Як користуватися ігровим контролером Razer Hydra

Фото - Як користуватися ігровим контролером Razer Hydra

Razer Hydra - ігровий контролер для ПК, який використовує технологію відчуття руху, що дозволяє гравцям включити рухи тіла в гру, яку грають. Таким чином, гравці можуть рухатися і взаємодіяти з ігровим світом 3-D більш точніше, тим самим набагато покращуючи ігровий процес. Razer Hydra дуже просто встановити, він може використовуватися на будь-яких ігрових комп`ютерах, а також сумісний з багатьма сучасними іграми для ПК.
Частина 1 з 3: Установка Razer Hydra

 1. 1

  Відкрийте коробку. Перевірте, чи всі важливі аксесуари знаходяться всередині. У комплекті Razer Hydra повинні бути:
  • Два контролера з датчиком руху
  • Базова станція
  • USB-кабель
  • Короткий посібник

 2. 2

  Підключіть контролер до базової станції. Візьміть кабель, що йде від контролера, і підключіть його до призначеного порту на базовій станції. На базовій станції є два порта- контролер повинен бути підключений до правого.

 3. 3

  Підключіть базову станцію до комп`ютера. Візьміть USB-кабель і підключіть базову станцію до комп`ютера. Підключайте кабель до лівого порту базової станції і до будь-якого вільного USB-порту комп`ютера.

 4. 4

  Завантажте інсталяційний файл драйвера Razer Hydra. Відкрийте на комп`ютері браузер і скачайте інсталяційний файл драйвера Razer Hydra, перейшовши за наступним посиланням:
  • https://razersupport.com/gaming-controllers/razer-hydra/.

 5. 5

  Встановіть драйвер. Як тільки завантаження завершиться, двічі клацніть на завантаженому файлі і дочекайтеся завершення установки.
  • У правому нижньому куті екрана комп`ютера має з`явитися спливаюче повідомлення з повідомленням, що пристрій Razer Hydra було виявлено комп`ютером.

Частина 2 з 3: Установка конфігурації контролера за замовчуванням

 1. 1

  Відкрийте встановлений вами драйвер пристрою. Двічі клацніть на ярлику Razer, розташованому на робочому столі, щоб запустити драйвер Hydra. 2. 2

  Виберіть гру, в яку ви граєте, з відображуваного списку у вкладці «Зміни гри». Це автоматично встановить функції контролера і його кнопок у вашій грі.

 3. 3

  Збережіть зміни. Натисніть кнопку «OK», щоб зберегти зміни.

Частина 3 з 3: Використання контролера Hydra

 1. 1

  Використовуйте кнопки 1, 2, 3 і 4. Ці кнопки розташовані на лицьовій стороні кожного з двох контролерів. Кнопки мають числові значення з метою сумісності, а функції, які вони виконують, будуть залежати від гри.
  • Числові кнопки на лівому контролері, як правило, використовуються в якості кнопок зі стрілками, в той час як кнопки праворуч використовуються в якості ключів дії.

 2. 2

  Використовуйте кнопку 5. Ця кнопка розташована на обох контролерах між цифровими кнопками 1, 2, 3 і 4. Кнопка 5 зазвичай працює як команда «Виберіть» або «Пуск», таким чином, вона також бути кнопкою доступу до меню.

 3. 3

  Використовуйте аналогові джойстики. Аналогові джойстики розташовані прямо посередині обох контролерів. Джойстик може використовуватися в якості альтернативи кнопках 1 і 4, але його функції будуть залежати від гри, в яку граєте.

 4. 4

  Використовуйте кнопки «Бампер» і «Тригер». Ці кнопки можна знайти на лицьовій стороні контролерів, їх функції також будуть залежати від гри, в яку ви граєте.

 5. 5

  Використовуйте функцію почуття руху. У нижній частині базової станції ви побачите логотип «Razer». Щоб правильно використовувати функцію чутливого руху, логотип повинен бути повернений до вас. Логотип повинен бути правильно розташований між двома контролерами.
  • Щоб функція чутливого руху працювала точно, потрібно обов`язково встановити базову станцію в один ряд з контролерами.

Поради

 • Для кожної гри, в яку ви граєте, буде доступно керівництво користувача, щоб ознайомити вас з основами режиму управління, так що ви швидко пристосуєтеся до Razer Hydra.
 • Коли ви не граєте, помістіть контролери на базову станцію, щоб вони не пошкодилися і не заплуталися дроти.