Як отримати HM Strength в Pokemon Red, Blue і Yellow

Здатність «Strength» дозволить вам дістатися до багатьох місць, які раніше були недоступні. Для того щоб отримати цю здатність, вам необхідно відправитися в лабіринт Safari Zone і знайти зниклий предмет Вордена.

Кроки

 1. Як отримати HM Strength в Pokemon Red, Blue і Yellow

  1

  Увійдіть в Safari Zone. Її можна знайти на північ від міста Фуксия. Потрапити в Фуксію ви можете за допомогою PokeFlute, яку ви отримали, пройшовши Pokemon Tower в місті Лавендер.
  • Коли ви опинитеся в Safari Zone, у вас буде всього 500 кроків, після чого вас автоматично повернуть назад. Вважайте кожен крок!

 2. Як отримати HM Strength в Pokemon Red, Blue і Yellow

  2

  Знайдіть Gold Teeth. Уорден втратив свої Gold Teeth в Safari Zone. Якщо ви знайдете і повернете йому їх, він дасть вам HM04, який містить здатність Strength. Gold Teeth знаходиться в глибині Safari Zone  • Коли ви вперше ввійдете в Safari Zone пройдіть вправо, а потім ідіть вгору до тих пір поки в правій частині екрана не знайдете вихід.
  • Ідіть направо на новий екран до тих пір, поки не знайдете сходи в камені. Підніміться по сходах і йдіть направо. Спустіться по інших сходах, обійдіть стрімчак, а потім ідіть у верхню частину екрана. У наступній локації підніміться сходами, а потім зійдіть по інших сходах праворуч. Обійдіть камені і вийдіть зліва.
  • Ідіть наліво на новий екран, проходячи повз першої сходи в камені. Йдіть нагору доти, поки не побачите другого кам`яні утворення. Підніміться по сходах, а потім ідіть ліворуч і вниз. Спустіться по сходах в камені. Ідіть прямо так, щоб кущі були зліва від вас. Ви пройдете повз двох невеликих озер, після чого кущі вигнута вправо. Слідуйте за ними. Поки стіна з чагарника не закінчиться. Обійдіть стіну і йдіть наліво. Ідіть по дорозі вниз до тих пір, поки не дійдете до виходу в нижній частині екрана.


  • Пройдіть декілька кроків вниз, і ви побачите покеболл. Підберіть його, щоб виявити Gold Teeth.
  • Якщо у вас ще немає досвіду Surf, продовжуйте йти вліво поки не знайдете будинок. Увійдіть в нього і поговоріть з чоловіком, щоб отримати HM03, в якому знаходиться Surf.
  • Пройдіться, щоб витратити всі кроки. Після цього ви автоматично покинете Safari Zone.

 3. Як отримати HM Strength в Pokemon Red, Blue і Yellow

  3

  Поверніть Gold Teeth Уорденом. Вийдіть з Safari Zone і направитеся в східну частину Фуксії. Будинок Вордена знаходиться на схід від центру для покемонів. Увійдіть в будинок і поговоріть з Уорденом. Після того як він подякує вас, він дасть вам HM04, який ви можете віддати покемону, щоб той вивчив здатність Strength.

Поради

 • Якщо у вас вже є HM Surf, використовуйте його, щоб піти на захід від Маршруту 1 в Safari Zone. Це заощадить вам безліч кроків.

Попередження

 • У Safari Zone у вас буде всього 500 кроків, так що, можливо, вам доведеться зайти цю локацію не один раз.