop.

Кроки

 1. Як намалювати баскетбольний м'яч в Photoshop

  1

  Створіть новий документ. Встановіть розмір 1000х1000 пікселів, потім виберіть Fill Tool. Заповніть полотно синім кольором. Створіть новий шар з назвою "баскетбол".

 2. Як намалювати баскетбольний м'яч в Photoshop

  2

  Виберіть Elliptical Marquee Tool. Намалюйте коло (це ваш м`яч). Використовуйте Radial Gradient Tool, щоб пофарбувати м`яч. Виберіть помаранчевий і темно-оранжевий в якості квітів вашого градієнта. Далі, заповніть виділення.
 3. Як намалювати баскетбольний м'яч в Photoshop

  3

  Створіть ще один шар. Виберіть Brush Tool, встановіть на жовтий, і пофарбуйте на верхній частині м`яча. Далі, створіть відблиски. Виберіть Burn Tool і намалюйте тіні вашого м`яча.

 4. Як намалювати баскетбольний м'яч в Photoshop

  4

  Використовуйте Pen Tool. Встановіть її на Path і зробіть вибірку. Потім, правою кнопкою і виберіть Fill Path. Зафарбуйте чорним. 5. Як намалювати баскетбольний м'яч в Photoshop

  5

  Створіть третій шар. Поставте його під шаром м`ячика. Далі, виберіть Elliptical Marquee Tool, і встановіть Feather Tool на 30px. Намалюйте еліпс і зафарбуйте його чорним кольором.

 6. Як намалювати баскетбольний м'яч в Photoshop

  6

  Додайте деякі ефекти. Щоб це зробити, виберіть шар м`яча і відкрийте Filter> Artistic> Accented Edges> змініть ширину, яскравість і гладкість. {{Largeimage | Draw a Basketball in Photoshop Step 6.jpg

 7. Як намалювати баскетбольний м'яч в Photoshop

  7

  Ось і все.