Як справити консолідацію бібліотеки iTunes

Формування бібліотеки iTunes увазі групування музики, яка зберігатися на вашому комп`ютері в папку iTunes. Це означає, що iTunes отримати безпосередньо доступ до кожної пісні на вашому комп`ютері. На комп`ютерах Mac ця консолідація буде проведена автоматично. На комп`ютерах з іншими операційними системами все це потрібно виконати вручну. Дана стаття розповість вам, як виконати таку консолідацію. Деякі кроки можуть незначно відрізнятися в залежності від вашої версії iTunes і операційної системи комп`ютера.
Метод 1 з 2: Підготовка до консолідації

 1. Як справити консолідацію бібліотеки iTunes

  1

  Відкрийте головне спадаючі меню iTunes з вашого док-меню або панелі меню.

 2. Як справити консолідацію бібліотеки iTunes

  2

  Виберіть «Налаштування».

 3. Як справити консолідацію бібліотеки iTunes

  3

  У меню «Налаштування» перейдіть у вкладку «Додатково».

 4. Як справити консолідацію бібліотеки iTunes

  4

  Виберете опції «Keep iTunes Music Folder Organized» і «Копіювати файли в iTunes». Поставте галочку на кожному пункті.

Метод 2 з 2: Консолідація бібліотеки iTunes

 1. Як справити консолідацію бібліотеки iTunes

  1

  У спадному меню натисніть кнопку «Файл».

 2. Як справити консолідацію бібліотеки iTunes

  2

  Натисніть кнопку «Бібліотека».

 3. Як справити консолідацію бібліотеки iTunes

  3

  Виберіть «Організувати медіатеку».


Поради • Посилаючись на зображення 2-й частині цієї статті («Консолідація бібліотеки iTunes» тут не видно) - натисніть «Показати меню», для відображення більш повної рядка меню вашого iTunes. Потім натисніть «Файл» -> бібліотека -> організувати бібліотеку.
 • Якщо функція «Копіювати файли в iTunes» вже була обрана в меню «Додатково», то найімовірніше ваша бібліотека iTunes вже сформована.
 • Консолідація бібліотеки iTunes перед передачею бібліотеки з одного комп`ютера на інший буде хорошим рішенням. Це не є строго необхідним кроком, але так ви нічого не пропустите.
 • Інтерфейс бібліотеки просто відображає медіа iTunes - музику або відео на вашому комп`ютері. Просто клікнувши на файл з бібліотеки iTunes ще не означає, що він доступний в папці iTunes, тільки після консолідації бібліотеки iTunes ви зможете відкрити файл.
 • В iTunes 10.2.1, щоб провести консолідацію, перейдіть в Файл> Медіатека> Організувати медіатеку> Консолідація.
 • При консолідації бібліотеки iTunes файли будуть копіюватися в медіатеку iTunes, оригіналу не будуть переміщені. Це є перевагою, тому що ви завжди зможете отримати доступ до файлів з їхнього старого місця розташування. Але якщо у вас немає вільного простору на диску, то можливо, краще буде видалити стару копію файлу і використовувати тільки файли з бібліотеки.
 • У деяких версіях iTunes ви можете знайти команду «Консолідація медіатеки» в меню iTunes «Розширений».