Як розібратися в перевагах лазерних принтерів

Ваш струменевий принтер витрачає багато чорнила? Картриджі висихають? Ви багато витрачаєте на покупку чорнила? У цьому керівництві ви дізнаєтеся про переваги лазерних принтерів.

Кроки

 1. 1

  Лазерні принтери мають масу переваг в порівнянні зі струминними. Ось деякі з них:

  • Лазерний принтер не вимагає чорнила. Лазерні принтери використовують тонер, що складається з частинок пластика і заліза, який шляхом нагрівання і плавлення наноситься на папір спеціальними нагріваються роликами (грубкою принтера). Ні чорнила, значить нема чому висихати. Маючи лазерний принтер, можна бути впевненим, що після відпустки у вас як і раніше буде працездатний принтер. Вам не знадобляться нові картриджі на заміну старим, які засохли за час вашої відсутності.

   Як розібратися в перевагах лазерних принтерів

  • Лазерні принтери дешевше в обслуговуванні. Всім відомо, що виробники струменевих принтерів заробляють величезні гроші на продажу чорнила. Лазерні принтери можуть коштувати порівняно дорожче, але вартість однієї надрукованої сторінки у них раз у десять менше, ніж у струменевих.
  • Лазерні принтери роблять текст водостійким. У вас коли-небудь з`являлися плями від чорнила при намоканні паперу? При лазерного друку це неможливо, так як друк створюється шляхом плавлення пластику, який потім засихає на папері, що робить друк абсолютно водостійкою.
  • Якість друку вище. Ви можете відчути і побачити різницю. Лазерні принтери є стандартом при друку офіційних документів і листів. Коли-небудь звертали уваги, як добре виглядає лист, надісланий з адвокатського бюро? Воно було надруковано на лазерному принтері. Ви дійсно можете відчути різницю.
 2. Як розібратися в перевагах лазерних принтерів

  2

  Зверніть увагу на те, що необхідні матеріали (тонер) для лазерних принтерів служать дуже довго. На одному тонері можна надрукувати кілька тисяч листів. Чим більше принтер, тим більше ви можете надрукувати з одного картриджа, а вартість однієї надрукованої сторінки нижче. У середньому, вартість однієї сторінки, надрукованої на лазерному принтері, становить 3 центи.

 3. 3

  Будьте розумні в питанні ціни. Лазерні принтери можуть надати приголомшливі кольори за розумні гроші. Кольорові лазерні принтери доступні будь-якому бажаючому за справедливі $ 200. Швидше за все, він буде більше за розміром, ніж струменевий, але це того варто.

 4. Як розібратися в перевагах лазерних принтерів

  4

  Ви також можете розраховувати на надійність. Лазерні принтери зазвичай дуже надійні. Можливості багатьох оцінюються в 30000 сторінок в місяць і навіть більше! Лазерні принтери відомі своїм тривалим терміном експлуатації. Відомі випадки, коли домашні принтери стабільно працювали протягом 15 років при щоденному використанні.

 5. Як розібратися в перевагах лазерних принтерів

  5

  Можливо, доведеться усувати дрібні несправності. Зазвичай такі несправності усуваються шляхом заміни деталей зі стандартного ремонтного набору.

Поради • Добрими виробниками вважаються: HP, Lexmark і Konica-Minolta. Перевага цих виробників полягає в доступності ремонтних наборів і аксесуарів, що дозволяють "прокачати" ваш принтер.
 • Для друку фотографій краще використовувати струменевий принтер. Ви можете скористатися подібною послугою в найближчому торговому центрі, якщо ви не готові придбати принтери обох типів.
 • Ви можете придбати модель з підтримкою підключення до локальної мережі, якщо у вас декілька комп`ютерів.
 • Чорно-білі лазерні принтери останнім часом стали дуже дешеві, так що ви зможете придбати надійний принтері приблизно за $ 100. Кольорові лазерні та світлодіодні принтери потихеньку набирають популярність і, швидше за все, скоро стануть стандартом офісного обладнання. Затримка в переході на кольорові принтери може бути пов`язана з наявністю існуючої друкованої інфраструктури. Якщо обладнання ще працює і не приносить особливого клопоту з обслуговуванням, то навіщо його міняти? Також, оскільки кольорові принтери більше за розміром, то вони і необхідні матеріали для них займають більше місця.
 • У той час як невеликі офіси або домашні підприємства можуть задовольнятися використанням струменевих принтерів, підприємству, якому потрібна міцна робоча конячка, слід звернути увагу на лазерні або світлодіодні принтери. Обидва типи використовують світло для проектування зображення на обертовий барабан, з якого воно потім передається на папір і "спікається" на ній. В результаті виходить більш чіткий порівняно з струминними принтерами текст і більше хороша графіка. Ці принтери також швидше, ніж струменеві, хоча фотографії виходять краще на струменевих принтерах. Вартість друку сторінки також нижче, ніж у струменевих.
 • Лазерні або світлодіодні моделі не здатні виробляти ідеальні фотографії, але у багатьох виходить робити графіки дуже високої якості. Апарати, здатні друкувати картинки високої якості коштують дуже дорого і купуються, наприклад, людьми, пов`язаними з графічним дизайном.
 • Існують страхи (як раціональні, так і нераціональні) з приводу того, коли слід і коли не слід використовувати кольоровий друк. Деякі пов`язані з цим проблеми можна вирішити, використовуючи програмне забезпечення для друку, яке може вимагати наявність спеціального персоналу. Деякі підприємства можуть скористатися послугами інших компаній, що займаються друком, щоб розвантажити IT-персонал.

Попередження

 • Лазерні принтери споживають багато енергії при початку друку. Якщо у вас слабка мережу, вам, мабуть, варто відмовитися від використання лазерного принтера (наприклад, якщо у вас часто вибиває пробки).
 • Багато лазерні принтери важать дуже багато. Якщо у вас проблеми зі спиною, не намагайтеся піднімати його. Краще покличте когось на допомогу.