Як встановити Windows Server 2003

Windows Server 2003 - операційна система, призначена для користувачів, що бажають створити мережу, до якої можуть отримати доступ кілька комп`ютерів. Якщо ви хочете створити мережу, виконайте такі дії для встановлення Windows Server 2003 на комп`ютері, який вибрали в якості сервера.

Кроки

 1. Як встановити Windows Server 2003

  1

  Вставте диск з ОС Windows Server 2003 в дисковод і включіть комп`ютер. Якщо не можете відкрити дисковод для компакт-дисків, коли комп`ютер вимкнений, помістіть компакт-диск в дисковод, коли комп`ютер включений, а потім перезавантажте комп`ютер. Це для того, щоб комп`ютер завантажувався з компакт-диска для початку процесу установки.

 2. Як встановити Windows Server 2003

  2

  Почекайте, коли завантажиться вікно встановлення Windows. Натисніть кнопку "Enter" відразу після появи повідомлення "Welcome to Setup". Прочитайте ліцензійну угоду Windows, натисніть кнопку "F8", щоб погодитися з умовами, і перейдіть до наступного вікна.
 3. Як встановити Windows Server 2003

  3

  Створіть розділ на жорсткому диску, куди будете встановлювати Windows Server 2003. Виділіть "Unpartitioned space" та натисніть клавішу "C". Введіть обсяг диска, який ви хотіли б розділити. Якщо ви хочете використовувати весь диск, введіть те ж число, яке показано поряд з "The maximum size for the new partition". Натисніть клавішу "Enter", а потім натисніть ще раз кнопку "Enter" в наступному вікні для підтвердження вибору диска.

 4. Як встановити Windows Server 2003

  4

  За допомогою клавіш зі стрілками виділіть "Format the partition using the NTSF file system". Натисніть клавішу "Enter". Зачекайте, поки програма установки отформатирует диск. Потім почекайте, коли установник скопіює файли Windows Server 2003 на жорсткий диск. Жовтий індикатор покаже вам хід виконання кожного з цих процесів.

 5. Як встановити Windows Server 2003

  5

  Натисніть клавішу "Enter", щоб перезавантажити комп`ютер після того, як процес установки завершиться. Зачекайте, поки установник завантажить драйвера для вашого комп`ютера. Натисніть "Next" на екрані під назвою "Regional and Language Options". 6. Як встановити Windows Server 2003

  6

  Введіть своє ім`я та організацію у наступному вікні та натисніть кнопку "Next". Потім введіть ліцензійний ключ продукту, який поставляється разом з компакт-диском, і натисніть кнопку "Next". Натисніть на перемикач поряд з "Per server" і введіть число підключень до сервера, яке вам потрібно. Натисніть "Next".

 7. Як встановити Windows Server 2003

  7

  Придумайте пароль адміністратора і введіть його в наступному вікні. Змініть ім`я комп`ютера, якщо вам не подобається ім`я за замовчуванням, і натисніть кнопку "Next". Виберіть свій часовий пояс і натисніть кнопку "Next".

 8. Як встановити Windows Server 2003

  8

  Налаштуйте параметри мережі, натиснувши кнопку "Custom settings" на екрані під назвою "Network Settings" і натисніть кнопку "Next". Виберіть "Internet Protocol (TCP / IP)" і натисніть "Properties". Виберіть або "Obtain an IP address automatically", якщо ви не знаєте свій IP-адресу, або виберіть "Use the following IP address" і введіть IP-адресу в текстове поле. Натисніть "OK" і натисніть кнопку "Next".

 9. Як встановити Windows Server 2003

  9

  Залиште опцію "No", обрану на сторінці "Workgroup or Computer Domain", і натисніть кнопку "Next". Зачекайте, поки процес установки закінчить інсталляцію- повідомлення в лівій частині екрана скаже вам, скільки хвилин займе залишився процес установки. Ваша установка буде завершена, як тільки програма установки перезавантажить комп`ютер.