Як швидко прокачатися в Black Ops 2

Високий ранг в Black Ops 2 відкриє вам доступ до кращого спорядженню, різним налаштувань і багато чому іншому. Якщо ви хочете швидко піднятися до високого рангу і випробувати весь контент, який вам може запропонувати гра, почніть з прочитання цієї статті.

Кроки

 1. Як швидко прокачатися в Black Ops 2

  1

  Часто міняйте зброю. У кожного зброї є відкриття і досягнення, які з ним пов`язані і які дають вам досвід. Отримавши весь додатковий досвід для одного зброї, переключіться на інше. Таким чином, з кожним новим зброєю ви будете постійно отримувати досвід. Плюс до всього ви будете добре володіти всіма видами зброї.
  • Якщо з деяким зброєю у вас виникають труднощі у вбивстві інших гравців, подумайте над тим, щоб позбутися від нього назавжди. Хоча отримання досвіду з різноманітної зброї прискорить процес підвищення рангу, ви зведете нанівець весь прогрес, проводячи дуже довгий час зі зброєю, яку не приносить бажаного результату.

 2. Як швидко прокачатися в Black Ops 2

  2

  Грайте в правильні режими. Кожен ігровий режим дає вам досвід, але в деяких з них ви будете отримувати досвід швидше. Найпопулярнішими режимами для отримання найбільшої кількості досвіду є «Kill Confirmed» і «Hardpoint».
  • Режим «Kill confirmed» дасть вам додатково 100 досвіду за кожен жетон, що ви піднімаєте, подвоюючи ваш досвід за одне вбивство. Ви також отримуєте великий бонус за те, що не даєте суперникам отримати ваш власний жетон.
  • Нагороди за виконання завдань в Black Ops 2 більше, ніж у будь-якої попередньої Call of Duty. Це означає, що допомагаючи своїй команді, ви швидше отримаєте високий ранг.
  • Якщо у вас вихідні подвійного досвіду, тоді вбивства в режимі «Search and Destroy» будуть приносити по 1000 досвіду.

 3. Як швидко прокачатися в Black Ops 2

  3

  Грайте на невеликих картах. На невеликих картах, на зразок Nuketown, Standoff або Grind ви будете постійно перебувати в самій гущі бою. Що неодмінно збільшить ваші шанси на вбивства, роблячи кожен матч більш продуктивним в плані заробітку досвіду. Будьте готові діяти швидко і обов`язково захопіть ближнє зброю.

 4. Як швидко прокачатися в Black Ops 2

  4

  Ефективно використовуйте стріки за вбивства. Кожен стрік прив`язаний до досягнення, надаючи вам бонусний досвід за його завершення (5/15/25/50 убивств). Використовуйте стріки тільки тоді, коли отримуєте за них досвід. Наприклад, якщо ви досягли максимального Стріка за завершення всіх досягнень, або останнє досягнення дуже складне і займає дуже довгий час, переключіться на нове, щоб знову накопичувати досвід.
 5. Як швидко прокачатися в Black Ops 2

  5

  Використовуйте стріки підтримки, щоб легко отримувати досвід за допомогу. Після того, як досягнете максимуму в досягненнях за стріки вбивств, перейдіть до використання стрік, начебто UAV, VSAT, або EMP. Ви будете отримувати невеликий бонус до досвіду кожного разу, коли інший гравець з вашої команди вб`є суперника під час активності Стріка підтримки. Бонус хоч і невеликий, але досить швидко накопичується. Стріки підтримки також легше отримати, ніж стріки вбивств, так що ви зможете користуватися ними досить часто під час матчу.

 6. Як швидко прокачатися в Black Ops 2

  6

  Виконайте завдання. Існує кілька режимів, в яких можливе «пофарміть» досвід за виконання завдань, якщо, звичайно, знати, що робити. Говорячи по суті, ви будете дозволяти суперникові виконувати своє завдання, а потім забирати цю задачу для себе. Щоб зробити все правильно, вам буде потрібно зв`язок зі своєю командою, щоб ніхто не зіпсував «фарма». Деякі приклади «фарма»:
  • Режим «Domination»: Ви отримаєте додатково 100 досвіду за вбивство суперника, захоплюючи при цьому мета. Використовуйте це в свою перевагу, убийте кілька ворогів при захопленні точки, потім йдіть з неї, щоб після знову перехопити. Повторюйте це якомога частіше, щоб отримувати подвійний досвід за кожне вбивство.
  • Режим «Hardpoint»: захопіть точку і отримаєте 200 досвіду. Дозвольте команді суперника перехопити її, а потім захопіть її знову. Це дасть вам ще 200 досвіду. Повторюйте цей процес стільки, скільки зможете.
  • Режим «Demolition»: Встановіть бомбу, а потім дайте супернику знешкодити її. Після того як бомбу знешкодять, убийте того, хто це зробив і знову встановіть заряд. Якщо ви в команді розмінування, дайте супернику її встановити, а потім убийте його і знешкодьте бомбу. В обох випадках ви повинні дати суперникові зробити своє завдання, щоб отримати більше очок.

