Як переконатися, що ви купуєте справжні Yu Gi Oh карти

Не рідкість, що під час великого розпродажу Yu-Gi-Oh можуть зустрітися випадки шахрайства, але ви не повинні ставати жертвами шахраїв. Хороший гравець в Yu-Gi-Oh знає, як визначити підробку з першого погляду.


Кроки

 1. 1

  Подивіться на нижню праву частину карти. Якщо напис про авторські права знаходиться зліва від блискучого ділянки, значить карта є підробленою.

 2. 2

  Подивіться в правому нижньому кутку на зворотному боці, де повинен бути знак ™. Якщо зображення розмите, карта є підробленою.

 3. 3

  Огляньте задню частину карти. На зворотному боці поруч зі знаком Konami повинен бути невеликий значок ®, якщо зображення розмито, карта є підробленою.

 4. 4

  Спробуйте карту на дотик, якщо вона відчувається як вощена, то це, ймовірно, підробка.

 5. 5

  Деякі карти можуть мати на поверхні блискучий шар зі своєрідним блиском, який може бути вилучений, як тільки ви потрете карту. Якщо мапі притаманне таку властивість, це завжди буде підробка. (ПРОЧИТАЙТЕ: Насправді, це не завжди так. Існують раритетні карти, відомі як Parallel Rare. Вони мають таке покриття по всій поверхні карти. Якщо сильно потерти, блискітки можуть бути стерті, але фотослой залишиться. Багато шахраї фактично використовують цей ефект, щоб створити рідко зустрічаються карти, насправді, справжні карти, що володіють такими властивостями - це певні промо-карти відео ігор, тому, якщо ви зіткнулися з чимось, що повинно діставатися з упаковки або що пропонується вам не в якості однієї з таких рекламних карт, - це буде підробка. При оцінці карти використовуйте всі кроки в сукупності, тільки один цей крок не гарантує, що ви відсіється всі підробки, і, до того ж, ви можете відсіяти деякі справжні карти.)

 6. 6

  Подивіться логотипи Konami на зворотному боці в лівому верхньому кутку і Yu-Gi-Oh в правому нижньому кутку.  • Якщо їх немає - карти підроблені.

 7. 7

  Перевірте забарвлення. Якщо вона не суцільна або злегка вицвіла, вони, швидше за все, підроблені. Також, зворотні сторони карт не повинні бути різних кольорів, за винятком карт бога- Obelisk - синя, Ra - жовта і Slifer - червона.

 8. 8

  Уточніть, чи зможете ви, в разі розірвання вами угоди, повернути свої гроші або карти, якщо ви здійснили обмін з друзями. Якщо карта має інше найменування, ніж оригінальна карта - це, швидше за все, підроблена карта.

 9. 9

  У правому нижньому кутку буде сріблястий або золотавий квадрат невеликій площі (голограма) з частиною слова YU-GI-OH на ньому. Срібні квадрати представляють не лімітовані серії, а золоті - разове видання / лімітовану серію. Голограма знаходиться внизу лівого нижнього кута зображення карти і у верхньому лівому кутку словесної області карти, якщо карта разового видання або лімітованої серії, то золота голограма знаходиться в правому нижньому кутку карти. Якщо її немає у цій галузі, значить у карти має бути срібна голограма. Примітка: Подивіться уважно на голограму, на ній разом з yu-gi-oh повинен бути також знак очі Анубіса. Якщо це просто світловідбиваючий сріблястий або золотавий ділянку поверхні карти, то це підробка. Огляньте її з різних ракурсів, іноді, залежно від освітлення, ці маленькі зображення не видно під одним або декількома кутами. Якщо прапорець не там або не зовсім в кутку, це підробка. Примітка: Можливо, що через виробничий дефект, голограма може бути надрукована криво і мати перекошений вигляд. Крім того, голограма може бути неправильного кольору (срібний замість золотого або навпаки). Однак, це буває дуже рідко, так що виконаєте цей крок у тісному поєднанні з іншими. Якщо карта справжня, але присутній один з цих дефектів, це не помилка, а виробничий дефект, і це не додає ніякої цінності карті в середовищі інших завзятих колекціонерів, так що, коли будете торгуватися, не погоджуйтеся з тим, що це є підставою для збільшення ціни.

