Як зв'язати Twitter з Facebook

Якщо ви зв`яжете свій аккаунт Twitter з аккаунтом Facebook, ваші твіти будуть автоматично публікуватися на вашій сторінці Facebook. Це допоможе вам досягти більшого числа фоловерів, і зробить спілкування більш зручним в цілому. Якщо ви хочете пов`язати свій аккаунт Twitter з аккаунтом Facebook, дотримуйтесь цих кроків, і через хвилину все буде готово.

Кроки

 1. Як зв'язати Twitter з Facebook

  1

  Увійдіть в Twitter. Введіть своє ім`я користувача та пароль.

 2. Як зв'язати Twitter з Facebook

  2

  Натисніть на шестерінку в правому верхньому куті головної сторінки. Вона знаходиться між рядком пошуку і кнопкою написання нового твіту.

 3. Як зв'язати Twitter з Facebook

  3

  Виберіть Установки. Це другий пункт знизу в випадаючому меню.
 4. Як зв'язати Twitter з Facebook

  4

  Виберіть Профіль. Це четвертий пункт меню знизу в лівій частині сторінки.

 5. Як зв'язати Twitter з Facebook

  5

  Виберіть Підключитися до Facebook. Це остання опція внизу сторінки з настройками профілю. Перегорніть вниз, щоб знайти її. Після вибору цієї опції відкриється нове вікно браузера.

 6. Як зв'язати Twitter з Facebook

  6

  Натисніть Вхід через акаунт Facebook. 7. Як зв'язати Twitter з Facebook

  7

  Увійдіть в Facebook. Введіть свій e-mail і пароль для Facebook. Якщо Facebook вже відкритий, вам не потрібно буде цього робити. Після цього Twitter попросить дозволу публікувати від вашого імені.

 8. Як зв'язати Twitter з Facebook

  8

  Натисніть Дозволити. Тепер ваші твіти будуть автоматично публікуватися в Facebook, і буде відображатися ваше ім`я користувача. Відповіді публікуватися не будуть.
  • Перегорніть в самий низ вашого профілю, щоб перевірити успішність підключення. Там повинно бути написано «Ваш аккаунт підключений до Facebook».

 9. Як зв'язати Twitter з Facebook

  9

  Виберіть необхідні параметри. Twitter буде автоматично додавати ваші твіти в вашому профілі і на вашій сторінці у Facebook. Якщо ви не хочете цього, приберіть відповідні галочки в налаштуваннях.

Поради

 • Вам потрібно буде виконати інші дії, щоб підключити Facebook до Twitter, але це теж дуже просто.
 • Відключити Twitter від Facebook так само просто, як і підключити. Досить перегорнути вниз сторінку з настройками профілю Twitter і натиснути Припинити.