Як зшити спідницю солнцеклеш

Спідниця солнцеклеш - одна з найпростіших речей для пошиття. Вона виготовляється з простого кола. Від талії вона спадає хвилями і може мати будь-яку довжину від міні до максі. Підхід, використаний у цьому посібнику, ґрунтується на застосуванні двох напівкруглих деталей з тканини, а також пояса. Це все, що вам необхідно для створення приголомшливої спідниці, яка представляє з себе ідеальний проект для початківців, а також для тих, кому терміново необхідна спідниця.
Метод 1 з 6: Визначення довжини

Як уже згадувалося, спідниця може бути будь-якої довжини від міні до максі. Край також зовсім не зобов`язаний бути рівним, для креативності можна зробити його зигзагоподібним, листковим і т.д. З метою даного базового керівництва буде матися на увазі, що низ спідниці буде рівним. Тим не менш, ви можете скорегувати наші інструкції, для забезпечення відповідної вам довжини спідниці, яку ми будемо називати виміром довжини.

 1. 1

  Встаньте перед дзеркалом. Вирішіть, де повинна закінчуватися спідниця. За допомогою сантиметрової стрічки заміряйте відстань від талії до цієї точки (непогано попросити подругу допомогти у вимірюванні). Тепер у вас є завмер довжини. (Запам`ятайте виділену жирним шрифтом або курсивом термінологію, так як це вам допоможе в розумінні інструкції)

Метод 2 з 6: Вирізання напівкіл

 1. 1

  Розкладіть тканину на плоскій робочої поверхні. Поверхня повинна витримувати втиканіе в неї голок і кінчиків олівців, тому краще розташуватися на килимку для рукоділля, коркової плиті або подібної цього поверхні. Переконайтеся в тому, що тканина лежить рівно і на ній немає ніяких складок.

 2. 2

  Використовуючи завмер довжини відміряйте цю мірку по довгій стороні тканини. Відзначте це місце на тканини шпилькою або маркером по тканині.

 3. 3

  Визначте радіус талії. Вам будуть потрібні ваші знання математики. При розрахунку можна користуватися калькулятором.
  • Виміряйте обхват того місця (на талії або стегнах), де має сидіти ваша спідниця.
  • Розділіть цифру на 3,14 (число Пі).
  • Розділіть результат на 2. Це буде радіус талії.

 4. 4

  Прив`яжіть олівець на мотузочку. Довжина мотузочки повинна бути дещо більше, ніж величина радіуса талії.

 5. 5

  Окресліть малу внутрішню поясний частина півкола:
  • Помістіть вільний кінець мотузки (утримуючи на ній мірку радіуса талії) на тканину в те місце, де заколота шпилька або зроблена мітка. Там же можете закріпити крейда або маркер.
  • Розтягніть кінець мотузки з олівцем на всю довжину радіусу і застроміть олівець кінчиком в тканину на краю тканини. Це "центр" півкола.
  • Вільним кінцем мотузки з маркером або крейдою намалюйте на тканині півколо, тримаючи її весь час натягнутою і обвівши навколо олівця.
  • Лінія повинна пролягати від однієї точки краю тканини до іншої, по інший бік від олівця. На тканині повинен бути добре видно намальований півколо.

 6. 6

  Розмітьте велике півколо:
  • Від нової точки малого півкола на краю тканини відміряйте далі завмер довжини (Тобто продовжите розставляти мітки далі по довжині тканини).
  • Поставте позначку шпилькою в вийшла точці.
  • Відріжте нову мотузку. Цього разу мотузочок в готовому вигляді повинна вийти рівною сумі виміру довжини і радіуса талії. Закріпіть мотузку на олівці як і раніше.
  • Поставте олівець в центральну точку півкола. Розтягніть мотузочку на всю довжину, розмістивши на іншому її кінці крейда або маркер по тканині.
  • Проведіть велике півколо з радіусом туго натягнутою мотузочки. У вас має вийти великий зовнішній півколо навколо внутрішнього малого.