 10. 10

  Подивіться на шрифт. Якщо він не виглядає точно так же, це фальшивка. Якщо ви бачите блиск блискучих елементів, дивлячись під будь-яким кутом, це підробка. (ДОДАВАННЯ: Раритетна карта Prismatic Secret Rare фактично має удруковані світловідбиваючі точки. Однак, в поєднанні вони дають лише спеціальний перпендикулярний світловідбиваючий ефект. Як правило, в карті Prismatic Secret Rare лінії йдуть зверху вниз і зліва направо, створюючи ефект зображення у вигляді коробок або пледа . Однак, цей ефект присутній тільки на деяких промо-картах відео ігор. Нові відео ігри мають звичайні супер рідкісні карти, а не подібні prismatic secret rare, так що будь-яка карта з таким ефектом буде стара. Ви можете подивитися на yugioh.wikia список деяких раритетних промо-карт відео ігор, які випускалися раніше, тому що цю ж технологію використовують шахраї для виготовлення підроблених карт, що виглядають як справжні.)

 11. 11

  Якщо зображення виглядає заперіть або розмито, можливо, це підробка. У більш нових комплектах є рідкість, відома як рідкісний привид. Ви повинні знайти в google зображення такої карти, щоб побачити, як вони виглядають. Їх картинки майже повністю безбарвні або мають тільки два кольори і дуже розмиті. Це дуже рідкісні і дуже цінні карти, але це також робить їх мішенню для шахраїв, що намагаються торгувати підробками. Як правило, якщо карта містить нечітке зображення, це підробка. Іноді слова будуть написані граматично неправильно, цього мерця віддавайте. 12. 12

  Переконайтеся, що на карті надруковано ім`я Kazuki Takahashi. Якщо цього немає, швидше за все це підробка. Тим не менш, пам`ятайте, що деякі карти можуть цього не мати, так що перевіряйте з пошукачами в інтернеті.

 13. 13

  Ретельно прочитайте опис. Якщо є якісь дивні формулювання, або слова з помилками, або шрифт відрізняється від звичайної карти, це підробка.

 14. 14

  Існує також японський символ для подання атрибута в правому верхньому куті. Якщо його там немає, це швидше за все підробка.

 15. 15

  Одна з найпоширеніших підроблених карт, які ви побачите, це Exodia. На ринку існує багато підробок Exodia, так як гравці-початківці не знають якісь правильні, і, швидше за все, куплять або обміняють їх, думаючи, що вони отримують хорошу карту. На "Exodia the Forbidden One" є тільки голова Exodia і частина його плечей, і вона має 1000 Atk / Def. Потім, кожна з його кінцівок є окремою картою, в наборі знаходиться п`ять карт. Будь-яка "Exodia the Forbidden One" або просто "exodia", де зображений повністю зібраний Exodia, є підробленою. Якщо він виходить за рамки області зображення, це підробка. Часто, вони будуть мати Atk / Def у вигляді нескінченності або інших шалено великих значень. Є такі карти, як exodius the ultimate forbidden lord і exodia necrosexodius, які на вигляд схожі на exodia, але вони дуже різні. Навчайтеся на Exodia і аналогічних подібних картах, щоб не стати жертвою цього поширеного мошенічестве.

 16. 16

  Якщо карта не має яких-небудь з цих ознак, але ви все ще не впевнені, що вона справжня, пошукайте назву карти на веб-сайтах, які відображають підроблені карти.

Поради

 • Якщо карта / и продаються за реально низькою ціною, і карта сама по собі вважається рідкісною або коштує набагато більше, ніж виставлена ціна, значить карта є підробленою або продавець не знає багато про Yu-Gi-Oh !.
 • Не вважайте карту підробленої через її цвета- деякі карти 2-й серії мають інші кольори і залишаються справжніми.
 • Спробуйте продавати / купувати їх в колі близьких друзів або в магазині, а не на ebay.

Попередження

 • Деякі підробки можуть виглядати як справжні карти.
 • Більшість підробок виглядати інакше, ніж інші.
 • Якщо пастки / заклинання мають Atk / Def / Рівень (зірки під найменуванням), вони підроблені.