Як бути на першій сторінці в Google

Хочете потрапити на першу сторінку в Google? Думаєте, що це дуже складно здійснити? Насправді, Google використовує багато складних інструментів і алгоритмів, які постійно оновлюються, для визначення того, які сайти повинні з`являтися на першій сторінці пошуку. Читайте далі, щоб дізнатися, як створити сайт, який буде з`являтися на перших сторінках в результатах пошуку.

Кроки

 1. Як бути на першій сторінці в Google

  1

  Знайдіть найпопулярніші слова і фрази, за якими люди зможуть знайти ваш сайт. Сайт Google AdWords показує, які запити вводяться в пошуковій системі найчастіше і в яких кількостях. Якщо ви будете знати, які фрази і слова найпопулярніші, ви зможете використовувати це для збільшення популярності вашого сайту.

 2. Як бути на першій сторінці в Google

  2

  Запишіть унікальні слова і фрази, які будуть асоціюватися з вашим сайтів. Якщо ви, наприклад, пропонуєте бізнес послуги на своєму сайті, то слова для пошуку вашого сайту можуть бути такими: «покупка машин москва». Обов`язково включіть в цю унікальну пошукову фразу назва району або міста, в якому ви пропонуєте свої послуги. Слова повинні бути розміщені в строго визначеному порядку, для того, щоб пошукові результати відображали ваш сайт.
 3. Як бути на першій сторінці в Google

  3

  У назву сайту і мета теги теж необхідно включити важливу інформацію. Зміст короткого опису сайту буде відображатися в результатах пошуку, тому дуже важливо, що саме ви там напишете. Мета тег повинен бути різним для всіх сторінок.

 4. Як бути на першій сторінці в Google

  4

  Для кожної сторінки сайту потрібно використовувати дійсні URL посилання. Дайте кожній сторінці своє ім`я, а не просто "сторінка 1" і так далі, щоб користувачі могли знаходити потрібні їм сторінки за назвою.

 5. Як бути на першій сторінці в Google

  5

  Надішліть посилання на свій сайт і карту сайту в Google. Google використовує карту сайту для того, щоб зрозуміти структуру сайту. Мапа сайту у форматі XML повинна бути відправлена в Google, використовуючи інструменти веб майстра. 6. Як бути на першій сторінці в Google

  6

  Додайте посилання інших сайтів. Google використовує PageRank для визначення ступеня популярності і значущості сайту, підраховуючи кількість інших сайтів, які пов`язані з цим сайтом посиланнями. Шукайте можливість підключення до сервісу linkback на блогах, в статтях і так далі.

 7. Як бути на першій сторінці в Google

  7

  Створіть документ з докладним бізнес резюме на сайті Superpages.com. Google шукає інформацію про бізнес, що надається на вашому сайті саме тут.

 8. Як бути на першій сторінці в Google

  8

  Додайте мітку на карту Google maps з назвою та розташуванням вашого бізнесу, якщо це можливо. Підприємства та бізнеси, які позначені на Google Maps відображаються на перших сторінках в результатах пошуку. Для цього потрібно увійти в свій профіль в Google і заповнити відповідні онлайн анкети і форми.

Попередження

 • Переконайтеся, що на сайті немає ніякого забороненого законом вмісту і спаму. Тому що, в такому випадку сайт може не з`являтися в результатах пошуку взагалі.