Як знайти трьох Реги в Pokemon Emerald

Одні використовують чіти. Інші просто здаються. Але деякі повні рішучості роздобути їх. Вірно, роздобути Тріо Реги. Прочитайте цю статтю і слідуйте її вказівкам, щоб роздобути Регірока, Регайса і регист в грі Pokemon Emerald без будь-яких чит-кодів.

Кроки

 1. Як знайти трьох Реги в Pokemon Emerald

  1

  Піймайте Реліканта: Дикого Реліканта можна знайти під водою біля міста Соотополіс (Sootopolis City). Все що вам необхідно буде зробити, так це пірнути під воду і знайти його в заростях водоростей. На пошуки Реліканта може піти деякий час, так як в основному вам буде потрапляти Кламперл, але через кілька зустрічей один Релікант все ж з`явиться. Зловити Реліканта найкраще дайв- або нетболламі, бо іншими покеболл шанс піймати його досить низький.

 2. Як знайти трьох Реги в Pokemon Emerald

  2

  Піймайте Вайлорда: Шанси на зустріч з диким Вайлордом дуже малі, тому краще буде розгойдати Вайлмера до 40 рівня. Їх можна зловити за допомогою Super Rod біля міста Дьюфорд (Dewford Town). Найкраще їх ловити тими ж нетболламі.

 3. Як знайти трьох Реги в Pokemon Emerald

  3

  Рушайте в місто Пасіфідлог. Застосуйте навик Surf і знайдіть місце, де починається перебіг. Пропливаючи по ньому до тих пір, поки не знайдете місце для пірнання біля Маршруту 134. Застосуйте здатність Dive. Ви опинитеся біля входу в печеру. Зайдіть всередину. Перед вами буде печера з кам`яними плитами, на яких щось написано на мові Брайля. Ідіть у дальній кінець печери і встаньте перед центральною плитою. Вам знадобиться покемон з навиком Dig. Тепер поставте Вайлорда в якості основного покемона, а Реліканта останнім. Застосуйте здатність Dig. Після цього відбудеться землетрус.
 4. Як знайти трьох Реги в Pokemon Emerald

  4

  Піймайте Регірока: Полетите в місто Лаварідж (Lavaridge Town) або в локацію поруч з пустелею. Склеп Регірока знаходиться на південь від пустелі. Зайдіть всередину. Тепер підійдіть до задньої стіни печери. Після цього зробіть два кроки вліво, а потім два кроки вниз. Застосуйте здатність Rock Smash. Стіна повинна відкритися. Усередині вас чекатиме Регірок 40 рівня.

 5. Як знайти трьох Реги в Pokemon Emerald

  5

  Піймайте Регайса: Тепер, коли ви зловили Регірока, прийшов час зловити Регайса. Рушайте в місто Петалбург (Petalburg City) або Дьюфорд (Dewford Town), а потім на Маршрут 105. Тут і знаходиться печера Регайса. Коли ви опинитеся всередині, пройдіться по годинниковою стрілкою, тримаючись поруч зі стіною. Після цього відкриється двері. Усередині вас чекатиме Регайс 40 рівня.

 6. Як знайти трьох Реги в Pokemon Emerald

  6

  Піймайте регист: Наступним у списку йде регист. Зловити цього покемона буде найважче. Його печера знаходиться на Маршруті 120, так що вам необхідно відправитися в місто Фортрей (Fortree City). Коли ви опинитеся всередині печери, йдіть в її центр і застосуєте здатність Flash. Після цього відкриється двері. Усередині вас чекатиме регист 40 рівня. 7. Як знайти трьох Реги в Pokemon Emerald

  7

  Вітаємо з затриманням Трьох Реги! Якщо у вас є версії гри Diamond, Pearl або Platinum, ви можете перенести Тріо через Pal Park і зловити Регігігаса! (Примітка: Pal Park відкриється тільки після того як ви завершите основну історію і побачите всіх покемонів в Сіннохе).

Поради

 • Візьміть з собою багато Repels, щоб не підпускати до себе диких покемонів.
 • Візьміть з собою покемона одного рівня з Реги з супер-ефективними навичками, щоб послабити їх.

Попередження

 • Зберігайте гру до і після битви і упіймання Реги на той випадок, якщо ви опустіть їх здоров`я до нуля або у вас закінчаться покеболл.

Що вам знадобиться

 • Багато таймерболлов (поговоріть з Девоном зовні тунелю, що сполучає місто Рустбуро і Венадурф, після чого їх можна буде купити в покемагазіне в Рустбуро)
 • Кілька Repels, щоб не підпустити до себе диких покемонів