Як з нуля виготовити літаючу модель літака

Звичайно, просто виготовити модель літака F-22 вже цікаво, але, як одного разу сказав американський поет Джеймс Діккі, "політ є єдиною по-справжньому новою сенсацією, досягнутої людиною у сучасній історії". Тому після виготовлення дерев`яної моделі саме час запустити її в небеса!
Метод 1 з 5: Матеріали

 1. 1

  Підберіть матеріали. Літак можна виготовити з багатьох матеріалів, але він повинен володіти двома властивостями: легкістю і надійністю. Матеріалів, що задовольняють обом цим якостям (і при цьому дешевих), не дуже багато. Підійде картон, листовий стірофом (часто використовуваний для літаків з дистанційним управлінням). Можна зробити літак як завгодно маленьким або великим, тому купуйте матеріали відповідно до бажаного розміром літака.

Метод 2 з 5: Корпус

 1. 1

  Зазвичай корпус робиться плоским, так як важко згинати матеріал. Ви можете подивитися на зображення літаків і відтворити форму по ним. При бажанні можна просто виготовити прямокутник з двома крилами!

 2. 2

  Коли ви визначитеся з дизайном, накресліть деталі на вибраному вам матеріалі.

 3. 3

  Потім ви можете скористатися ножівкою або циркулярною пилкою, або будівельним ножем для більш м`яких матеріалів. По завершенні у вас повинно вийти щось схоже на літак.

 4. 4

  Для поліпшення аеродинамічних властивостей можна сточити гострі кути.

Метод 3 з 5: Хвіст

 1. 1

  Подивіться на зображення різних літаків і зверніть увагу на різні типи хвостів. У звичайних пасажирських літаків одна вертикальна хвостова деталь, тоді як в інших може бути одна вертикальна і дві похилих деталі і т.д.

 2. 2

  Виберіть той тип, який вам подобається, і виріжте тим же чином, як ви вирізали корпус, при бажанні сточите кути.

Метод 4 з 5: Забарвлення

 1. 1

  Перед кріпленням акумулятора і мотора необхідно пофарбувати літак. Він може бути чорним, кольору камуфляжу або будь-якого іншого кольору, який вам подобається! Ви можете додати емблему або зображення прапора.

Метод 5 з 5: Мотор

 1. 1

  Тепер настає найскладніший етап. Знайдіть центр ваги літака. Визначити його можна балансування літака на пальці. Коли знайдете центр ваги, виріжте квадрат площею 13-26 квадратних сантиметрів. Тут буде кріпитися мотор.

 2. 2

  Потім придбайте невеликий мотор, такий, який можна побачити тут: https://micromo.com/n112782/i177381.html

 3. 3

  Тому добудьте дроти, буде потрібно небагато.

 4. 4

  Нарешті, дістаньте легкі акумулятори, найкраще підійдуть літієві, але також можна використовувати батарейки AAA і AA.

 5. 5

  Тепер потрібно підготувати мотор, перш ніж кріпити його. На моторі повинні бути точки для кріплення проводів, знайдіть їх і прикріпіть до них дроти (не забудьте спочатку зняти захисне покриття з кінчиків проводів).

 6. 6

  Потім відміряйте довжину одного проводу до батареї і обріжте з невеликим запасом.

 7. 7

  Знову зачистите інший кінчик дроту і прикріпіть скотчем до одного кінця батареї.

 8. 8

  Зробіть те ж саме для іншого кінця батареї. 9. 9

  Ви помітите, що при цьому мотор почав працювати, тому можна внести в конструкцію вимикач, який буде переривати ланцюг. Або ж можна скористатися тримачем для батарей, куди можна вставляти батарейки і кріпити проводи у відведених для них точках.

 10. 10

  Тепер вам залишилося зробити тільки пропелер. Вам слід виготовити його з бальзи у формі вісімки, а потім скасують краю. У пропелера повинна бути велика площа поверхні.

 11. 11

  Заміряйте діаметр осі обертання двигуна, т.е. тієї деталі, яка обертається в ньому. Просвердлите отвір по центру пропелера і насадите його на вісь. Тепер ви готові до кріплення двигуна!

 12. 12

  Тепер ви повинна бути в змозі прикріпити двигун скотчем або зверху, або знизу літака (при кріпленні зверху ймовірність відвалитися у двигуна менше). Протестуйте достатність "сили тяги". Якщо її не вистачає, то можна додати більше батарей або скористатися більш потужним двигуном або пропелером побільше. Вийдіть на вулицю і протестуйте літак, якщо все зроблено правильно, він повинен полетіти, але вам може знадобитися кинути його, щоб запустити.

 13. 13

  Отримуйте задоволення! Якщо ви зробили маленький літак, до нього можна прикріпити нитку, а іншим кінцем закріпити її на стелі. Тоді літак буде літати в кімнаті по колу!

 14. 14

  Тут наведено зображення того, як може виглядати літак:

Поради

 • При бажанні можна приклеїти деталі літака клеєм або пакувальним скотчем, хоча багато хто користується прозорим скотчем або ізоляційною стрічкою.

Що вам знадобиться

 • Пила, ніж або ножиці
 • Суміш клею і паперу
 • Плоскогубці
 • Батарейки
 • Провід
 • Клей, скотч і т.п.
 • Ізолента
 • Фарба / аксесуари