Як розмістити посилання в Google+

Соціальні мережі стрімко розвиваються по всьому світу. З ростом сайтів соціальних мереж прийшов Google+, що розширює можливості Gmail і вашого профілю Google в цілому. Якщо ви постите на Google+, напевно хочете, щоб ваші друзі і члени сім`ї бачили ваші пости. Можливо, ви навіть захочете поділитися посиланням зі свого аккаунта, щоб люди змогли ознайомитися з прекрасним новим рецептом або піснею. На щастя, розмістити посилання на Google+ можна легко за допомогою телефону або комп`ютера.

Метод 1 з 2: Використання комп`ютера

 1. Як розмістити посилання в Google+

  1

  Зайдіть на сайт Google+. Перше, що вам потрібно буде зробити, це відкрити бажаний вами браузер. Коли браузер буде відкритий, клікніть рядок адреси та введіть plus.google.com. Це приведе вас до реєстраційної сторінці Google+.

 2. Як розмістити посилання в Google+

  2

  Реєстрація. Вам буде запропоновано ввести ваші Google e-mail адресу і пароль. Клікніть окремо кожне поле і введіть свій Gmail адресу електронної пошти та пароль.
  • Коли закінчите, клікніть "Sign in", щоб увійти в свій аккаунт.

   Як розмістити посилання в Google+

 3. Як розмістити посилання в Google+

  3

  Виберіть "Link.[b]" У середині екрану знаходиться біле поле з написом "Share what`s new", і нижче кілька різних кнопок. Третя називається "Link" - клацніть її, щоб продовжити.

 4. Як розмістити посилання в Google+

  4

  Введіть ваше повідомлення. З`явиться нове спливаюче вікно. У першому полі ви можете ввести коментар щодо посилання, якою ви ділитеся.

 5. Як розмістити посилання в Google+

  5

  Отримаєте посилання, яку збираєтеся повідомляти. Відкрийте нову вкладку в браузері і знайдіть сайт, посилання на який ви хочете прив`язати до Google+. Перебуваючи на сайті, виділіть URL-адресу (в адресному рядку), клацнувши і перетягнувши курсор миші поверх нього. Скопіюйте його правою кнопкою миші, вибравши команду "Copy" з меню опцій.

 6. Як розмістити посилання в Google+

  6

  Додайте посилання до повідомлення. Коли закінчите, поверніться в поле посилань Google+ і клікніть рядок, що знаходиться під вашим повідомленням, де написано "Enter or paste a link." Клацніть правою кнопкою миші на області і виберіть "Paste" в меню опцій.

 7. Як розмістити посилання в Google+

  7

  Додайте людей. Ви можете натиснути на кнопку "Add more people" щоб відкрити список людей з вашого списку друзів. Можна вибрати різні групи або вибрати одного, з ким ви хочете поділитися посиланням.

 8. Як розмістити посилання в Google+

  8

  Додайте ваше посилання. Коли закінчите вставку посилання і виберіть того, з ким ви збираєтеся нею поділитися, натисніть зелену кнопку "Share" в нижній лівій частині спливаючого поля.

Метод 2 з 2: Використання телефону 1. Як розмістити посилання в Google+

  1

  Скачайте додаток Google+. Скачайте програми за допомогою App Store або Google Play, залежно від вашого пристрою. Натисніть на панель пошуку в вашому магазині додатків і знайдіть Google+. Натисніть на додаток, потім натисніть "Install", щоб завантажити та встановити додаток на ваш пристрій.

 2. Як розмістити посилання в Google+

  2

  Запустіть додаток. Якщо у вас є завантажене додаток, ви можете відкрити його, натиснувши значок програми на головному екрані або в папці додатків.

 3. Як розмістити посилання в Google+

  3

  Увійдіть в додаток. Для цього введіть свій Gmail адресу електронної пошти та пароль- коли закінчите, натисніть кнопку "Sign in" для отримання доступу до вашої сторінці.

 4. Як розмістити посилання в Google+

  4

  Скопіюйте посилання, якою ви хочете поділитися. Відкрийте свій телефонний браузер, натисніть на рядок пошуку і введіть сайт, яким ви хочете поділитися.
  • Перебуваючи на сайті, утримуйте палець на панелі адреси. URL-адреса буде підсвічуватися.

   Як розмістити посилання в Google+

  • Натисніть на кнопку опцій вашого смартфона. Кнопка зазвичай знаходиться на лівій стороні телефону. Як тільки натиснете кнопку, з`явиться меню-натисніть на кнопку "Copy."

   Як розмістити посилання в Google+

 5. Як розмістити посилання в Google+

  5

  Розмістіть посилання. Поверніться у додаток Google + - в нижній частині екрана натисніть на помаранчевий значок ланцюжка. Натисніть і утримуйте поле, натисніть кнопку "Paste", щоб вставити посилання в поле.

 6. 6

  Поділіться посиланням. Натисніть на кнопку "Share", щоб розмістити посилання на вашому акаунті Google+.Як розмістити посилання в Google+