Як скласти коробочку з паперу

Коробочка-орігамі - це просто коробка, яку також називають коробочка масу. Вона чудова в своїй функціональній простоті. Все що вам потрібно - це шматок квадратної паперу. З готової коробки виходить відмінне місце для зберігання всіх маленьких коштовностей. З парою коробочок ви можете зробити з однієї саму коробку, а з іншої кришку для неї. Прочитайте далі, щоб дізнатися, як його можна зробити.
Метод 1 з 2: Робимо конструирующие складки

 1. 1

  Почніть з квадратного шматка паперу. Ви можете взяти папір для орігамі або скласти будь-який шматок паперу по діагоналі від кута до протилежного краю і обрізати всі надлишки.

 2. 2

  Складіть папір навпіл по горизонталі і притисніть складки пальцями. Розкрийте її.

 3. 3

  Складіть її навпіл по вертикалі, притисніть складки пальцями і знову розкрийте папір. У вас вийдуть два згину, які перетинаються посередині квадрата.

 4. 4

  Загніть кожен кут в центр, де перетинаються всі згини і притисніть пальцями. Переверніть папір так, щоб перед вами був квадрат, але не розкривайте на цей раз.

 5. 5

  Загніть верхній і нижній кут в центр і притисніть пальцями. Розкрийте папір. Трикутники повинні залишатися на своїх місцях.

 6. 6

  Відкрийте верхній і нижній кут, а ті два нехай залишаться зігнутими.

 7. 7

  Загніть два довгих кінця до середини. У вас має вийти краватку з двома кінцями.

Метод 2 з 2: Створюємо стіни коробки

 1. 1

  Складіть верхній край до центру. Іншими словами, підніміть один край трикутника на 3 см. Зробіть так щоб він стояв. Назвемо цю підняту частину головою коробки.

 2. 2

  Відкрийте ліву сторону коробки. Притримуйте голову коробки і відкрийте згин з лівого боку. Це стіна коробки. Притисніть кінець стіни коробки, щоб він щільно прилягав до голови, утворюючи чіткий кут.

 3. 3

  Відкрийте праву сторону коробки. Притримуйте голову коробки і відкрийте згин з правого боку. Це наступна стіна. Притисніть кінець стіни коробки, щоб він щільно прилягав до кришки, утворюючи інший кут. 4. 4

  Підніміть протилежний кінець трикутника. Цей кінець утворює стіну напроти голови коробки. Назвемо його ногою коробки.

 5. 5

  Зігніть два кути аналогічно попереднім. Зігніть правий і лівий кінці стін, щоб вони щільно прилягали до ноги коробки, утворюючи залишилися два кути.

 6. 6

  Зігніть вушка всередину коробки. Трикутні вушка потрібно зігнути всередину коробки і щільно притиснути їх до боків, щоб вони не вискакували.

 7. 7

  Готово.

Поради

 • Для кращого результату складайте все акуратно. Для кожного згину акуратно вирівняйте край або кут з тим місцем, з яким він повинен бути рівним, щоб правильно зігнути папір.
 • Якщо з одного боку ваша папір кольоровий, то складайте її так, щоб кольорова сторона дивилася спочатку вниз.
 • Ви можете скористатися клеєм для трикутних одворотів, щоб вони краще трималися, або ж ви можете скористатися скотчем.
 • Щоб зробити кришку для вашої коробки повторіть всі кроки.

Попередження

 • Не кладіть у коробку нічого важкого, інакше вона порветься. Пам`ятайте, що це папір.
 • Чи не поріжте папером.