Як зробити, щоб Сіми (з Sims FreePlay) ходили на роботу

Нова версія улюбленої гри Сімс, Sims FreePlay, дозволяє взаємодіяти з персонажами Сим за допомогою iPhone, iPad або Android. Ось кроки, яким ви повинні слідувати, щоб ваші Сіми ходили на роботу.

Кроки

 1. Як зробити, щоб Сіми (з Sims FreePlay) ходили на роботу

  1

  Знайдіть Сіму роботу в місті, наприклад, на стадіоні, в школі і т.д. Щоб відправити Сіма на роботу, ви спочатку повинні купити для нього робоче місце і влаштувати туди. Вам доведеться заплатити за будівництво робочого місця і почекати, поки його побудують, перш ніж Сим зможе подати заяву про влаштування на роботу.

 2. Як зробити, щоб Сіми (з Sims FreePlay) ходили на роботу

  2

  Як тільки Сим отримає роботу, вам доведеться пам`ятати про його робочих годинах. Ви можете відправити його на роботу за годину до початку його зміни. Як і в реальному житті, корисно виходити з дому на роботу заздалегідь. Встановіть нагадування, щоб не забути відправити Сіма на роботу. Наприклад, якщо ваш Сим працює з 8:00 до 10:00, ви можете відправити свого його на роботу в 8:00 або раніше.
 3. Як зробити, щоб Сіми (з Sims FreePlay) ходили на роботу

  3

  Коли Сіму пора вирушати на роботу, натисніть на закладку Статус відносин і перейдіть на вкладку кар`єри. Вона повинна бути першою в списку.

 4. Як зробити, щоб Сіми (з Sims FreePlay) ходили на роботу

  4

  Ви знайдете список ваших Симов. Знайдіть того, який повинен йти на роботу. Під ним повинен блимати портфель. Коли ви клацніть по цьому символу, Сим відправиться на роботу.

Поради • Краще відправляти Сіма на роботу заздалегідь.
 • Встановіть нагадування, щоб не забути, що Сіму пора на роботу.
 • Переконайтеся, що ви використовуєте час в грі, а не режим реального часу.