Як скласти записку сердечком

Записки набагато краще розкривають почуття, коли складені у формі серця! Їх особливо чудово дарувати друзям, вашій другій половинці або в День всіх закоханих. Щоб скласти записку у формі серця, дотримуйтесь наступних покрокові інструкції.

Кроки

 1. 1

  Складіть прямокутний листок паперу навпіл поздовжньо. Кольоровий папір буде виглядати краще всього, але якщо ваш лист звичайний, його завжди можна прикрасити пізніше.

 2. 2

  Повторіть дію. Наявний складений аркуш паперу, складіть навпіл поздовжньо вдруге, притискаючи верхню частину до крайки нижнього краю.

 3. 3

  Переверніть виріб. Переверніть папір вертикально так, щоб довга відкрита сторона була звернена вгору. Тепер ви в змозі відігнути верхню сторону, але не нижню.

 4. 4

  Зробіть центральний загин. Загніть папір навпіл від одного короткого краю до іншого, а потім знову розігніть. Тепер в центрі вироби утворилася складка, паралельна вузькій стороні паперу.

 5. 5

  Загніть праву половину. Загніть праву половину вгору так, щоб її ліва сторона встала в одну лінію зі складкою в центрі.
 6. 6

  Загніть ліву половину. Загніть ліву половину вгору так, щоб її права сторона встала в одну лінію зі складкою в центрі. Тепер контур вироби повинен нагадувати форму щита.

 7. 7

  Переверніть папір горизонтально. Гострий кут повинен вказувати вниз.

 8. 8

  Закріпіть центр. Притисніть пальцем перетин трьох закрилків, тобто місце, де вертикальний розріз (між двома верхніми закрилками) сходиться з основою нижнього горизонтального закрилка.

 9. 9

  Загніть правий кут. Іншою рукою візьміть верхній лівий кут правого закрилка і загніть його вниз до правого краю. Згин повинен починатися в тому місці, яке притискає ваш палець.

 10. 10

  Загніть і сховайте верхній кінчик закрилка. Візьміть новий верхній лівий кут верхнього правого закрилка і загніть його вниз до того місця, яке притискає ваш палець. Сховайте верхній кінчик під горизонтальним закрилком.

 11. 11

  Повторіть з другим закрилком. Повторіть кроки 9 і 10 в зворотному напрямку з лівим верхнім закрилком. Сховайте другий кінчик вироби, а потім закріпіть скотчем обидва закрилка. 12. 12

  Готово! При бажанні можна прикрасити сердечко. А зараз насолоджуйтеся вашої запискою у формі серця!

Поради

 • Виріб може стати чудовою листівкою для таємного шанувальника або листівкою з вибаченнями для того, кого ви скривдили.
 • Це відмінний подарунок для друга. Ви можете навіть написати в ньому лист!
 • Загинайте повільно. Якщо ви допускаєте помилки, складаючи орігамі, ви наносите йому істотної шкоди, і вам доведеться його знову, так як в результаті помилок утворюються нерівності і неправильні кути, яких не повинно бути.
 • Такі сердечка також можна дуже ефективно використовувати в якості прикрас на день всіх закоханих, або ж вони можуть служити доповненням до подарунка на це свято.
 • Переконайтеся, що ви загнули складки міцно і надійно. Натисніть на обидві сторони аркуша паперу для створення кожного загину.

Попередження

 • Не намагайтеся з першої ж спроби зробити лист, який ви збираєтеся вручити одному! Тренуйтеся на чорновому аркуші паперу, щоб роблячи лист для одного, загнути все правильно і зробити його ідеальним.
 • Використовуючи надто тонкий папір (наприклад, палітурну або тонку обгортковий), ви можете ускладнити завдання і зробити негарне виріб. Якщо ви хочете скласти сердечко для того, хто вам дійсно дорогий, витратьте на високоякісний папір для орігамі.

Що вам знадобиться

 • Прямокутний аркуш паперу
 • Скотч