Як скласти унікальне привітання для листівки

Підписуючи вітальні листівки, ви, ймовірно, не хочете бути одним з тих зануд, що пишуть всім одне і те ж: "Дорогий / дорога _______! Бажаю чудесного дня! З Днем Народження! З любов`ю, _______ ". Правда ж? Вміти підписувати листівки - особливо корисний навик, якщо ви хочете привернути чиюсь увагу в тому випадку, коли листівок людині надішлють дуже багато. Ця стаття про те, як написати цікаве привітання і виділитися з сірої маси. Удачі!

Кроки

 1. 1

  У першу чергу потрібно подумати про причину привітання. Швидше за все, це день народження, Різдво, і так далі. Є також більш особисті приводи: нова робота, можливо, або переїзд в країну мрії.

 2. 2

  Якщо привід поздоровлення досить загальний, наприклад, день народження, подумайте, як написати те, чого не напише більше ніхто. Наприклад, ви знаєте, що іменинник дуже хоче отримати в подарунок, скажімо, телефон, напишіть щось на зразок: "Сподіваюся, тобі подарують той телефон, і він виявиться класним!" Потрібно, щоб людина зрозуміла, що ви часто про нього думаєте і добре його знаєте.

 3. 3

  Якщо привід більш особистий, подумайте, чи будуть інші відправляти листівки. Ви можете проявити індивідуальність і серед безлічі інших відправників, але набагато легше виділитися, якщо інші нічого не пошлють. Проте все одно потрібно постаратися написати щось дуже особисте, що пов`язує вас і одержувача - на випадок, якщо інші ВСЕ-ТАКИ відправлять листівки. Як і в попередньому випадку, напишіть щось, що нагадує про ваших добрих стосунках.

 4. 4

  Пам`ятайте, не потрібно переступати межі особистого простору. Якщо ви не дуже близькі, не слід писати занадто інтимне повідомлення.
 5. 5

  Якщо ви не дуже добре знайомі з людиною або у вас не найкращі стосунки, спробуйте додати унікальності й людяності іншим, більш тонким способом. Відмінно підійде гумор - він здатний прикрасити день іменинника, не будучи занадто особистим, і, якщо жарт смішна, листівка запам`ятається надовго.

 6. 6

  Припустимо, ви недостатньо близькі, щоб мати загальні жарти, бажання і особисту інформацію, і ви не найкращий жартівник. Потрібно змусити іменинника думати про вас. Подумайте про себе і, якщо потрібно, запитаєте когось, які ваші найяскравіші якості. Спробуйте привнести їх в листівку. Це може бути досить важко, якщо людина, яку ви вітаєте, знає вас не ближче, ніж на рівні рукостискань, але постарайтеся не мислити шаблонно - наприклад, покажіть маленький комікс про вас двох і напишіть щось на зразок: "Хотілося б поспілкуватися з тобою особисто, але поки за мене це зроблять картинки і лист! "

 7. 7

  Головне, будьте собою. Якщо ви балакучі, заповніть сторінку довгим текстом. Якщо ви мовчазні, обмежтеся короткими, простими і яскравими фразами. Якщо ви дотепні, напишіть побільше жартів. Постарайтеся, щоб адресат посміхнувся і запам`ятав вашу листівку!

Поради

 • Якщо у вас є якийсь талант, який ви можете вкласти в листівку, зробіть це. Якщо ви добре малюєте, намалюйте що-небудь із зворотного боку листівки. Якщо ви пишете, складіть вірш!


 • Якщо вмієте, зробіть листівку своїми руками. Це покаже, що ви вклали час і зусилля, що вам не все одно - це додасть вам очок зі зрозумілих причин.

Попередження

 • Прагнучи виділитися, не забудьте написати саме привітання! Не будете ж ви писати кілометри тексту про те, як вам не терпиться зустрітися, згадувати загальні жарти і питати про благополуччя всіх членів родини, не привітавши безпосередньо з днем народження або іншим святом.
 • У своєму привітанні Избегайте вульгарності. Навіть якщо іменинник - ваш найкращий друг, не треба писати привітання у стилі готового віршика часів дитячого саду. Виражати любов і прихильність не забороняється, але ні в якому разі не вдавайтеся до кліше і не створюйте свої.
 • Якщо знаєте, що будете багатослівні, не купуйте листівку з готовим текстом - він займає місце, на якому ви можете розмістити своє унікальне привітання.
 • За аналогією з попереднім радою, якщо збираєтеся писати багато, почніть з лівого боку листівки, а не як зазвичай. Робіть так, якщо точно знаєте, що іспішете всю сторінку, інакше це буде виглядати дивно. Крім того, якщо ви плануєте намалювати щось, заздалегідь залиште місце для малюнка.

Що вам знадобиться

 • Листівка. Вона може бути саморобна або покупна - як вам зручніше і яка, на ваш погляд, краще висловить докладені вами зусилля.
 • Ручка або олівець, щоб написати текст.
 • Привід для привітання (!) - Якщо тільки ваша мета не перебуває просто в залученні уваги.