Як зшити плаття із запахом

Плаття із запахом - це тренд в жіночому одязі, заснований модельєром Діаною фон Фюрсенберг. Сьогодні багато бренди моделюють і виробляють сукні із запахом, і їх носять жінки різного віку, форм і розмірів. Плаття із запахом це універсальний наряд, який доречний і в повсякденному житті, і на офіційних прийомах. Такі сукні можуть коштувати дуже дорого, особливо з колекцій дизайнерів високої моди. Не купуйте сукню з запахом - зшийте його самі, щоб заощадити і надати йому оригінальний, незвичайний дизайн, єдиний у своєму роді.

Кроки

 1. 1

  Знайдіть викрійку для сукні. Перед початком шиття потрібно знайти викрійки для спідниці, ліфа, двох рукавів, пройм і горловини. Викрійки можна знайти в будь-якому швейному магазині або в Інтернеті. Їх потрібно змінити з урахуванням ваших вимірів.

 2. 2

  Виберіть тканину для плаття із запахом. Виберіть колір і тканина, яка підходить тому, хто буде носити сукню. Багато сукні із запахом шиються з тканин з додаванням стрейчевих матеріалів таких як лайкра і нейлон. Купуйте метра три, щоб вистачило тканини.

 3. 3

  Зніміть мірки. Сантиметром зніміть мірки з людини, яка буде носити сукню. Виміряйте зріст, довжину руки, об`єм грудей, талії, стегон і довжину по внутрішньому шву. Запишіть результати.

 4. 4

  Перенесіть викрійку на тканину. Закрійні олівцем обведіть викрійки з урахуванням знятих мірок. Залиште достатньо місця між деталями, щоб було зручно кроїти.
 5. 5

  Розкроїте деталі. Кравецькі ножицями виріжте обведені деталі сукні. Залиште припуски на шви трохи більше 1 см.
  • Перевірте, чи всі деталі ви вирізали: спинку і перед ліфа, два рукави, окантовку для рукавів і горловини, спідницю.

 6. 6

  Зшийте деталі сукні. На швейній машинці пришийте спинку ліфа до рукавів. Пришийте перед ліфа до спинки і рукавах. Пришийте окантовку горловини до переду ліфа. Пришийте пояс до низу переду ліфа. Пришийте спідницю до нижнього краю пояса. Відігніть трохи більше 1 см на подолі і підшийте його.

 7. 7

  Приміряйте плаття. Перевірте, за розміром воно, і подправьте шви, якщо потрібно.

Поради

 • Додайте елементи декору, наприклад, зав`язки або ремінець на талії, мереживо на подолі або рукавах. Змініть дизайн сукні із запахом за своїм смаком.


 • Купуйте викрійку для сукні з запахом в будь-якому швейному магазині або в Інтернеті.

Попередження

 • Ретельно вибирайте модель і починайте кроїти, твердо вирішивши, яке плаття будете шити.

Що вам знадобиться

 • Викрійки
 • Тканина
 • Сантиметр
 • Закрійні олівець
 • Кравецькі ножиці
 • Швейна машинка