 7. Як швидко прокачатися в Black Ops 2

  7

  «Захоплення прапора». Ви будете отримувати подвоєний досвід за вбивства, маючи при собі прапор. Витратьте час перед поверненням на базу, щоб отримати якомога більше вбивств. Нехай ваші напарники використовують стрік підтримки зразок EMP, щоб допомогти вам, так як утримує прапор з`являється на міні-карті суперника.

 8. Як швидко прокачатися в Black Ops 2

  8

  Грайте у всі режими. У кожному ігровому режимі є свої досягнення та медалі, які ви можете отримати. Часто переходите від одного режиму до іншого, щоб збільшити отриманий досвід за кожен матч. 9. Як швидко прокачатися в Black Ops 2

  9

  Налаштуйте своє спорядження, щоб максимізувати можливе досягнення для отримання досвіду. Так як кожна зброя, пристосування, перк і пристрій мають пов`язані з ними досягнення, ви можете налаштувати своє спорядження таким чином, щоб виконувати кілька досягнень відразу.
  • Наприклад, з приєднанням «Stock» пов`язане досягнення про 50/100/200/300/500 вбивствах при його використанні. Хоча саме по собі це не додасть багато досвіду, його об`єднання з досягненнями «Quickdraw» і «Reflex Sight» ви можете виконати всі три відразу.

   Як швидко прокачатися в Black Ops 2

 10. 10

  Отримуйте внутріматчевие медалі для швидкого збільшення досвіду. Існує кілька медалей, які ви можете отримати в кожному матчі за виконання певних завдань. Хоча деякі з них грунтуються на великому везінні, регулярне їх отримання може дати добрі результати.
  • Перша кров: Якщо ви зробите перше вбивство в грі, ви отримаєте 500 досвіду. Ви можете збільшити свої шанси, почавши матч зі спорядження для швидкого пересування, щоб швидко дістатися до ключових точок на карті раніше ваших напарників по команді.
  • Повне знищення: Убийте двох і більше суперників у мети і отримаєте 250 досвіду. Використовуйте зброю з глушником, щоб суперник не дізнався про вашій присутності.
  • Далекий постріл: Вбивство з дальньої відстані принесе вам додатково 250 досвіду. Хоча в основному користь від цього отримують снайпери, ви можете стріляти з будь-якої зброї через всю карту в надії, що отримаєте цю медаль.
  • Перший крок: Ви отримаєте 500 досвіду за захоплення нейтрального прапора в режимі «Domination». Ви можете отримати цю медаль за кожен раунд, з можливістю отримання 1000 досвіду за гру. Грайте легким класом з тактичним спорядженням, щоб швидко дістатися до прапора і захопити його.
  • Блекаут: Ви можете отримати 100 досвіду за знищення ворожого UAV. За допомогою ракетниці ви можете отримати кілька сотень досвіду просто знищуючи ворожі розвідники.

 11. 11

  Перемагайте в матчах. Хоча це і здається очевидним, але ви отримуєте дуже багато досвіду за перемогу в матчах. Знайдіть групу друзів з хорошим взаєморозумінням. За допомогою звичайної командної роботи ви будете вигравати набагато частіше, що призведе до більш швидкого збільшення рівня.
  • За кожну перемогу ви отримуєте 250 досвіду, що дуже непогано, якщо часто перемагати. Команда, яка виграла, також отримує більший післяматчевий бонус, порівняно з програла командою.

 12. 12

  Практика, практика, практика. Починаючи від поліпшення влучності до запам`ятовування плану карти, грайте часто і вчіться на своїх помилках, щоб збільшити свою ефективність і свій ранг. Дивіться відео професійних гравців і внесіть їх тактику в свій наступний матч. Знайдіть хороші точки на карті, з яких зможете отримувати більше вбивств. Працюйте над своєю влучністю. Все це призведе до кращих показників і швидкого накопичення досвіду.

Поради

 • Огляд матчів професійних гравців є хорошим способом самому стати кращим гравцем.
 • Висипайтеся. Якщо ви не отримаєте достатньо сну, ви будете втомленим і менш ефективним в матчах.
 • Міняйте режими. Не грайте лише в один режим гри, так як він може вам набриднути.
 • Застосовуйте зброю M27.