 7. 7

  Виріжте тканину по обох лініях напівкіл. У вас вийде перша половина спідниці. Вона повинна вийти у формі дуги.

 8. 8

  Зробіть другу половину спідниці. Для цього використовуйте першу деталь як шаблон, за яким необхідно вирізати другу деталь. Приколіть першу деталь до полотна тканини шпильками, а потім виріжте другу деталь.

 9. 9

  Обробіть прямі зрізи обох деталей рядком зигзаг для запобігання осипання тканини.

Метод 3 з 6: З`єднання напівкіл в одне коло

 1. 1

  Розкладіть одну деталь на плоскій робочої поверхні. Лицьова сторона повинна бути звернена вгору.

 2. 2

  Накладіть зверху другу деталь. Цього разу лицьова сторона повинна дивитися вниз.

 3. 3

  Маючи на увазі те, що ви будете використовувати блискавку, прикладіть її поряд з одним з прямих зрізів з боку пояса спідниці. Бігунок застебнутому блискавки повинен опинитися біля краю майбутнього розрізу спідниці.

 4. 4

  Сколите тканину там, де вона буде зшита. Вколіть пару шпильок в тканину в підставі замку. Вони будуть служити міткою кінця строчки шва, так як деталі спідниці повинні бути з`єднані тільки до цього рівня.

 5. 5

  Прямий рядком прошийте сколений край, зупинившись біля мітки з двома шпильками.

 6. 6

  Розгорніть состроченние деталі. Розкладіть коло на площині виворотом вгору. Розгладьте шов, який ви тільки що проклали. Пропрасуйте тканину і за межами прокладеної строчки, щоб загладити краю розрізу спідниці.

 7. 7

  Закріпіть загладжені краю розрізу рядком. Прокладіть рядок близько біля зрізу. Чи не сострачівайте разом краю розрізу під блискавку.

 8. 8

  Сколите другий, ще не прострочений прямий зріз спідниці. Прокладіть пряму строчку уздовж нього (цього разу не вимагається де-небудь робити зупинку). Тепер, коли ви розкладіть спідницю у вас вийде цілий круг.

 9. 9

  Перевірте, як сидить на вас спідниця. Непогано буде приміряти її на даному етапі. Притримуйте розріз під блискавку пальцями в закритому стані.
  • Якщо спідниця добре сидить, можна продовжувати роботу!
  • Якщо вона туговато, зріжте трохи тканини по внутрішньому колу і знову приміряйте спідницю. При необхідності зріжте ще, в іншому випадку можна продовжувати роботу.
  • Якщо ви виявили, що спідниця велика, поглибте шви спідниці до того розміру, який вам підійде. Надлишок тканини на зрізах швів можна буде зрізати потім. Не забудьте знову обробити зрізи рядком зигзаг, щоб тканина не обсипалася. Ця модель спідниці прощає і дозволяє виправити подібні промахи.

Метод 4 з 6: Підготовка пояса

 1. 1

  Для пояса використовуйте ту ж тканину, що і для полотнища спідниці. Якщо тільки ви навмисно не запланували пришити пояс іншого кольору, що сполучається з кольором спідниці, але переконайтеся, що тип тканини той же або дуже схожий.

 2. 2

  Визначте довжину. Зробіть пояс приблизно на 8 см длинее верхнього зрізу спідниці. Відміряйте це на тканини і, або відзначте маркером, або заколіть мітку шпилькою.

 3. 3

  Зробіть горизонтальний згин на тканині. Загорнута частина повинна бути настільки широкою, наскільки широким ви хочете бачити пояс спідниці, плюс припуск на шов 3 см.

 4. 4

  Виріжте пояс з тканини. Розкладіть його виворотом вгору.

 5. 5

  Обробіть краю пояса.
  • Підверніть на виворіт короткі краю пояса на 1,5 см.
  • Пропрасуйте кожен відворот.


  • Закріпіть їх прямий рядком близько до зрізу.

