Як публікувати на Facebook через електронну пошту

Facebook надає можливість публікувати статуси, відео та фото через електронну пошту, що особливо корисно для людей, у яких немає смартфонів. Читайте цю статтю, щоб дізнатися, як ділитися інформацією через свій профіль за допомогою електронної пошти.

Кроки

 1. Як публікувати на Facebook через електронну пошту

  1

  Увійдіть у ваш аккаунт Facebook.

 2. Як публікувати на Facebook через електронну пошту

  2

  Знайдіть вашу особисту сторінку допомоги для поста Facebook через електронну пошту.  • За допомогою будь-якого пристрою, підключеного до інтернету, зайдіть на мобільну версію сайту Facebook [b]https://m.facebook.com.
  • Під полем поновлення статусу клікніть на "Фото."
  • Ви будете перенаправлені на сторінку [b]@ M.facebook.com email address, передують ряду випадкових букв і цифр. Це ваша особиста сторінка публікування за допомогою електронної пошти - запишіть її або зробіть скріншот екрану. 3. Як публікувати на Facebook через електронну пошту

  3

  Для того, щоб опублікувати оновлення статусу, надішліть листа електронною поштою на цю адресу з бажаним оновленням статусу. Не вмикайте нічого в лист.

 4. Як публікувати на Facebook через електронну пошту

  4

  Щоб опублікувати відео або фото, відправте його на вашу адресу публікації за допомогою електронної пошти. Фото або відео буде завантажено в публічний фото альбом за замовчуванням, але ви можете змінити налаштування конфіденційності будь-якого альбому.

Поради

 • Ні з ким не діліться вашою адресою публікації через електронну пошту. Будь-яка людина може відправляти електронні повідомлення на цю адресу з будь-якої електронної пошти і робити публікації прямо у вашому Facebook.

Попередження

 • Ваше мобільний пристрій має бути підключений до інтернету, щоб ви могли робити публікації на Facebook. Можливо, вам доведеться заплатити додатково мобільному оператору, залежно від вашого тарифу.