Як встановити Windows Movie Maker

Windows Movie Maker є безкоштовною і невеликою програмою для редагування відео файлів. З її допомогою ви можете вносити зміни у відео файли і завантажувати їх в Інтернет або записувати на DVD.

Кроки

 1. Як встановити Windows Movie Maker

  1

  Перевірте наявність Windows Movie Maker. Старі версії Windows поставляються з попередньо встановленою програмою Windows Movie Maker, тоді як в нових версіях Windows її потрібно встановлювати вручну.
  • Windows Vista поставляється з передвстановленою Windows Movie Maker 6.0.  • Windows XP включає Windows Movie Maker 2.1
  • Користувачам Windows 7 і 8 необхідно завантажити Windows Movie Maker 2012. 2. Як встановити Windows Movie Maker

  2

  Скачайте Movie Maker. Ви можете завантажити і встановити або Основи Windows (Windows Live Essentials), що включають Movie Maker, Photo Gallery і Windows Live Mail, або завантажити та встановити тільки Movie Maker. Обидва варіанти завантаження доступні на сайті компанії Microsoft.
  • Windows Movie Maker 2.6 можна скачати з інших сайтів, але це не рекомендується робити з міркувань безпеки. Більш того, Movie Maker 2.6 може бути несумісний з новими версіями Windows.

 3. Як встановити Windows Movie Maker

  3

  Запустіть інсталятор. При цьому вам буде надана можливість встановити всі програми з пакету основних компонентів Windows (Windows Live Essentials) або вибрати програми на ваш розсуд (в цьому випадку переконайтеся в тому, що ви обрали саме Movie Maker).

 4. Як встановити Windows Movie Maker

  4

  Приступите до редагування відео файлів. Після установки програми запустіть Movie Maker (з меню «Пуск» або за допомогою ярлика на робочому столі або ввівши movie maker в пошуковий рядок). Прочитайте цю статтю для отримання інформації про роботу в Movie Maker.