 6. 6

  Підверніть довгі краї пояса.
  • Підверніть пояс вздовж обох довгих сторін приблизно на 1,5 см.
  • Загладьте кожен підворіт.
  • Зігніть всю смугу вздовж навпіл. Загладьте. Тепер у вас є своєрідний "чохол" для верхнього зрізу спідниці.

 7. 7

  Прикріпіть пояс до спідниці.
  • Один кінець пояса вирівняйте з краєм розрізу для блискавки.
  • Приколіть передню і задню частину пояса по верхньому краю спідниці.
  • Сколите спідницю з поясом по всій лінії талії спідниці.
  • Результатом має стати добре вколотив пояс. Пояс повинен виявитися трохи довше верхнього зрізу спідниці, до якого ви його приколювали. У цьому місці просто сколіть передню і задню боку пояса.

 8. 8

  Вручну наживите сколотий пояс. Використовуйте помірне натяг нитки і досить великі стібки, щоб закріпити пояс на місці. Мета - просто зафіксувати пояс для якісного прошивания на машинці. Якщо ви хочете пропустити даний крок, знайте, що, можливо, шпильки можуть вам перешкодити при пошитті.

 9. 9

  Вийміть шпильки. Прокладіть пряму машинну строчку уздовж талії. Вона повинна захопити обидва краї пояса, а верхній зріз спідниці повинен бути надійно закріплений в поясі.
  • Скористайтеся вспариватель для видалення тимчасових ручних стібків.

Метод 5 з 6: Додавання блискавки

 1. 1

  Помістіть блискавку в місце призначеного для неї розрізу. Блискавка повинна бути підкладена з внутрішньої сторони спідниці ..

 2. 2

  Вколіть блискавку. Обидві сторони розрізу з лицьового боку повинні закривати собою блискавку.

 3. 3

  Виверніть спідницю навиворіт. Тепер вам видна блискавка. Як і у випадку з поясом, наживите замок вручну, поступово виймаючи шпильки в міру шиття.

 4. 4

  Пристрочите блискавку. Прострочіть замок по краях розрізу аж до пояса. Потім вручну потайними стібками закріпіть блискавку на поясі.

 5. 5

  Додайте красиву гудзик. Для більшого душевного спокою, що спідниця не расстегнется, пришийте гудзик або іншу застібку, яку хочете бачити на її місці, на пояс спідниці.

 6. 6

  Готово! Тепер у вас є проста спідниця, яку можна носити. Її, за бажання, можна прикрасити декоративними елементами: стрічками, бантами, мереживом, аплікаціями тощо.- або просто залишити як є.

Метод 6 з 6: Варіації базової спідниці солнцеклеш

До варіаціям спідниці солнцеклеш відносяться:

 • Варіація спідниці по довжині
 • Додавання зав`язок до поясу (спереду або ззаду)
 • Використання різних кольорів для передньої і задньої частин спідниці (або контрастного пояса)
 • Різні види нижнього зрізу спідниці
 • Двошарова спідниця (буде потрібно трохи більше зусиль, але результат може вразити)
 • Використання більш важких або більш легких видів тканини (для зими і літа)
 • Довжина - поекспериментуйте з різною довжиною спідниць, щоб визначитися, що вам краще підійде, але з обережністю підбирайте тканину, яка буде підходити для спідниці такої довжини.


Поради

 • Використовуйте косу бейку або складену смужку тканини для обробки відкритих зрізів тканини уздовж швів
 • Переконайтеся, що використовувана вами нитка того ж кольору, що й тканина, якщо тільки ви не взяли навмисно нитка контрастного кольору.

Що вам знадобиться

 • Дзеркало
 • Сантиметрова стрічка
 • Килимок для шиття або рукоділля, або пробкова плита
 • Багато спідничні тканини, конкретну кількість тканини визначається розміром спідниці, тому націльтеся на використання декількох метрів тканини.
 • Олівець
 • Мотузочок
 • Маркер для тканини або кравецькі крейда
 • Ножиці (для тканини)
 • Голка і нитка
 • Блискавка
 • Ґудзик чи інша застібка (на свій розсуд)
 • Швейна машинка та нитки
 • Коса бейка