Як користуватися додатком Bump для iPhone

Bump - це мобільний додаток, доступне для iPhone, iPod touch, iPad і Android-пристроїв. Додаток дозволяє надавати загальний доступ до контенту на вашому пристрої, включаючи музику, фотографії, контакти, додатки, календарі та інформацію з соціальних мереж. Необхідно просто знайти ваш пристрій за допомогою іншого пристрою, що використовує цей додаток. Ця стаття допоможе вам дізнатися, як користуватися додатком Bump для iPhone.

Кроки

 1. Як користуватися додатком Bump для iPhone

  1

  Завантажте програму Bump для iPhone з сайту iTunes або знайдіть "Bump" в App Store на своєму пристрої.

 2. Як користуватися додатком Bump для iPhone

  2

  Запустіть додаток, натиснувши на його значок на Головному екрані.

 3. Як користуватися додатком Bump для iPhone

  3

  Якщо ви запускаєте додаток вперше, вам запропонують створити обліковий запис. Вводити адресу електронної пошти необов`язково, але це допоможе вашим друзям та іншим користувачам Bump знайти вас.
 4. Як користуватися додатком Bump для iPhone

  4

  Виберіть, до чого ви хочете відкрити загальний доступ в Bump, натиснувши на значок на Головному вікні програми (у прикладі використовується папка «Music»).

 5. Як користуватися додатком Bump для iPhone

  5

  Натисніть на кнопку «Додати», щоб додати контент з вашого пристрою в Bump.

 6. Як користуватися додатком Bump для iPhone

  6

  Розташуйте ваш пристрій біля іншого пристрою з увімкненим додатком для передачі контенту. Примітка: пристрій повинен перебувати поруч з тим пристроєм, на яке ви надсилаєте контент, і не повинно бути підключено до інших пристроїв. 7. Як користуватися додатком Bump для iPhone

  7

  Користувач пристрою, на який ви відправляєте дані, повинен підтвердити підключення, натиснувши «Так» або «Ні».

 8. Як користуватися додатком Bump для iPhone

  8

  За замовчуванням, ви можете переглядати контент, отриманий за допомогою програми Bump, в папках, де містяться подібні дані. Наприклад, фотографії будуть збережені в папці з зображеннями, а контакти - в адресній книзі.


Поради

 • Остання версія Bump для iPhone дозволяє вам надавати загальний доступ до додатків на вашому пристрої. Додаток пропонує одержувачу спосіб завантаження програм з App Store.
 • Ви можете відправити контент на будь-який пристрій, на якому запущено програму Bump, включаючи iPhones, iPod touch, iPads, і Android-пристрої.

Попередження

 • Якщо процес передачі контенту раптово перервався, то ви побачите повідомлення «Please bump again». Переконайтеся, що на обох пристроях запущено програму і спробуйте знову.