Як зшити краватку

Краватки набирають популярність серед аксесуарів, які можна носити і за рамками офісного стилю одягу. Краватки можна виготовити з будь-якої тканини із застосуванням щільного холщевого підстави, яке буде тримати його форму. Навчитеся того, як підібрати необхідні матеріали і виготовити краватку своїми руками.
Метод 1 з 3: Підготовка матеріалів

 1. 1

  Купуйте тканину для краватки. Ви хочете виготовити забавний краватка для подарунка батькові на 23 лютого або зшити такий, який можна буде надіти на офіційний захід? Відправляйтеся в магазин тканини і виберіть кольорову щільну тканину, щоб зшити унікальний краватку. Популярним варіантом тканини для краваток є шовк, він виглядає класично, а краватка з нього можна одягати за будь-що. Для більш неформального краватки візьміть бавовна з малюнком, льон або навіть джинс. Вам потрібно близько 140 см тканини.

 2. 2

  Купуйте щільну холщевую тканину та інші матеріали. Краватки виготовляють за допомогою холщевой тканини, яка кріпиться з вивороту, як підкладка. Вона повинна мати можливість тягнутися і зав`язуватися у вузол без втрати форми. Купуйте близько 140 см холщевой тканини на додаток до нижченаведених матеріалами:
  • Тонкі нитки, які підходять до тканини краватки.
  • Хороші ножиці для тканини.
  • Голка (якщо працювати вручну) або швейна машина в робочому стані.
  • Прямі шпильки.
  • Сантиметрова стрічка.

 3. 3

  Виберіть викрійку. Багато викрійок краваток доступні безкоштовно в інтернеті. Непогано почати пошуки ось звідси classic tie pattern. Коли знайдете те, що вам подобається, роздрукуйте викрійку і виріжте деталі.

 4. 4

  Підготуйте тканину. Пропрасуйте шовк з вивороту праскою на мінімальному рівні нагріву, щоб прибрати будь-які зморшки. Розкладіть тканину на робочій поверхні виворотом вгору, переконайтеся у відсутності складок і замінов, які приведуть до нерівного вирізання деталей.
  • Якщо ви використовуєте іншу тканину замість шовку, ви повинні "посадити" її, вимивши і висушивши перед прогладжуванням. Це гарантує те, що краватка не сяде після обробки парою або миття.
  • Якщо потрібно посадити холщевую тканину, замочіть її на 10 хвилин у гарячій воді, потім дайте висохнути і пропрасуйте праскою.

Метод 2 з 3: Розкрій тканини

 1. 1

  Розкладіть деталі викрійки. Обережно розкладіть всі деталі викрійки на шовку. Переконайтеся в тому, що лінія симетрії викрійки йде строго по косій до тканини. Якщо це не так, готовий краватка може вийти неправильної форми. Залежно від обраної вами викрійки, вам буде потрібно вирізати 6-7 деталей.
  • Якщо ви взяли тканина з малюнком, уявіть, як він буде виглядати на вирізаною деталі. Розташуйте деталі для отримання приглядную візерунка на готовому краватці.

 2. 2

  Обведіть контури деталей. Утяжелить або приколіть до тканини деталі викрійки, а потім обережно обведіть контури дрібному з виворітного боку шовку.

 3. 3

  Виріжте деталі з тканини. Гострими ножицями для тканини розріжте шовк по накресленим крейдою лініям. Якщо ви використовуєте тканину, з якої важче працювати, то вам може знадобитися роликовий ніж.

 4. 4

  Повторіть процедуру з холщевой тканиною. Розкладіть деталі викрійки на холщевой тканини, обведіть кожну деталь крейдою або олівцем, а потім обережно виріжте ножицями або роликовим ножем.

Метод 3 з 3: Пошиття краватки

 1. 1

  Зшийте шовкові деталі. Користуючись доданими до викрійці краватки інструкціями, зшийте шовкові деталі голкою з ниткою або за допомогою швейної машини. У більшості викрійок спочатку з`єднуються центральні стики деталей, а потім скріплюються між собою дві основні деталі. Постарайтеся правильно вирівнювати деталі при стикуванні і прокладати рівні рядки.
  • Робили необхідно зшивати, складаючи їх лицьовими сторонами всередину, щоб при вивертанні краватки не було видно швів з лицьової сторони.


  • Обережно пропрасовуйте шви після зшивання кожної деталі, так ви гарантовано забезпечите надання правильної форми краватці.

 2. 2

  Вставте холщевой підставу. Після вимальовування зі скріплених деталей форми краватки, підкладіть знизу холщевой підставу. Проведіть кінчик холщевой деталі до кінчика краватки, переконавшись у тому, що деталі лежать рівно. Приколіть холщевую деталь, щоб вона не зміщувалася, коли ви будете зшивати краватку.

 3. 3

  Виконайте внутрішні складки. З тильного боку краватки, де кріпиться холщевой підстава, замнемо боку шовкової деталі, щоб центральний шов краватки виявився строго посередині. Зафіксуйте місця згинів шпильками, а потім загладьте їх.

 4. 4

  Зшийте боку краватки. Потайними стібками обережно зшийте центральний шов тильного боку краватки. Прошийте весь стик на тильній стороні від початку до кінця. Чи не Прихоплюйте всі верстви тканини, щоб стібків не було видно з лицьового боку краватки.

 5. 5

  Виготовте тримач. У більшості викрійок зустрічається невелика деталь, яка тримає на місці вузький кінець зав`язаного галстука. Зшийте її відповідно до інструкцій до викрійці, а потім вручну пришийте з тильного боку краватки по центру.

 6. 6

  Пропрасуйте краватку. Праскою пропрасуйте все згини краватки, поки він не стане плоским. Тепер краватку готовий до шкарпетці.


Поради

 • Тканина повинна викроюють по косій (діагонально по відношенню до часткової нитки).
 • Стандартна довжина краватки становить 145 см.
 • Є різні типи краваток, які можна виготовити, наприклад, краватка в 7 складань.
 • При виготовленні краватки не забувайте скорегувати його довжину під зріст людини. Який буде його носити.

Що вам знадобиться

 • Шовк чи інша тканина для краваток
 • Щільна полотняна тканина
 • Голка з ниткою або швейна машина
 • Ножиці або роликовий ніж
 • Викрійка краватки
 • Мел
 • Праска