Як перевірити залишилися чорнило в струменевому принтері

Струменевий принтер - це тип ненаголошеного принтера, який друкує документи, розбризкуючи на папір крихітні точки чорнила. Струменевий принтер є одним з найбільш популярних типів принтерів, як для будинку, так і для офісу завдяки хорошій якості друку і відносно низькій вартості. Багато виробників виготовляють струменеві принтери, так що кожен принтер трохи відрізняється один від одного. Однак існує кілька способів перевірки, закінчуються чи чорнило у вашому принтері. Читайте далі, щоб дізнатися, як перевірити, скільки чорнила залишилося у вашому струменевому принтері.
Метод 1 з 2: Комп`ютерна перевірка

 1. Як перевірити залишилися чорнило в струменевому принтері

  1

  Обов`язково встановіть на комп`ютер всі програми, які ви отримали при покупці принтера.
  • Якщо принтер використовується на декількох комп`ютерах, щоб провести комп`ютерну перевірку, ви зможете зайти на нього зі свого комп`ютера або вам доведеться зайти на головний комп`ютер.

 2. Як перевірити залишилися чорнило в струменевому принтері

  2

  Переконайтеся, що принтер підключений до комп`ютера.

 3. Як перевірити залишилися чорнило в струменевому принтері

  3

  Переконайтеся, що включений і комп`ютер, і принтер.

 4. Як перевірити залишилися чорнило в струменевому принтері

  4

  Запустіть додаток для принтера і знайдіть вкладку «Оцінка рівня чорнила».
  • Якщо ви використовуєте комп`ютер від Apple, цю вкладку можна знайти в System Preferences Application під «Апаратні засоби».

   Як перевірити залишилися чорнило в струменевому принтері

  • Якщо ви користуєтеся операційною системою Windows, ви може натиснути на меню «Пуск» і вибрати «Панель управління». В панелі керування натисніть на «Пристрої та принтери». Натисніть правою кнопкою миші по своєму принтеру в списку пристроїв, виберіть «Властивості принтера» і знайдіть вкладку «Оцінка рівня чорнила» або «Дізнатися рівень чорнила».

   Як перевірити залишилися чорнило в струменевому принтері

Метод 2 з 2: Ручна перевірка

 1. Як перевірити залишилися чорнило в струменевому принтері

  1

  Увімкніть принтер. 2. Як перевірити залишилися чорнило в струменевому принтері

  2

  Відкрийте верхню (або середню) частину принтера, після чого картриджі перемістяться на потрібне місце.
  • Не намагайтеся силою пересунути частини принтера. Знайдіть стрілки, що вказують на те, де ви можете відкрити принтер. Багато принтери мають верхню передню частину, яка піднімається і розкриває місцезнаходження картриджів.

 3. Як перевірити залишилися чорнило в струменевому принтері

  3

  Обережно витягніть окремі картриджі, м`яко натиснувши на картридж (HP) або відкривши корпус і діставши з нього картридж (Epson). На відміну від картриджів для лазерних принтерів, більшість чорнильних картриджів виготовляються з прозорих або матових матеріалів, щоб ви могли перевірити рівень чорнила.

 4. 4

  Повторіть процедуру з рештою чорнильними картриджами.

Поради

 • Погляньте на миготливе світло на принтері. Нові струменеві принтери також можуть мати дисплей, що повідомляє, коли рівень чорнила виявиться низьким. Перед тим як продовжити, погляньте на цей дисплей.
 • Навіть якщо ви будете заправляти картридж, через деякий час вам все одно доведеться його замінити. Картриджі часто містять головки, які необхідно часто чистити. При надмірному використанні вони починають псуватися, що призводить до зниження якості друку.

Попередження

 • Багато принтерів йдуть з гарантією, яка буде анульована, якщо ви заправити свої чорнильні картриджі, а не замініть їх.